Євромайдан
22-11-2013

    Вчора уряд вирішив призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Обурені рішенням уряду України призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом ввечері 21 листопада збираються на майдані Незалежності в Києві. На центральну площу міста висловити невдоволення прийшло вже близько тисячі людей. Небайдужі почали самоорганізовуватися за допомогою соціальних мереж. Підхід до Адміністрації президента, яка розміщена на вулиці Банковій у Києві, перекрито автобусами зі силовиками. Зокрема, три автобуси стоять на Банковій з боку вулиці Інститутської.
    Станом на 23:11 21 листопада близько 1000 обурених рішенням уряду України призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом зібралися на майдані Незалежності в Києві. Тим часом частина людей, які зібралися на Майдані, йде на Банкову.
    Раніше активіст Роман Федчук повідомив про те, що влада заблокувала веб-трансляцію камер із майдану Незалежності.

     Основним гаслом мітингувальників є "Україна - це Європа"!

    Подібні акції протесту проходять не лише у столиці, а і у таких містах, як Луцьк, Львів та Івано-Франківськ.

Пряма відео-трансляція з майдану Незалежності м. Київ тут

21.11.13
Дослідникам Гуцульщини

У Львові вийшла книга із серії «Діалектологічна скриня» «Гуцульські світи. Лексикон». Грунтовне видання обсягом майже 700 сторінок підготував колектив авторів на чолі із Наталією Хобзей.

детальніше
21.11.13
Геноцид українців

Історія українського народу, на жаль, багата трагічними сторінками. Але страшнішого лиха, ніж голод 1932-33 років, не було. Про це свідчить аналіз демографічної статистики тих років. Прямі втрати населення України від голоду 1932 року становлять близько 150 тисяч осіб, а від голоду 1933-го – до 5 млн осіб. Повні людські втрати сягали у 1932-34 роках понад 7 мільйонів.

детальніше
21.11.13
Космос любові Соколовських

Усім нам потрібна маленька планета, як у де Сент-Екзюпері, де була б своя троянда і принц, котрий доглядав би за нею. Де легко віднайти необхідні скрижалі гармонійного буття – любов, повагу, взаєморозуміння, де твоє серце відкриває найпотаємніші закутки і здатне творити те, чого прагне. Такою планеткою у безмежному всесвіті для кожного є сім’я. І якою орбітою вона рухатиметься – вибирають лише дві люблячі людини. А потім, як Бог дасть, жителів на цій планеті стає більше, і тоді маленьким принцам та принцесам не доводиться сумувати, як героєві казки де Сент-Екзюпері.
Сьогодні ми, як і Маленький принц, вирушили в подорож-пошук сімейної гармонії і віднайшли її в родині Миколи та Ольги СОКОЛОВСЬКИХ із Криворівні.

детальніше
21.11.13
Землю повернули законному власнику

    У ході перевірок працівники прокуратури в цьому році виявили численні порушення законодавства, особливо при реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність та користування фізичним та юридичним особам.

детальніше
20.11.13
Народ + міліція = співпраця

При райвідділі внутрішніх справ створено громадську раду
Згідно постанови уряду, гро­мадські ради при відділах міліції повинні бути в кожному ра­йоні. Насамперед, для ефективної взаємодії населення із правоохоронцями та системного діалогу.

детальніше
20.11.13
«Права людини. Громада та влада»

У районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на таку тему відбувся «круглий стіл».Захід ініціював Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Василь Костів.

детальніше
19.11.13
Солдат Саманти Джейд (+відео)

   Пропонуємо вашій увазі найсвіжішу роботу молодої австралійської співачки Саманти Джейд  - "Солдат"

детальніше
19.11.13
В Криворівні у музеї Франка відбулася презентація збірки есеїв —проповідей пароха села отця Івана Рибарука "Невіста Господня"

 

Його тексти — доволі оригінальне явище. Вони ґрунтуються на обсяжних пізнаннях світової культури, невимушеності гуцульського світу й щирому, але осмисленому сприйнятті Біблії.

детальніше
18.11.13
В Ільцях знову "Золотий голосок"

І знову на пісенному небосхилі Верховинщини засяяла яскрава зірка четвертого пісенного конкурсу наймолодших виконавців «Золотий голосок».

детальніше
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5