Про все найкраще скажуть цифри
07-02-2014

Важливе значення для економіки району має лісове господарство, у розвиток якої вагомий внесок вкладає ДП «Верховинський лісгосп». Підсумовуючи здобутки за 2013 рік, із приємністю можна сказати, що, завдяки злагодженим діям колективу, держлісгосп досягнув позитивних виробничих показників у своїй діяльності.

Так, у минулому році обсяг реалізованої продукції склав 15 млн 680 тис. грн, що на 1 млн 376 тис. грн більше, ніж за 2012 рік, у тому числі на експорт відправлено лісопродукції на 5 млн 990 тис. грн.

Від усіх видів рубок заготовлено 40,1 тис кбм деревини. Для полегшення вивезення деревини та зменшення антропогенного навантаження на довкілля, побудовано 4 км лісових автомобільних доріг, міст в урочищі Чорний Потік на території Кривопільської сільської ради. Будівництво мостів та доріг поліпшує сполучення між присілками.

Із метою формування високопродуктивних насаджень здійснено рубки догляду на площі 32 га. Проведено лісовідновлювальні роботи (82 га), що становить 139% від запланованого; посадку лісових культур (66 га) та залишено під природне заліснення 16 га зрубів.

Для забезпечення посадковим матеріалом, працівники лісництв виростили близько 220 тис. сіянців ялини, ялиці, бука, явора, модрини, дугласії, кедра та інших порід. Заготовлено 167 кг насіння при запланованих 50, із них: ялиці – 84, ялини – 14, дугласії – 1, бука – 56, явора – 12 кг.

Проведено комплекс біотехнічних заходів, спрямованих на охорону та відтворення диких тварин, збереження і поліпшення середовища їх перебування. Впроваджено електронний облік деревини.

Середньомісячна зарплата працівників ДП «Верховинський лісгосп», у порівнянні з 2012 роком, зросла на 116% і становить 3535 грн. До зведеного бюджету в минулому році сплачено 1 млн 790 тис. грн та єдиний соціальний внесок – 1 млн 915 тис. грн.

У 2014 році ДП «Верховинський лісгосп» планує заготовити 42 тис. кбм деревини, провести лісовідновлення на площі 60 га, рубки догляду – на 30 га, заготовити насіння основних лісоутворюючих порід – 50 кг, виростити 250 тис. сіянців та побудувати 4 км доріг.

Щорічно в ДП «Верховинський лісгосп» приростає 150 тис. кбм деревини, відсоток використання котрого становить 30%. Цей показник свідчить про невиснажливе використання природних ресурсів.

_______________________________________________

Адміністрація

ДП «Верховинський лісгосп»

07.02.14
Політичні заворушення в Україні налякали туристів - експерт

За попередніми оцінками представників туристичної індустрії у зв'язку із загостренням політичної ситуації потік іноземців в Україну знизився на 30-50%, сказав голова Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха.

Він зазначив, що в останні роки відзначалося стабільне зростання потоку зарубіжних туристів. Даній тенденції сприяло, зокрема, проведення в нашій країні Євро-2012.

детальніше
05.02.14
Депутати Верховинської районної ради прийняли бюджет на 2014 рік

3 лютого відбулася позачергова ХХІІ сесія районної ради шостого демократичного скликання. Серед питань порядку денного одним із найважливіших для району, в перспективі цілого року, було прийняття бюджету району на 2014 рік.

детальніше
04.02.14
Лижі не їдуть

На території України досі немає якісних тренувальних баз для зимових видів спорту, називає Сафіуллін головну причину посереднього виступу вітчизняної збірної на Іграх. Тренування і турніри національного рівня з біатлону, фрістайлу, гірських лиж, стрибків з трампліну можна проводити лише на єдиній базі – Тисовці у Львівській обл., але цього вкрай мало, вважають фахівці.

детальніше
04.02.14
У новому кліпі гурт Paramore побив 4 оригінальних світових рекордів

Американський рок-гурт «Paramore» на чолі з чарівною солісткою Хейлі Вільямс випустив новий кліп на композицію «It's not fun». За словами музикантів, за 4 хвилини ролика їм вдалося побити відразу декілька світових рекордів. Дивись і поділися враженнями.

 

детальніше
04.02.14
Свобода наполягає на безумовній амністії учасників протестів

Корреспондент.net

Опозиція хоче внести зміни у вже прийнятий минулого тижня закон.Свобода наполягає на внесенні змін до закону про амністію для того, щоб учасників протестних акцій відпустили без будь-яких умов, заявив депутат Верховної Ради від ВО Свобода Юрій Михальчишин у вівторок, 4 лютого.

детальніше
04.02.14
Кожара і Кличко посперечалися на конференції в Мюнхені

Виконуючий обов'язки міністра закордонних справ України та лідер партії УДАР влаштували суперечку на Мюнхенській конференції з безпеки - повідомляє телеканал 24

 Під час дискусійної сесії Віталії Кличко показав Леоніду Кожарі журнал із фотографіями жорстоко побитих міліцією активістів. Переглянувши фото, дипломат назвав мітингувальників екстремістами.

детальніше
04.02.14
Коба: Ми не дамо Азарову спокійно спати

Автомайдан-Відень планує провести кілька акцій проти українських можновладців, зокрема екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив співкоординатор Автомайдану Сергій Коба, який зараз знаходиться у Європі.

«Недавно я приймав участь у акціях Автомайдану в Відні, вчора ми провели кілька акцій в Мюнхені, а потім можливо хочу виїхати до Відня. У хлопців є інформація про те, де зараз є Азаров та інші. Вони не хочуть давати їм спокійно спати, може я їм допомогу», - зазначив Коба.

детальніше
04.02.14
На Грушевського «Беркут» краде в протестувальників шини

Бійці «Беркуту» крадуть шини, що притягли протестувальники на вулицю Грушевського

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написала активістка Юлія Бабич.

«З розмови з передовиком з Тернополя Сашком дізналася про те , що наші чесно здобуті і з ризиком для життя доставлені на Грушевського шини КРАДЕ БЕРКУТ! ... «Так... - Каже спокійний усміхнений Сашко. - Відвернешся на хвилинку, а один вже крадеться з гори за шиною... Ну, Який президент, такий и «Беркут».

детальніше
03.02.14
Шовковський допоможе вболівальнику, якому відірвало кисть руки на Грушевського

Голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський пообіцяв підтримати уболівальника Олександра Коломійця, який втратив кисть руки під час зіткнення міліції і мітингуючих на вулиці Грушевського

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: