Космос любові Соколовських
21-11-2013

    Як добре, що думками і спогадами легко можна долати час і простір та вмить опинитися, де захочеш. Подружжя Соколовських повело мене у своє минуле, тоді, коли дві половинки одного цілого блукали в просторі, щоб нарешті віднайтися. «У мене в Ясенові був друг, там і побачив дівчину. Тоді ще не знав, що вона стане моєю дружиною, адже молодша на п’ять років, ще у школу ходила», – згадує сьогодні чоловік. Сором’язлива юнка із проникливими очима вирізнялася серед інших дівчат. Тим і підкорила молодого юнака Миколу. Вони побралися, але одразу після весілля молодята змушені були роз’їхатися: чоловік – на роботу до Хмельницького, дружина – на навчання до Івано-Франківського швейного училища. Аж через три місяці зустрічей лише у вихідні, тижневих розлук, а мобільного зв’язку тоді не було, Микола з Ольгою зійшли на тиху гавань сімейного життя.
    Маленький принц кожного дня чистив кратери вулканів на своїй планетці, доглядав за трояндою, одним словом – працював, щоб його світ був кращим. Інакше в житті нічого не досягнеш. Молоде подружжя Соколовських теж взялося за творення свого простору, звивали родинне гніздечко. Через три роки змогли переступити поріг власного будинку, й не самі – на руках у батьків було маленьке диво – синочок Миколка.
    «Золото – це не те, що виблискує, а те, що бігає, сміється і перевертає усе догори дриґом». Бо що може бути милішим за дітей? Микола та Ольга Соколовські не лише щасливі, а й по-справжньому багаті люди, адже в них аж чотири золота – два синочки, Микола та Василь, і дві донечки – Мирослава і Валентина. Діти – й радість, і опора, й гордість батьківська, вони – то найкращий вінець подружнього життя. Звичайно, їм намагалися віддати і віддають усе, що можуть і не можуть.
    Батько родини – досвідчений будівельник, і сини теж уміють працювати з деревом. І не просто вміють, а творять дива. Микола і Василь закінчили Косівський коледж прикладного та декоративного мистецтва, зараз навчаються у Львові в академії мистецтв. Коли завітала до обійстя Соколовських, із дітей удома був тільки найстарший син. Він і продемонстрував свої та братові вироби. Для мене – то незбагненна краса. Адже, щоб дерево почало мінитися різноманіттям узорів, дихати гуцульською автентикою, потрібні неабиякий талант та наполегливість. Молодший Микола Соколовський, як і батько, більше працює з деревом, хоча бачила, які гарні писанки він розписав. А от брат Василь взяв із маминого роду хист до малювання, він – художник.
    Дівчата – то окраса родини, її тендітні квіточки. Обидві успішні в навчанні. Старша Мирослава – студентка вишу, підкорює фінанси, а молодша Валя – п’ятикласниця місцевої школи, їй легко піддається іноземна мова. Батьки змалечку привчили дітей до праці, щоб їм легше було творити самостійне майбутнє.
    Любов треба огранювати, наче коштовний камінь, підтримувати, як вогнище, тому найперше в подружжя має бути повага. Оце найважливіше – переконані в родині Соколовських. І терпіти, не рубати з плеча, так би мовити.
    Гармонійна любов, як у родині Соколовських, робить таким же життя на сімейній планеті. Як від промінчиків сонечка розцвітають квіти, так і щасливий шлюб творить дивовижну ауру, в якій ростуть талановиті діти.

Ярослава Поп`юк

21.11.13
Землю повернули законному власнику

    У ході перевірок працівники прокуратури в цьому році виявили численні порушення законодавства, особливо при реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність та користування фізичним та юридичним особам.

детальніше
20.11.13
Народ + міліція = співпраця

При райвідділі внутрішніх справ створено громадську раду
Згідно постанови уряду, гро­мадські ради при відділах міліції повинні бути в кожному ра­йоні. Насамперед, для ефективної взаємодії населення із правоохоронцями та системного діалогу.

детальніше
20.11.13
«Права людини. Громада та влада»

У районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на таку тему відбувся «круглий стіл».Захід ініціював Регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в області Василь Костів.

детальніше
19.11.13
Солдат Саманти Джейд (+відео)

   Пропонуємо вашій увазі найсвіжішу роботу молодої австралійської співачки Саманти Джейд  - "Солдат"

детальніше
19.11.13
В Криворівні у музеї Франка відбулася презентація збірки есеїв —проповідей пароха села отця Івана Рибарука "Невіста Господня"

 

Його тексти — доволі оригінальне явище. Вони ґрунтуються на обсяжних пізнаннях світової культури, невимушеності гуцульського світу й щирому, але осмисленому сприйнятті Біблії.

детальніше
18.11.13
В Ільцях знову "Золотий голосок"

І знову на пісенному небосхилі Верховинщини засяяла яскрава зірка четвертого пісенного конкурсу наймолодших виконавців «Золотий голосок».

детальніше
15.11.13
Гімн України перед матчем із Францією заспіває "Піккардійська Терція"

Гімн України перед матчем Україна-Франція, який відбудеться у п'ятницю, 15 листопада, на НСК "Олімпійський" у Києві, виконає вокальна формація "Піккардійська Терція".
Про це повідомила прес-менеджер колективу Галина Гузьо.

детальніше
15.11.13
Учні Верховини дізналися про роботу радійників «із середини»

Сьогодні, напередодні Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку, учні 9-А класу Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із класним керівником Дарією Петрівною Марчук та заступником директора школи з виховної роботи Людмилою Михайлівною Гулюк завітали до редакції районного радіомовлення «Вісті Верховини».

детальніше
14.11.13
Сьогодні - прем'єра українського трилеру "Тіні незабутих предків"



   Сьогодні, 14 листопада, в український прокат виходить трилер "Тіні незабутих предків" режисера Любомира Левицького. Прем'єру стрічки відкладали тричі. Джерела дистриб’юторської компанії B&H, яка є прокатником фільму в Україні, повідомили, що реліз фільму перенесли на листопад через брак часу на "розкрутку".

детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: