Що ви робите? (памфлет)
28-01-2014

 

Що ви робите, наш не шановний Президент? Ви мали б бути батьком нації. Мали б прислухатися до народної більшості, дбати про неї. Натомість сьогодні ви дозволяєте бити людей силовикам і вбивати снайперам…. Я ніколи не називав вас бандитом, бо мені не цікаво було досліджувати вашу біографію. Але зараз я можу сказати точно – ви злочинець, ви чините зло! І тому повинні не лише позбутися своєї посади, але й відповідати перед законом.
Що ви робите, «беркутівці» і інші звірі? З пам’яті ще не стерлася реклама, де ви, тримаючи на руках маленьку дівчинку, говорите: «Охороняти людей - це наша робота!». Але ви охороняєте лише нашого не шановного Президента, який сидить в теплі і потирає свої білі руки з манікюром, в той час як вам обпалюють обличчя. А людей ви тягнете голими по вулицях, стріляєте їм в голову, та ще й трофейні знімки робите. Ви що, психічнохворі?! Ганьба вам!
Що ви робите, опозиційні політики? Коли ви взяли на себе відповідальність за те, щоб очолити Майдан, то, мабуть, не подумали, що водночас берете на себе відповідальність й за те, куди ви цей Майдан приведете. Ви то бавитеся на площі ліхтариками, то кричите, що першими підете на барикади і отримаєте кулю в лоб. Ви кидаєтесь від однієї крайності до іншої. Визнайте: за два місяці ви так і не спромоглися стати справжніми лідерами, не запропонували народу щось справді розумне і дієве, і зараз самі не знаєте що вам робити. А значить, в тому, що нині відбувається в Україні, ви винні майже так само, як і влада.
Що ви робите, молоді радикали? Чому, не почувши нічого мудрого і конструктивного від опозиції, ви вирішили, що вже не від кого цього не почуєте? Чому ви не подумали про те, що після того, як взялися за вогонь і каміння, і до вас, і на Майдан можуть виїхати танки; що після Києва можуть запалати і інші міста; що може розпочатися громадянська війна; що Україна може розколотися? Чому ви не подумали про те, що, може, це і є план наразі найнебезпечнішої у світі людини  Путіна: знаючи, що Україна в питанні Європейського Союзу і Митного Союзу, фактично поділена навпіл, дати Януковичу 15 млрд., розпалити між нами ворожнечу, і таким чином, зробити найвдалішу, найгеніальнішу покупку в історії людства  половину великої держави, всього за 15 млрд.?
Чому ви не подумали про це все? Я вклоняюся вашій мужності, і не піддаю навіть найменшому сумніву те, що ви герої. Але всі ви  розвинута, освічена молодь: архітектори, фотографи, художники, ІТ-шники. Чому ж тоді кров, вибиті очі, відірвані руки і ноги ваших побратимів не підказують вам, що НІЩО НА ЗЕМЛІ НЕ ВАРТЕ ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я, що СВОБОДА, ЧЕСТЬ, І ГІДНІСТЬ ВТРАЧАЮТЬ СЕНС ЯКЩО ТИ МЕРТВИЙ, і що в наш час БИТИСЯ ТРЕБА НЕ КУЛАКАМИ, А РОЗУМОМ?
І нарешті, що ви робите, звичайні громадяни? Коли ви так сміливо виходите на Майдани, так співчутливо здаєте кров для поранених, так зворушливо вшановуєте невинно убитих, я розумію, що гасло «Україна  це Європа!» є вже не гаслом, а констатацією факту, я розумію, що не дарма весь світ захоплюється нами, і мене, мабуть, вперше за часи Незалежності, по-справжньому охоплює гордість за те, що я українець.
Мені зрозуміло чому ви, звичайні громадяни, так зневірилися в пасивному мирному протесті, що являє собою танці і колядки. Але я не розумію, чому ви не вірите в активний мирний протест. Адже окрім політичної, юридичної, економічної, він містить і вашу, соціальну боротьбу. Ця боротьба  це загальноукраїнський страйк. Чому ви вважаєте ефективною бійню на вулицях, і не вважаєте ефективним страйк? Чому ви готові пожертвувати своїм життям, і життям своїх дітей, але не готові пожертвувати своїм робочим місцем? Чому ви згодні, що можна домогтися єдності, щоб помирати на Майдані, і не згодні, що можна домогтися єдності, щоб припинити ходити на роботу? Хіба ви, вже літні, мудрі, досвідчені люди не бачите, що підтримуючи радикальну молодь, ви просто посилаєте її на смерть, а самі стоїте осторонь, бо не маєте ні фізичних, ні моральних сил аби битися? Хіба ви не розумієте, що сьогодні ви натхненно підіймаєте вгору залізні прути і погрожуєте владі, а завтра можете вже з жахом втікати навмання, і гірко каятися, проливши ріки крові?
….. Що ми всі робимо, українці? Якщо нині ми ще здатні думати, то задумаймося над цим. І борімося не як варвари, а як високоморальна, цивілізована нація, якою ми завжди були.
             
                   Ярослав Гапчук с.Ільці

28.01.14
Прем’єр-міністр України Микола Азаров подав у відставку

 

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" щойно повідомив народний депутат Арсен Аваков.
Пізніше Азаров зробив офіційну заяву:
«Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України, несе всобі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину.
 
детальніше
27.01.14
Зірки отримали довгоочікувані статуетки Grammy
56-а церемонія Національної академії звукозапису США сьогодні зібрала кращих виконавців світу в залі Staples Center, що в Лос-Анджелесі Grammy. Цього року церемонію відкривали американський репер Jay-Z і його дружина Бейонсе., а співачка Мадонна разом з Маклмором і Льюїсом виконала антігомофобний гімн Same Love, тоді як більше тридцяти пар, в тому числі і одностатевих, взяли участь у масовій весіллі на сцені.
детальніше
27.01.14
Чи добрий це знак для України?

 

 У Ватикані під час недільної молитви папи Франциска, у якій він побажав миру для України, з Палацу Апостолів було випущено два голуби - як символ миру. На цих голубів одразу ж напали чайка та ворон...
Але обом голубам вдалося втекти. Віряни полегшено зітхнули. 
детальніше
27.01.14
Гумор на барикадах: Слава"Беркуту"! Херова слава!

 

 

Журналісти Еспресо.TV зібрали найсвіжіші анекдоти, створені під впливом останніх подій
Незважаючи на тривожну ситуацію в країні, люди не припиняють жартувати. Події в країні надихнули на створення нових анектодів, які ми пропонуємо у цій добірці.
детальніше
24.01.14
ВТРАТА

22 січня, на 66-му році життя, передчасно відійшов у засвіти заслужений працівник культури, скрипаль-віртуоз, власник музею народних інструментів і гуцульського побуту, справжній носій гуцульської культури і поза межами України

детальніше
24.01.14
Журналісти відстоюють право на професію

Івано-Франківська обласна організація Національної спілки журналістів, як і вся журналістська спільнота України, занепокоєна подіями, які за останні кілька днів перекреслили демократію та свободу слова в нашій країні, зокрема, прийняттям законів, котрі, фактично, запроваджують цензуру, а також проявами насильства у відношенні до журналістів з боку представників силових структур.

детальніше
24.01.14
Мовчати і сидіти вдома вже не можна!

Влада, закручуючи гайки українцям, зірвала «різьбу»

У день нь Соборності у Верховині від­булося віче, яке традиційно розпочалося з молитви. Молитви за всіх, хто в Києві на Майдані, де сьогодні вирішується доля України, а також молитви за тих, хто вже, на жаль, за останні дні протистояння людей і влади відійшов у Вічність. Відійшов, як герой і великомученик за Україну.

детальніше
23.01.14
Скрябін – Історія. 22 січня (пісня)

Гурт «Скрябін» представив громадськості нову пісню під назвою «Історія (22 січня)», яка відповідно до своєї назви присвячена всім людям на столичному Майдані Незалежності, вулиці Грушевського та інших гарячих точках революційної України, які рішуче і патріотично борються за національну свободу і зкинення диктаторського режиму. Присвячена тим, кого фізично нищать бійці провладних силових структур, тим, хто вже впав на шляху до вільної, дійсно незалежної і соборної України.

детальніше
23.01.14
Силовики на Грушевського глузували, били і фотографували голого чоловіка на морозі (шокуюче відео)

Чоловіка змусили фотографуватися на снігу в самих шкарпетках.  Голого чоловіка вигнали на мороз та змусили фотографуватися В інтернеті з'явилося відео з невідомим голим чоловіком, з якого силовики глузували та змушували фотографуватися на морозі. Шокуюче відео виклав на каналі YouTube користувач з ніком FariAhad. 

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: