Газована вода вбиває?
20-08-2013

 Газована вода з цукром, спортивні та фруктові напої, швидше за все, мають відношення до 180 тис. смертей щорічно по всьому світу, вважають фахівці Американської кардіологічної асоціації.
Солодкі прохолодні напої споживаються по всьому світу. Вони винні в надмірній вазі, яка, як всі знають, підвищує ризик розвитку діабету, серцево-судинних захворювань і деяких видів раку. Проаналізувавши дані, зібрані під час дослідження, фахівці прийшли до висновку, що в 2010 році газована вода була винна в 133 тис. смертей від діабету, 44 тис. – від серцево-судинних хвороб і 6 тис. – від раку . 78% цих летальних випадків, які трапилися через надмірне споживання напоїв з цукром, було зареєстровано в країнах з низьким і середнім рівнем доходу.
Вчені також з’ясували рівень споживання солодких газованих напоїв по всьому світу в залежності від статі і віку, вплив газованої води на ожиріння і діабет і зв’язок зі смертями, викликаними ожирінням і діабетом. З дев’яти регіонів світу в Латинській Америці і країнах Карибського басейну в 2010 році було найбільше (38 тис.) діабетичних смертей, що мали відношення до вживання підсолоджених цукром напоїв. У Східній та Центральній Євразії зафіксовано найбільшу кількість (11 тис.) серцево-судинних смертей, спровокованих газованою водою.
Серед 15 найбільш густонаселених країн світу Мексика (одна з держав з найвищим рівнем споживання солодких газованих напоїв на душу населення) має максимальний показник смертності через шипучки: 318 смертей на мільйон повнолітніх. В Японії, де до солодких газованих напоїв відносяться з мінімальним пієтетом, мінімальний і показник смертності: 10 смертей на мільйон громадян.

20.08.13
Звідки у дітей агресія?

Якщо ваша дитина надто агресивна, багато б’ється, часто ламає іграшки, спробуйте згадати – а чи не занадто багато газованої води в день вона у вас п’є?
Саме газована вода часто є причиною того, що діти стають раптом некерованими. У всякому разі, саме до таких висновків прийшли вчені з Нью-Йоркського Колумбійського університету. На їх думку, будь-який компонент газованої солодкої води здатний змінювати поведінку дитини. На жаль, подібних досліджень в останні роки проводиться дуже мало, і вплив на здоров’я саме газованої води, якої зараз так багато продається в наших магазинах, вивчено зовсім небагато.
детальніше
20.08.13
Twitter планує стежити за своїми користувачами

Twitter повідомив про те, що планує почати стежити за своїми користувачами, а саме відслідковувати відвідувані ними веб-сайти, повідомляє газета Daily Mail.

детальніше
19.08.13
Віпчани -- лауреати премії В.Гнатюка
Приємна звістка надійшла з Києва на адресу народного аматорського сімейно-родинного танцювального колективу Ілюків-Ванджураків з с.Віпче (керівник заслужений працівник культури України М. Ванджурак). У конкурсі кращих фолькльорних колективів України ім. Володимира Гнатюка віпчани здобули перше місце і відзначені грошовою премією.
У переддень Дня незалежності бажаємо танцюристам з Віпчого нових творчих перемог.
детальніше
19.08.13
Нагорода земляку
Чимало добрих справ на рахунку уродженця Верховини Ярослава Шинкарука, який уже понад 5 років очолює Косівську райдержадміністрацію. З-поміж інших невідкладних питань, він значну увагу у своїй роботі приділяє духовності, розвитку мистецтва і туризму. Днями відбулися урочистості з нагоди 1025-річчя хрещення Руси-України, на яких Ярослава Шинкарука нагороджено Почесною ювілейною грамотою та орденом святого Князя Володимира. Вручив високу церковну нагороду митрополит Галицький Андрій.
детальніше
16.08.13
Вандали на "Черемоші"


В ніч на п'ятницю, 16 липня, на районному стадіоні "Черемош", невстановлені особи вщент знищили третину правої глядацької трибуни стадіону. Понівечено значну частину пластикових крісел, які вже не підлягають відновленню.
детальніше
16.08.13
6-8 вересня у Путилі проходитиме ХХI Міжнародний гуцульський фестиваль

15 серпня 2013 року в селищі Путила, Чернівецької області відбулося розширене засідання  організаційного комітету з підготовки та проведення ХХІ Міжнародного Гуцульського фестивалю.

детальніше
15.08.13
У Верховині відбулася колегія райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Василя Гондурака, голови районної ради Ярослава Кікінчука, членів колегії, керівників організацій, підприємств, установ району, селищного, сільських голів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

детальніше
15.08.13
ПІД ЧАС СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ ТУРИСТКА З ПОЛЬЩІ ЗЛАМАЛА НОГУ

 


http://www.gepatit-borba.ru/sites/default/files/25.jpg

фото: www.gepatit-borba.ru

 
 
  На Прикарпатті під час сходження на г. Говерла групи туристів в складі 5 чоловік з Республіки Польща, одна із учасниць групи – 40-річна жителька м.Жешув -   травмувала ногу, через що не могла самостійно йти далі.

 

 

детальніше
14.08.13
Росію «умили» партнери з Митного союзу, не підтримавши блокаду українських цукерок

Увозити в Росію продукцію кондитерської фірми Roshen заборонили ще 29 липня. І хоча сумнівів у політичній вмотивованості цього рішення ні в кого не було, ця ситуація мала  шанси перерости в глобальну економічну війну, де єдиним фронтом проти України виступить Митний союз. Отож перевіряти українські цукерки розпочали також Білорусь, Казахстан, Молдова й Таджикистан. Вочевидь, у такий спосіб Україні хотіли продемонструвати ймовірні втрати від «хибного» крокування у бік Євросоюзу, тоді як під боком можна втратити багаті ринки країн Митного союзу. Однак з «глобальністю» не склалося — всі партнери Росії зробили заяви, що претензій до українських цукерок не мають і забороняти їх увозити не планують. Демонстрація потуг Митного союзу як єдиної потужної організації зазнала краху.
детальніше
Обласні новини
17.08
Другий Спас - Яблучний

 19 серпня Преображення Господнє 

15.08
День археолога

14.08
Перший Спас — Маковея

вологість:

тиск:

вітер: