Разом зі столицею
10-12-2013

   Вчетверте гуцули мітингували в неділю, 8 грудня.
   Після Служби Божої, о 13.30 на площі біля пошти мітинг розпочав селищний голова В.Мицканюк. Після того почергово виступали, як завжди, о.Р.Болехівський та М.Магнич, активісти Ілля Богатчук (Верховина), Олег Гапчук (Кривополе), Я.Скуматчук (Красник).

Валентина Іванійчук

Ілля Богатчук

Дмитро Шкрібляк

Іван Магнич

    До речі, з Красника прибула наймасовіша делегація – цілих 6 мікроавтобусів з прапорами України та ЄС. Звичайно, свою марку тримав і Бистрець. Як завжди, саме з цього села над Майданом майорить червоно-чорний стяг. Від делегації верховинців, які повернулися з Києва, виступали Іван Магнич (Ільці), Василь Стецик та Валентина Іванійчук (Верховина). А найемоційніше виступив житель с.Криворівня Микола Мартищук, після чого, під звуки гімну Євромайдану, усі учасники пішли пішою ходою до колишнього лісокомбінату і назад, вигукуючи гасла «Верховино, вставай!», «Гуцул, прокидайся!», «Верховина – то Європа», «Азіров геть!», «Верховина з Майданом!».
    А бутербродами і гарячим чаєм усіх учасників майдану безкоштовно пригощали в кафе «Козаки». 

 

09.12.13
Золотий фонд гуцульської душі у «Кедровому Божеліссі» Марії Влад

Про те, що з’явилася нова книга Марії Влад із предивною назвою «Кедрове Божелісся», ми уже коротко писали в нашій газеті. Нещодавно відбулася презентація цього цікавого, чудово ілюстрованого видання у Верховинській центральній районній бібліотеці.

 

 

детальніше
09.12.13
Уроки плавання у «Зґарді»

Наш район – чи не єдиний в об­ласті, який не має плавального басейну. Хоча багато можно­владців як до виборів, так і на інших рівнях неодноразово обіцяли посприяти і допомогти в будівництві такого необхідного об’єкту на Верховинщині.

детальніше
09.12.13
Зміни – це нелегко, але вони потрібні

Нещодавно на посаду заступника головного лікаря із медичного обслуговування ЦРЛ призначено Уляну ПЕТРУС-ЗІТИНЮК, яка розповіла нам про своє бачення медичної реформи.

детальніше
08.12.13
Повалення пам'ятника Леніну у Києві +ВІДЕО

Молодики поставили драбину біля пам'ятника Леніну на бульварі Шевченка у Києві та закинули йому на голову мотузку. Потім люди почали гуртом тягнути за неї і врешті-решт звалили його. Статуя розлетілася на шматки. Від сильного удару у пам'ятника відірвало голову і руки. Відповідальність за повалення Леніна взяла на себе ВО "Свобода".

детальніше
07.12.13
Верховино, вставай!

Громадянський протест недовіри існуючій владі, прагнення народу до європейського, цивілізованого демократичного суспільства в столиці нашої держави – Києві, на теренах західних областей триває. У Верховині вже втретє проведено захід на підтримку Євромайдану. Сьогодні говорили виступаючі ще з більшим запалом, ще з більшою надією на зміну існуючого режиму, що все-таки влада повинна бути народна, а не проти народу.

детальніше
07.12.13
Євромайдан зсередини!

Кожен з нас хоче жити краще, жити в достатку, жити в стабільності. Саме цього на сьогоднішній день старається домогтися кожен українець. Епіцентром для цих змін став київський майдан Незалежності, який згуртував народ України, 21 листопада 2013 року, як реакцію на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

детальніше
06.12.13
Святослав Вакарчук звернувся до молодих українців розгорнутим листом

Фронтмена гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука події, що зараз вирують у центрі української столиці, торкнули до глибини душі. Артист довго думав та під впливом пережитого звернувся розгорнутим листом на своїй сторінці у соцмережі саме до молодих українців, адже співак глибокого переконаний, що саме молодь знаючи, як живеться у нинішній Україні, може змінити її долю.

детальніше
06.12.13
Марш мільйону

Мільйонний мітинг має відбутися у неділю, 8 грудня

детальніше
06.12.13
Зимовий відпочинок стартує вже завтра

Туристичний комплекс "Буковель" цього тижня розпочинає лижний сезон. Уперше з‘їхати зі схилу лижники та сноубордисти зможуть уже завтра.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: