Презентації району бути
31-08-2017

 
 
Ми є одним з небагатьох районів нашого  Прикарпаття,  небайдужі  жителі якого  протягом багатьох років своєю самовідданою працею  створювали, примножували та зберігали справжню скарбницю,цілий культурний пласт,в якому звучить та живе душа нашого народу. Далеко за межами нашого краю відомі не тільки музеї С.Параджанова, І.Франка, Р.Кумлика, а й десятки інших, як з багаторічною історією, так і новостворені.
 
 А де ще можна відчути дух справжніх  гуцулів,як не на фестивалях та театралізованих дійствах. Нарівні з загальновизнаними «Полонинське літо», «Різдво  в Карпатах» все більшого розмаху набирають не менш цікаві та пізнавальні фестиваль-конкурс гуцульської співанки ім.. Чукутихи та гуцульських троїстих музик ім.. Могура,  регіональний фестиваль-конкурс гуцульського танцю ім.. Я.Чуперчука- В.Шинкарука та вперше проведений в селищі Верховина на день міста конкурс «Гуцульської  убирі». Їх треба виносити на вищий рівень і ці національні надбання мають  бути відомі та доступні для всіх українців, як  невід’ємна частина національної культури  України.
 
 Тому виникла необхідність у  презентації туристичного, етнографічного та культурного потенціалу, пов’язаного з екотуризмом, активними видами відпочинку (сходження на  найвищі  вершини, рафтинг та інші)., які є важливою складовою соціально-економічного розвитку району.
 
Це все обговорювалося на нараді, яка відбулася 30.08.2017 року, за участі голови районної державної адміністрації Олега Лютого, заступника голови районної ради Івана Маківничука, керуючого виконавчим апаратом районної ради Романа Ванівського та ін.
 
Виходячи з вищесказаного, головою районної ради  Іваном Шкіндюком та головою райдержадміністрації Олегом Лютим було  вирішено  провести Презентацію  Верховинщини в м Івано - Франківську. Учасникам наради запропоновано підготувати пропозиції щодо презентації та розробити  план проведення заходу. Наступна нарада запланована на  4.09.2017р.

31.08.17
Відомий оператор мобільного зв'язку суттєво підвищив тарифи

 

 Як повідомдяє прес-служба компанії, абоненти окремих тарифних планів "Київстар" будуть автоматично переведені на нові тарифи, але вже з більш високою абонентською платою.

Підвищення залежить від конкретного тарифу абонента і в середньому складе близько 30-50%.
 
 
детальніше
30.08.17
На Прикарпатті деякі медпрацівники досі чекають зарплати за червень

  Гроші на виплати заробітньої плати спрямовують з перевиконання бюджетів. Додатково понад обсяг медсубвенції вже було спрямовано 67 млн грн. За даними Департаменту незабезпеченість наразі складає 200 млн грн.

детальніше
30.08.17
Серпнева районна науково - практична конференція педагогічних працівників

Традиційно старт кожному новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян району. Районна науково – практична конференція освітян – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період.

детальніше
29.08.17
Звертання до справжніх патріотів України!

Коли кожен з нас усвідомить свою значимість для країни, суспільства, громади та сім'ї ми зможемо зробити суттєвий крок для зміцнення та процвітання нашої держави, а відповідно покращення рівня життя кожного українця.

 

детальніше
29.08.17
«Прикарпаттяобленерго» планує підвищити тарифи для юридичних осіб

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело обговорення пропозицій та зауважень до проекту тарифів на передачу (розподіл) електричної енергії місцевими (локальними) електромережами на 2018 рік та проекту тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік.
Наразі тарифи «Прикарпаттяобленерго» розраховуються відповідно до методики «Витрати +». Підприємство планує перейти на нову методику «Стимулююче регулювання», інформує "Галичина".
детальніше
28.08.17
Успіння Пресвятої Богородиці та день селища Верховини!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому краї.Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається Вам назавжди!З Днем народження, рідна Верховина!

детальніше
28.08.17
Подружжя ветеранів-педагогів збудувало родинну бібліотеку

– Давай збудуємо бібліотеку, — запропонувала чоловікові Марія Сергіївна.
 
І збудували”, – пише на своїй Фейсбук-сторінці Аліса Мудрицька.
 
На родинному обійсті, неподалік батьківської хати, зведеної ще 1934 року, виріс гарний двоповерховий будиночок у гуцульському стилі. На першому поверсі господарі відкрили книгозбірню, доступну для всіх книголюбів. На другому люблячі бабуся і дідусь облаштували кімнату відпочинку для чотирьох онуків і п’ятьох правнуків – на той випадок, коли вони приходять чи приїжджають у гості.
Бібліотека відчинилася торік. У ній уже побувало багато місцевих жителів і гостей звідусіль. Часто заходять випадкові туристи. Марія Сергіївна і Петро Васильович радіють, що інтерес до книги не зникає. Подружжя досвідчених і шанованих освітян надто добре розуміє важливість знань для кожної людини і держави загалом. Тому й збудували для себе і всіх книголюбів рідного села цю бібліотеку. Вона стала цікавим і достойним доповненням до двох сільських і однієї шкільної бібліотек самобутнього Яворова. Знаючи про великий авторитет сім’ї Лосюків і широке коло їхніх знайомств, можна розраховувати на постійне оновлення бібліотечного фонду новими і цікавими виданнями.
детальніше
23.08.17
З нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України в ефірі " Першого Гуцульського" 24 серпня :26-ть годин, нової якісної сучасної української музики на хвилях 107.4 FM - "Гуцульська Столиця"

З нагоди 26-ї річниці проголошення незалежності України в ефірі " Першого Гуцульського" 24 серпня :26-ть годин,  нової  якісної сучасної  української музики на хвилях 107.4 FM - "Гуцульська Столиця" Для Вас : Злата Огневич,  ХАС,  Друга Ріка,  Тартак,  Alyosha, Bakun, Kishe, Мері, Ірина Федишин, E.K.A feat.Sheemy, Double Life, Ivan NAVI, KAVA TSIKAVA, Kazka, KiRA MAZUR,  ONUKA, Kolos & Brothers, KOZAK SYSTEM, Marietta Ways ,Midnight Daddies, NAVSI100 feat. ЗАХАР, Nomad, PATSYKI Z FRANEKA, RIYA, Оксана Пастернак ,Роман Скорпіон,   Rock-H, Sonya Key, Tom Soda, Тіна Кароль, VSEPRO, YARMAK, Юлія Думанська, Zefear,Zavala and Kondurakiy, Океан Ельзи, Гайдамаки,  Вікторія Ватащук, ДІЛЯ, Дзідзьо, Біла Вежа, КораЛЛі, Один в каное , Олег Винник, САЛЬТО НАЗАД, Без Обмежень, Артем Лоїк, Бумбокс, Vanilla, Принципова Зміна, Оля Цибульська  та багато інших українських виконавців. А ще вітання від радійників та патріотичні промо ролики та гуцульські мелодії від гурту "Перевал".  Приємного прослуховування і відпочинку, разом з "Гуцульською Столицею"! Зі святом наша країно, миру Тобі рідна, та добра!

детальніше
23.08.17
Гуцульська магія хай-тек: як минуле зустрічається з майбутнім

На Гуцульщині мольфарі викликають сонце, яке заряджає led-лампи ліхтарів. А у річках вимочують овечу вовну - з неї вручну тчуть ліжники для котеджів із Wi-Fi.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: