Верховна Рада України не підтримала відставку уряду Миколи Азарова.
03-12-2013

    За таке рішення проголосували народних депутатів 186 народних депутатів із 226 необхідних.
    При цьому проти відставки уряду проголосувало п'ять осіб, 12 утримались, ще 135 не проголосували.
    Так, у фракції Партії регіонів один депутат Юрій Благодир підтримав вимогу опозиції, 5 регіоналів висловились проти, ще 100 осіб проігнорували голосування. КПУ не віддала жодного з 31 голосу за відставку уряду.
    Нардепи від "Батьківщини" в повному складі підтримали рішення - 90 голосів.
    УДАР та "Свобода" також проголосували за недовіру Кабміну - 42 і 36 відповідно.
    17 позафракційних депутатів віддали свій голос "за", чотири нардепи не голосували, "проти" - 0, тих, хто утримався також нуль.

 

02.12.13
«Геть регіоналів з Гуцульщини!»

Нарешті хвиля Євромайданів докотилася і до Верховини. 2 грудня на центральній площі міста гуцули мали і свій майдан. Повсюди майоріли національні прапори, а школярі і громадяни тримали в руках плакати, на яких закликали Президента  Віктора Януковича піти у відставку, а Україні бажали доброї долі в єдиній європейській сімї.

детальніше
02.12.13
Відбулася позачергова сесія районної ради

Хвиля громадського протесту накрила майже всю Україну з приводу кривавої розправи над молоддю в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві. В столиці, обласних, районних центрах, селах України проводяться різні заходи, мітинги, віче. Вчора в Криворівні відбувся мітинг, сьогодні у Верховині проведено віче, відбулись позачергові сесії селищної та районної рад з приводу складної суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

детальніше
01.12.13
Верховинський Євромайдан розпочався з Криворівні

Сьогодні, 1 грудня громада Криворівні та інших населених пунктів зібралася біля пам'ятника Івану Франку на багатолюдне віче, щоб висловити своє ставлення щодо останніх подій в Україні.
Чому в Криворівні? Як висловився ініціатор проведення акції о.Іван Рибарук: "В розмові з нардепом Василем Гладієм, останній сказав, що Верховина, як Верховина - "спить" і чомусь пасе задніх. Тому мені стало боляче, бо сам верховинець і вирішив конкретно щось робити".

детальніше
01.12.13
Увага! Увага! Увага!

2 грудня, о 12.00 год. відбудеться народне віче біля пам`ятника Тарасу Шевченку у Верховині. Небайдужих гуцулів громадські активісти закликають прийти і підтримати, висловити свою громадянську позицію щодо подій які відбуваються у Києві, у Верховині та всіх регіонах України.

детальніше
29.11.13
Україна провалила угоду про асоціацію з ЄС

На саміті у Вільнюсі не підписали жодного документу з Україною. 

детальніше
29.11.13
Гуцули хочуть до Європи

Уже восьму ніч на Євромайдані в Києві перебуває група верховинських студентів. Як повідомляє телефоном Ганна Мартищук, «єдина проблема – мороз, доводиться танцювати, водити хороводи, грати в ігри, щоб не замерзнути. А загалом атмосфера панує чудова. Всі люди усміхнені, живуть надією…

 
детальніше
29.11.13
Скрябін хоче "порш"
Андрій Кузьменко та гурт "Скрябін" презентували новий кліп на композицію "Порш пана Мера", що є розповіддю ремонтника доріг про свої будні та мрію життя.
детальніше
28.11.13
Відчуйте себе королевою

Кожна жінка прагне бути красивою і неповторною щодня і за будь-яких обставин. Відомо, що не лише жінок, а й чоловіків по-справжньому красивими зовні робить їхня внутрішня краса. Хоча, звичайно, слід намагатися приділяти максимум уваги й догляду за своїм тілом.

детальніше
28.11.13
Вшановують різьбярів Девдюків

Верховна Рада ухвалила рішення про відзначення на державному рівні ювілеїв май­стрів гуцульського різьбярства Василя і Миколи Девдюків.

детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: