«Подарунок» Чорному Черемошеві
12-09-2013

       Перелік добрих справ громадсь­кої організації «Патріоти Гуцульщини» поповнив ще один пункт. Минулої п’ятниці активісти організації: Іван Шкіндюк (голова), чотири Василі із Красника (Тупилюк, Ілюк, Глушко, Максим’юк), Володимир Феркаляк, Мирослав Остафійчук (водій ГАЗ-66) і автор цих рядків, який у тандемі із Василем Тупилюком (ідея) втілили неординарний проект – встановили на горі Команова (1731 м), що в Чивчинському масиві Карпат, рекреаційний знак-стенд «Тут бере початок річка Чорний Черемош. Довжина – 87 км. Площа водозбірного басейну – 856 км2».
     Подолавши гігантську, за гірськими мірками, екстремальну відстань (більше 100 км в одну сторону), група гуцулів зробила справді хороше діло. Враховуючи, так би мовити, «нерозкрученість» Чивчино-Гринявських гір серед туристів, у порівнянні з Чорногорою, «Патріоти Гуцульщини» таким чином подарували козирну карту унікальному гірському масиву. Гадаємо, відтепер туристів у цих краях побільшає, тим паче – тут є на чому зупинити око: г.Чивчин, скала «Баби», сріблясті куполи на «Памірі», казкові полонини, неозорі килими із альпій­ської сосни, румунські гори з неперевершеними вершинами... Ба, більше, – великий стенд розміром 120 на 150 см на Комановій обабіч смуги україно-румунського кордону видно здалеку і він, як магніт, притягуватиме людей із рюкзаками.
     У планах організації – встановлення подібного знаку на місці злиття Черемошів в Устеріках та, після позитивних перемовин із румунським урядом, – біля витоків Білого Черемошу, які знаходяться в горах Мармароського масиву.

Роман Клим

12.09.13
На лінії кордонуЧасто ми не підозрюємо, якими шляхами нас веде доля, і часто рухаємося у протилежному напрямку, але все одно приходимо туди, куди маємо прийти.

детальніше
12.09.13
Збудовано новий МістНа території Криво­пільської сіль­ської ради ДП «Верховинський лісгосп» спорудив новий дерев’яний міст

детальніше
11.09.13
Грибні рекорди

У  Кривополі грибний рекорд. Мешканка села разом зі своїми дітьми та чоловіком, який цього року літує на полонині за день зібрали 196 кілограмів білих грибів та на підводі звезли їх до приймального пункту в райцентрі.
детальніше
05.09.13
Школа успіху, звичаїв та родинних традиційЩе добре не розпочався новий навчальний рік, а в освітянській верховинській сім’ї знову приємні, а головне корисні події.

детальніше
05.09.13
Роги і копита

3-го вересня, як стверджують очевидці, близько 16-ї год дня жителі Івано-Франківська на автомобілі білого кольору німецького виробництва  несподівано для себе за 200 метрів до центральної частини с. Ільці вчинили наїзд на тварину.

детальніше
03.09.13
Красноїлля отримало новенький шкільний автобусЦьогоріч свято 1-го вересня красноїльчаним запам’ятається усім

детальніше
03.09.13
Справжній хіт від Агілери

 

Христина Агілера випустила новий кліп "Let there be love". Так, це буде мегапопулярна робота і не тільки на всіх танцмайданчиках світу. Кліп дуже якісний, хоча статусу офіційного ще немає. Потужний вокал і мелодійні танцювальні ритми не залишають нікого байдужим. Сам кліп розпочинається з моменту, в якому співачка дякує своїм прихильникам за те, що вони не соромляться підтримувати її протягом усієї карєри. Пісня увійшла в альбом "Lotus", який був випущений наприкінці минулого року. Відзначимо, що диск отримав у США статус "золотого" і виявився найбільш комерційно успішним диском за всю карєру співачки. Сама ж Хритсина в кліпі неймовірно зваблива, особливо в фіолетовій сукні. Фішкою ж кліпу є спеціальний жест рукою, коли пальці однієї руки розводяться в різні боки. Цей жест в кліпі можна побачити близько тридцяти разів, а означає він прихильнрість та любов. Пісня справжній хіт, відео надзвичайно позитивне не дивлячись на поцілунок чоловіків на початку відео.
детальніше
02.09.13
Палет – альтернативна енергетика по-верховинськи

В Устеріках на Верховинщині розпочали пускові роботи на недавно створеному тут заводі-філії компанії «Біоукрпаливо». Підприємство вироблятиме так званий екологічно чистий палет – гранульоване тверде паливо з відходів переробки деревини.
детальніше
01.09.13
Полонини в оренду

Уперше за багато років верховинська районна влада прийняла рішення надавати в оренду високогірні пасовища на довготривалий період – 6 років.
детальніше
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5