Соборування у Ясенові
17-04-2014

 

У переддень Вербної неділі у церкві Святої Трійці села Верхній Ясенів відбулося таїнство Єлеєпомазання.
Соборування – це одне із семи таїнств, які Церква надає людям у потребі. Духовне очищення душі й тіла проводиться раз у рік і дає можливість відчути таїнства зцілення: оновлення людини через Сповідь, подяка Ісусові за єднання з Ним через Причастя святої Євхаристії і насичення силою Божественного зцілення та просвітлення таїнством святого Єлеєосвячення. За православною традицією цей обряд здійснюють сім священиків. Найчастіше таїнство соборування приймають хворі люди. 

17.04.14
Верховинці-добровольці

 

До лав резерву Збройних Сил України на добровільних засадах зголосилося вступити три мешканці Верховинщини: голошинець Василь Шкоропаняк, кривопільці Андрій Сем’ян та Анатолій Грицюк.
Чоловіки призвані і направлені безпосередньо до місця несення військової служби частини.
Для матеріальної підтримки вояків, територіальні громади сіл Голошино та Красноїлля зібрали та вислали їм по одній тисячі гривень.
детальніше
17.04.14
Кризу можна подолати – коли наше купувати

 

Ми бойкотуємо російські товари. Подібне – досить поширена світова практика, але українська ситуація унікальна своєю політичною складовою цього процесу внаслідок теперішньої агресії. «Якщо реалізація знизиться у два рази, то, фактично, зникне доцільність продавати товар», – стверджує керівник Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, звертаючи увагу й на те, що штрих-код 460 не є єдиним підтвердженням того, що товар вироблений у Росії. На деяких російських товарах може бути нанесений штриховий код іншої країни, в тому числі України – 482. 

 

детальніше
14.04.14
50 Cent опублікував черговий кліп (відео)

50 Cent продовжує радувати шанувальників новими релізами. Цього разу американський реп-виконавець випустив кліп на пісню «Big Rich Town».

Повідомляється, що трек прозвучить в новому реаліті-шоу репера «Power», прем'єра якого на американському телебаченні призначена на 7 травня.

детальніше
14.04.14
У Росії скасували усі заплановані концерти української групи "Бумбокс".

Про це у ефірі "Радіо Вести" повідомив продюсер групи Олексій Согомонов.

"Зазвичай якщо в березні у нас 9-11 концертів, з них половина в Росії, то зараз концертів немає", - сказав Согомонов і додав, що конкретно групі ніхто не відмовляв, однак концерти просто скасували.

детальніше
14.04.14
Танок на Майдані Конго присвятив кліп "Небесній сотні" (відео)

"Це відео ми зняли 3 жовтня, на концерті в Києві. Ця пісня – звернення до тих, кого нема з нами, – каже учасник гурту Фагот. – І після трагічних подій, що сталися в Україні останнім часом, ми зрозуміли, що хочемо присвятити її загиблим під час протестів".

детальніше
14.04.14
Учасник КВК студії "Comedy Zone" з села Ільці Виграв 50 тисяч у передачі "Розсміши Коміка"

Тонкі мистецькі грані гумору та малювання втілилися в творчій натурі Василя КОПЧУКА, який минулої суботи у шоу «Розсміши коміка»виграв 50000 гривень

Безпосередність, простота і щирість цього хлопця одразу впадають в око при зустрічі. «Примусити плакати легше, ніж викликати щирий сміх», – каже ільцівський комік, зірка КВК-студії «CоmedyZone» та наймолодший переможець шоу «Розсміши коміка» Василь Копчук.

детальніше
14.04.14
Марічка Дячук: «Тільки боротьба веде до перемоги»

Незапланована зустріч із цією юнкою стала для мене справжнім подарунком від музи журналістики. Радісно від того, що є така молодь, яка своїми духовно-творчими потугами утримує буття в гармонії. Марічка ДЯЧУК із Волови постала переді мною чарівною дівчиною з прекрасною довгою косою, щирим та осмисленим поглядом, а коли вона привідкрила завісу власного світу, подумки не переставала дякувати, що наші стежки перетнулися.

детальніше
13.04.14
Не я б’ю – верба б’є, за тиждень Великдень!!!

     Вербна неділя 2014 року припадає на 13 квітня - останню неділю перед Великоднем. У це світле   церковне свято відзначається Вхід Господній до Єрусалиму.

детальніше
13.04.14
Хресна дорога ненародженої дитини у Верховині

     11 квітня у верховинському храмі пресвятого Юрія Переможця УГКЦ відбулася Хресна Дорога ненародженої дитини, яку до верховинців привезли і провели парох с.Красна Надвірнянського району отець-мітрат Іван Бойко, хор молоді «Божа любов» під керівництвом Ірини Яремин, а ідея, сценарій та постанова зворушливої Хресної Дороги належить катехитці Марії Стримбіцькій.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: