Уроки плавання у «Зґарді»
09-12-2013

    Наш район – чи не єдиний в об­ласті, який не має плавального басейну. Хоча багато можно­владців як до виборів, так і на інших рівнях неодноразово обіцяли посприяти і допомогти в будівництві такого необхідного об’єкту на Верховинщині.
    Дирекції Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. вдалося знайти спільну мову й укласти угоду з підприємцем Василем Соколовським, власником гостинного двору «Зґарда» у Верхньо­му Ясенові, про навчання дітей плавання у басейні.
  Як зауважив директор школи Ярослав Прокопишин, наші діточки, починаючи із п’ятого класу, за рахунок уроків фізкультури мають можливість раз у тиждень дві години займатися плаванням за символічну плату.
    Заняття почергово проводять вчителі фізичного виховання М.Кутащук, В.Прокопишин, Б.Кікінчук та директор Я. Прокопишин.

Василь Мануляк

09.12.13
Зміни – це нелегко, але вони потрібні

Нещодавно на посаду заступника головного лікаря із медичного обслуговування ЦРЛ призначено Уляну ПЕТРУС-ЗІТИНЮК, яка розповіла нам про своє бачення медичної реформи.

детальніше
08.12.13
Повалення пам'ятника Леніну у Києві +ВІДЕО

Молодики поставили драбину біля пам'ятника Леніну на бульварі Шевченка у Києві та закинули йому на голову мотузку. Потім люди почали гуртом тягнути за неї і врешті-решт звалили його. Статуя розлетілася на шматки. Від сильного удару у пам'ятника відірвало голову і руки. Відповідальність за повалення Леніна взяла на себе ВО "Свобода".

детальніше
07.12.13
Верховино, вставай!

Громадянський протест недовіри існуючій владі, прагнення народу до європейського, цивілізованого демократичного суспільства в столиці нашої держави – Києві, на теренах західних областей триває. У Верховині вже втретє проведено захід на підтримку Євромайдану. Сьогодні говорили виступаючі ще з більшим запалом, ще з більшою надією на зміну існуючого режиму, що все-таки влада повинна бути народна, а не проти народу.

детальніше
07.12.13
Євромайдан зсередини!

Кожен з нас хоче жити краще, жити в достатку, жити в стабільності. Саме цього на сьогоднішній день старається домогтися кожен українець. Епіцентром для цих змін став київський майдан Незалежності, який згуртував народ України, 21 листопада 2013 року, як реакцію на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

детальніше
06.12.13
Святослав Вакарчук звернувся до молодих українців розгорнутим листом

Фронтмена гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука події, що зараз вирують у центрі української столиці, торкнули до глибини душі. Артист довго думав та під впливом пережитого звернувся розгорнутим листом на своїй сторінці у соцмережі саме до молодих українців, адже співак глибокого переконаний, що саме молодь знаючи, як живеться у нинішній Україні, може змінити її долю.

детальніше
06.12.13
Марш мільйону

Мільйонний мітинг має відбутися у неділю, 8 грудня

детальніше
06.12.13
Зимовий відпочинок стартує вже завтра

Туристичний комплекс "Буковель" цього тижня розпочинає лижний сезон. Уперше з‘їхати зі схилу лижники та сноубордисти зможуть уже завтра.

детальніше
06.12.13
Терпець урвався у Гуцулів

На верховинищині з'явився ще один засіб масової інформації "Смотрич News" від місцевого режисера Андрія Гаврищука. Тепер  до вашої уваги "новини твого світу"

детальніше
05.12.13
Вставай, Україно!

Вкраїнський народе, до тебе звертаюсь,
Збуди своє серце, відчуй всю ту біль,
Що молодь відчула,кров свою лила,
Як сиплять на рану розпечену сіль.

Вони всі стояли за нас, за свободу,
Щоб краще жилося в майбутньому нам,
Та молодь погнали, як дику худобу,
Що стала наживкою загубленим псам.

Виходьте, всі з хат, збудіться, не бійтесь,
Відстоюймо правду, свободу свою,
Щоб схоже діяння вже більш не відбулось.
Щоб знищити в світі подібну ганьбу.

Звертаймось до Бога, бо Він всім керує,
Щоб допоміг нам у важкий час,
Бо тільки Він нам долю малює
І охоронить завжди до нас.

Допоможімо країні на ноги піднятись
І жити спокійно на вільній землі,
Не всидатись слова «українець»,
А піднімати гордість і славу її.

Анастасія Готич
с.Ільці

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: