Новий кліп Бейонсе на пісню «XO» +ВІДЕО
26-12-2013


 

 У записі альбому взяли участь відомі колеги Бейонсе, її чоловік репер Джей Зі (Jay Z), а також Френк Оушен (Frank Ocean) і Дрейк (Drake).  Крім того, одну з пісень Бейонсе допомогла записати її донька Блю Айві (Blue Ivy).

 Кліп на пісню «XO» знятий в парку атракціонів.  Співачка вирішила поєднати роботу над кліпом з відпочинком, тому відправилася кататися на американських гірках і колесі огляду разом c відеокамерою.  Під час відвідування парку зірку всюди супроводжують спалахи фотоапаратів і натовпи шанувальників.

23.12.13
Вже дуже скоро в Україні буде Європа

Сьогодні гостем нашої студії є Андріана Барткевич – красива і цікава дівчина, яка проживає і працює моделлю в сусідній Польщі. Людина, яка часто з’являється на польських телеканалах і яка безпосередньо має відношення до нашого краю, адже тут її коріння, бо саме тут народилася її мама Марія, і тут живе її бабуся.

детальніше
22.12.13
Щеплення від байдужості

Дехто думав, що Майдан у Києві «розсмокчеться» за тиждень-два. Не сталося... Майдан стоїть уже майже місяць і, очевидно, буде стояти до перемоги Мільйони людей у всій країні вийшли на ву­лиці не просто так. Українці, як нація, опинилися в ре­альній небезпеці: Президент В.Янукович, уряд М.Азарова хотіли покласти нас на коліна. Спочатку демонстра­тивно не підписавши Угоду про асо­ціацію з Євросоюзом, а в ніч з 29 на 30 листопада, за вказівкою з печерських пагорбів, на Майдані побито цвіт нації - студентів, дітей. Тієї ночі була друга Врадіївка. Тільки тепер у ролі негідників виступили вищі чини дер­жави і спецпідрозділ «Беркут», які у Вільнюсі споневажили мрію укра­їнців, а у «криваву суботу» її намага­лися вбити.

детальніше
21.12.13
Чи вся влада від Бога?

Події, які зараз переживає Україна знову активізували питання відношення влади і людини. Існуюча влада скомпроментувала себе зверху до низу, дозволивши собі застосувати збройну силу проти мирних людей, побивши кийками безборонну молодь, продовжуючи утискати і залякувати моральними та адміністративними репресіями тих, хто бореться за гідність людини. 

детальніше
20.12.13
Гімн змін +ВІДЕО

Репер Artisto (Ростислав Хитряк) родом зі Львова, але майже півжиття прожив у Німеччині. Хлопця вражає несправедливість в Україні. Аби змінити це, він почав писати соціальний реп. Це могла би бути класична історія, яких трапляються тисячі. З України мігрують цілі родини, щоб шукати краще життя за кордоном. Поступово зв’язки людей із батьківщиною слабшають. Але в Ростислава Хитряка вийшло навпаки. Проживши майже півжиття за кордоном, 29-річний молодий чоловік зрозумів, що хоче змінювати на краще саме Україну, розповідає Німецька хвиля.

детальніше
20.12.13
Новорічний Fresh Fest

ДРУЗІ!

Повідомляємо Вам ВІДМІННУ НОВИНА - НОВОРІЧНИЙ FRESH FEST ПЕРЕЇЖДЖАЄ НА НОВУ БАЗУ - У НАЙКРАЩИЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР КРИМУ - "I & Camp".

НОВОРІЧНИЙ FRESH FEST ПРОЙДЕ З 29 ГРУДНЯ ПО 2 СІЧНЯ.

детальніше
20.12.13
Заліско і його "Птаха"

Під враженням усіх подій які зараз відбуваються в Україні, будучи учасником на Євромайдані у Львові і в столиці, Заліско вирішив закінчити пісню, над якою почав працювати ще кілька місяців тому.

«…Останні роки стараюсь робити пісні які мають глибокий зміст, яскраву мелодику і прості, доступні слова. Саме такою є пісня «Птаха». Думаю, що ця пісня «зачепить» кожного слухача. Бо кожен із нас зараз відчуває, що таке справжня воля і свобода, і як за неї треба боротись!» - зазначив Андрій.

детальніше
20.12.13
Скандальний художник

Художника, що критикував Олімпіаду в Сочі, звинуватили в русофобії. Скандальний художник Василь Слонов відкрив виставку картин Welcome! Sochi 2014 під час культурного фестивалю «Белые ночи» в Пермі (РФ). Проте експозицію дуже швидко заборонила місцева влада, а заодно поставила хрест на фестивалі та звільнила з посади директора Пермського музею сучасного мистецтва Марата Гельмана.

детальніше
20.12.13
Справжній хіт +ВІДЕО

Минулого тижня хіт Ріанни та Емінема «The Monster» нарешті дістався до першого місця американських чартів. Щоб закріпити успіх композиції було вирішено випустити кліп на трек. Раніше в мережі з’явився тизер кліпу, а 16 грудня відбулася офіційна прем'єра відео на каналі репера в YouTube. Ріанна в ролику грає роль психотерапевта, який досліджує Емінема. Сам же музикант немов подорожує в часі, опиняючись усередині своїх старих кліпів.

 

детальніше
20.12.13
Україна колядує у Львівській опері

Ірина Федишин. Україна колядує.

13 січня 20:00

Львів, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької ціна:  80 - 400  грн

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: