Із Білоберізки потече «Довбушева сила»
22-10-2013

    Верховинщина колись славилася лікувальними мінеральними водами «Буркут», «Верховинська», випускались солодкі води «Тархун», «Груша»…, котрі не поступалися за якістю відомим українським маркам.
    Та, як  це було звично, на по­чатку 1990-х років, тодішні керівники заводу мінеральних вод «Буркут» не зуміли в нових ринкових умовах утримати досягнуту планку виробництва та збуту. Полиці крамниць заполонив величезний асортимент газованої води із різними смаками в пет-пляшках, але не верховинського розливу. А підприємці Верховинщини так і не спромоглися відновити випуск ні мінеральної, ні столової води, залишившись у цьому виробництві на узбіччі.
    Підприємець із с.Білоберізка Микола Дудидра давно мріяв відновити колишню славу району із випуску мінеральних вод. Свої мрії планує   втілити в життя.
    Як каже підприємець, уже виготовлено усі відповідні документи, впорядковано джерело, вода з котрого пройшла усі необхідні аналізи. Майже готове приміщення для встановлення обладнання. Завершується реконструкція другого поверху.
    Найбільш кошторисна стаття видатків – придбання обладнання для розливу столової води. Але М.Дудидира не впадає у відчай: «Якщо підготовчі роботи й надалі йтимуть за планом, то вже у наступному році верховинці та гості краю питимуть столову воду «Довбушева вода», виготовлену у Білоберізці». Завдяки відкриттю підприємства з розливу столової води, планується створити близько двадцяти робочих місць.
    Приємно те, що подібні проекти підприємницької діяльності підтримує районна влада, котра, згідно прийнятих програм, передбачила 140 тисяч гривень для надання безвідсоткових короткотермінових кредитів підприємцям. Коор­ди­націй­на рада при РДА затвердила 50 тис грн із цієї суми підприємцю з Білоберізки М.Дудидрі на реалізацію корисної справи.
    У переддень Дня працівників харчової промисловості хочемо побажати Миколі Дудидрі успіху у його нелегкій справі – повернення слави Верховинщині – краю мінеральних вод.

Іван Зеленчук

22.10.13
Євген Марусяк – наймолодший майстер спорту!

На навчально-трену­вальній базі олімпій­ської підготовки «Авангард» у Ворохті проходив чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліну. В ньому взяли участь понад 30 літаючих лижників із Івано-Франківської і Тернопільської областей.

детальніше
22.10.13
АЛКОГОЛЬ – ГОЛОВНИЙ БІЛЬ НАЦІЇ

Світова організація охорони здоров’я опублікувала новий рейтинг країн щодо вживання алкоголю. Українці – серед найбільш питущих жителів планети, на 5-му місці у світі. Ми пропустили вперед тільки росіян, поляків, білорусів і чехів.

детальніше
22.10.13
Японська мова

Японська мова діти відео

детальніше
21.10.13
Крутіший за Довбуша

В Кривополі відтепер живе чемпіон світу з рукопашного бою.

Справжня міць гуцула та непідкупний козацький дух  тісно переплелися в тілі молодого, але дуже хороброго хлопця з Кривополя Романа МЕЛЬНИЧУКА. Цієї осені гуцульський край отримав ще одного чемпіона світу. Роман виборов це звання 10-11 жовтня у Дніпропетровську, завоювавши найвищу золоту нагороду чемпіонату світу з рукопашного бою серед любителів. 
детальніше
21.10.13
Пішов по опеньки, знайшов море пластику

Житель одного з центральних сіл Верховинського району вирішив сходити по опеньки. Тільки зайшовши до лісового масиву, мало не втратив свідомість від побаченого.

детальніше
15.10.13
Футбол для тих, кому за 60

Відбувся матч ветеранів пам’яті Олександра Рашковського.


Ще задовго до початку недільного поєдинку на «Черемоші» почали збиратися ветерани-гравці, котрі у свій час виступали переважно за верховинський «Черемош». Усього організатори запросили приміряти форму і бутси 27-ох колишніх футболістів. Вік гравців коливався у діапазоні 50-70 років, найстаршим серед яких був Іван Бесащук, 1944 р. н.

детальніше
15.10.13
Як журналісти… потом стікали

Представники четвертої влади обласних і районних ЗМІ на один день перетворилися на спортсменів. Турнір пам’яті Ореста Олексишина – голови Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття, заступника директора ОТБ «Галичина» зібрав у манежі ІФНТУНГ дружнє журналістське товариство, аби в такий спосіб віддати шану пам’яті Оресту Олексійовичу, який у 2011-му відійшов у засвіти.
детальніше
15.10.13
Фоторепортаж із турніру пам'яті голови Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття Ореста Олексишина

Марія Гаврилюк (зліва), уродженка села Буковець, кореспондент газети "Галицький кореспондент" "ловить" фотомиті турніру журналістів-спортсменів

детальніше
15.10.13
Капарне бабине літо-2

Боротьба зі сміттям в районі і фоторейд тривають. На наш сайт почали надходити фотографії з усього району. Зараз пропонуємо вам те, що побачили наші земляки в самому центрі столиці Гуцульщини - Верховині!

 

детальніше
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5