Радіо "Гуцульська столиця" вітає усіх з 1 Вересня!
01-09-2017

Батьки, сьогоднішні й майбутні,
Дорогі діти, вчителі,
З найкращим святом на землі!
Хочу усіх вас привітати,
Слова стараюсь підібрати,
Щоб кожен раптом це відчув,
Щоб вересня свого він не забув.
Щоб ворухнулось щось в душі
В усіх, хто чує ці вірші.
Бо хоч уже і час пробіг,
Та кожен з нас забудь не зміг
Як сам колись, мов ці малята,
Спішив на перше шкільне свято.
І хоч пройшло чимало літ,
Та не зітреться дивний слід…
І ось у вересня погожу днину
Ти вже ведеш свою дитину.

01.09.17
Замість святкування страйк - або як відзначають День знань в селі Ільці.

У селі Ільці  громада протестує проти повернення на роботу колишнього директора школи, та її мами - вчительки географії.

Йдеться про Любов Шкрібляк, яку у 2010-му році призначили директором потужної Ільцівської школи. Директором вона пробула три роки. Звільнилась за власним бажанням під час Революції Гідності у 2014 році.
 
Зараз через судові рішення екс-директорка  хоче повернутися на раніше займану посаду. Мовляв, її звільнення у 2014-му році відбулось з порушеннями. Про це пишуть Версії з посиланням на ТРК “РАІ”.
детальніше
31.08.17
Презентації району бути

Верховина - серце  Гуцульщини, в якому серед мальовничої природи  до сьогоднішнього дня зберігаються традиції та ремесла  предків. Земля - на високих полонинах якої з молока, наповненого цілющими силами альпійських трав, руками працьовитих  гуцулів виготовляються молочні продукти  високого ґатунку. Край, який щороку приймає все більшу кількість туристів не тільки  зрізних  куточків України, а й з зарубіжжя.

детальніше
31.08.17
Відомий оператор мобільного зв'язку суттєво підвищив тарифи

 

 Як повідомдяє прес-служба компанії, абоненти окремих тарифних планів "Київстар" будуть автоматично переведені на нові тарифи, але вже з більш високою абонентською платою.

Підвищення залежить від конкретного тарифу абонента і в середньому складе близько 30-50%.
 
 
детальніше
30.08.17
На Прикарпатті деякі медпрацівники досі чекають зарплати за червень

  Гроші на виплати заробітньої плати спрямовують з перевиконання бюджетів. Додатково понад обсяг медсубвенції вже було спрямовано 67 млн грн. За даними Департаменту незабезпеченість наразі складає 200 млн грн.

детальніше
30.08.17
Серпнева районна науково - практична конференція педагогічних працівників

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян району. Районна науково – практична конференція освітян – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період.

детальніше
29.08.17
Звертання до справжніх патріотів України!

Коли кожен з нас усвідомить свою значимість для країни, суспільства, громади та сім'ї ми зможемо зробити суттєвий крок для зміцнення та процвітання нашої держави, а відповідно покращення рівня життя кожного українця.

 

детальніше
29.08.17
«Прикарпаттяобленерго» планує підвищити тарифи для юридичних осіб

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело обговорення пропозицій та зауважень до проекту тарифів на передачу (розподіл) електричної енергії місцевими (локальними) електромережами на 2018 рік та проекту тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік.
Наразі тарифи «Прикарпаттяобленерго» розраховуються відповідно до методики «Витрати +». Підприємство планує перейти на нову методику «Стимулююче регулювання», інформує "Галичина".
детальніше
28.08.17
Успіння Пресвятої Богородиці та день селища Верховини!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому краї.Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається Вам назавжди!З Днем народження, рідна Верховина!

детальніше
28.08.17
Подружжя ветеранів-педагогів збудувало родинну бібліотеку

– Давай збудуємо бібліотеку, — запропонувала чоловікові Марія Сергіївна.
 
І збудували”, – пише на своїй Фейсбук-сторінці Аліса Мудрицька.
 
На родинному обійсті, неподалік батьківської хати, зведеної ще 1934 року, виріс гарний двоповерховий будиночок у гуцульському стилі. На першому поверсі господарі відкрили книгозбірню, доступну для всіх книголюбів. На другому люблячі бабуся і дідусь облаштували кімнату відпочинку для чотирьох онуків і п’ятьох правнуків – на той випадок, коли вони приходять чи приїжджають у гості.
Бібліотека відчинилася торік. У ній уже побувало багато місцевих жителів і гостей звідусіль. Часто заходять випадкові туристи. Марія Сергіївна і Петро Васильович радіють, що інтерес до книги не зникає. Подружжя досвідчених і шанованих освітян надто добре розуміє важливість знань для кожної людини і держави загалом. Тому й збудували для себе і всіх книголюбів рідного села цю бібліотеку. Вона стала цікавим і достойним доповненням до двох сільських і однієї шкільної бібліотек самобутнього Яворова. Знаючи про великий авторитет сім’ї Лосюків і широке коло їхніх знайомств, можна розраховувати на постійне оновлення бібліотечного фонду новими і цікавими виданнями.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: