"Беркут" побив, суд засудив, винний посади не залишив
04-12-2013

   Події останнії днів показали Україні і цілому світу як саме працює Українська "Система"

   Під час розгону демонстрантів беркутівці жорстоко били навіть журналістів яких постраждало більше 40 за день

  Провокаторів "Беркут" не чіпав

  "Міліція" служить народу України і "карає" беззахисних "учасників масових заворушень"

"Суд" також служить народу України і активно "засуджує" потерпілих "учасників масових заворушень"

Депутати Верховної Ради дуже активно служать народу України і не беруть участь у голосуванні за відставку "правильного" уряду

Янукович "засмучений"

Азаров "не винен"

Опозиція думає що робити далі

А запитання "Хто ж відповість за напад на невинних?!!" так і залишається без відповіді

 

03.12.13
Увага! Увага! Увага!

У середу, 4 грудня о 14.00 годині на площі у Верховині відбудеться народне віче. Тому громадські активісти закликають усіх небайдужих приходити, переказувати своїм рідним, близьким знайомим і незнайомим, і підтримати прагнення України, і її народу.

детальніше
03.12.13
Верховна Рада України не підтримала відставку уряду Миколи Азарова.

За таке рішення проголосували народних депутатів 186 народних депутатів із 226 необхідних. 
При цьому проти відставки уряду проголосувало п'ять осіб, 12 утримались, ще 135 не проголосували. 

детальніше
02.12.13
«Геть регіоналів з Гуцульщини!»

Нарешті хвиля Євромайданів докотилася і до Верховини. 2 грудня на центральній площі міста гуцули мали і свій майдан. Повсюди майоріли національні прапори, а школярі і громадяни тримали в руках плакати, на яких закликали Президента  Віктора Януковича піти у відставку, а Україні бажали доброї долі в єдиній європейській сімї.

детальніше
02.12.13
Відбулася позачергова сесія районної ради

Хвиля громадського протесту накрила майже всю Україну з приводу кривавої розправи над молоддю в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві. В столиці, обласних, районних центрах, селах України проводяться різні заходи, мітинги, віче. Вчора в Криворівні відбувся мітинг, сьогодні у Верховині проведено віче, відбулись позачергові сесії селищної та районної рад з приводу складної суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

детальніше
01.12.13
Верховинський Євромайдан розпочався з Криворівні

Сьогодні, 1 грудня громада Криворівні та інших населених пунктів зібралася біля пам'ятника Івану Франку на багатолюдне віче, щоб висловити своє ставлення щодо останніх подій в Україні.
Чому в Криворівні? Як висловився ініціатор проведення акції о.Іван Рибарук: "В розмові з нардепом Василем Гладієм, останній сказав, що Верховина, як Верховина - "спить" і чомусь пасе задніх. Тому мені стало боляче, бо сам верховинець і вирішив конкретно щось робити".

детальніше
01.12.13
Увага! Увага! Увага!

2 грудня, о 12.00 год. відбудеться народне віче біля пам`ятника Тарасу Шевченку у Верховині. Небайдужих гуцулів громадські активісти закликають прийти і підтримати, висловити свою громадянську позицію щодо подій які відбуваються у Києві, у Верховині та всіх регіонах України.

детальніше
29.11.13
Україна провалила угоду про асоціацію з ЄС

На саміті у Вільнюсі не підписали жодного документу з Україною. 

детальніше
29.11.13
Гуцули хочуть до Європи

Уже восьму ніч на Євромайдані в Києві перебуває група верховинських студентів. Як повідомляє телефоном Ганна Мартищук, «єдина проблема – мороз, доводиться танцювати, водити хороводи, грати в ігри, щоб не замерзнути. А загалом атмосфера панує чудова. Всі люди усміхнені, живуть надією…

 
детальніше
29.11.13
Скрябін хоче "порш"
Андрій Кузьменко та гурт "Скрябін" презентували новий кліп на композицію "Порш пана Мера", що є розповіддю ремонтника доріг про свої будні та мрію життя.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: