«Геть регіоналів з Гуцульщини!»
02-12-2013

    Нарешті хвиля Євромайданів докотилася і до Верховини. 2 грудня на центральній площі міста гуцули мали і свій майдан. Повсюди майоріли національні прапори, а школярі і громадяни тримали в руках плакати, на яких закликали Президента  Віктора Януковича піти у відставку, а Україні бажали доброї долі в єдиній європейській сім'ї.

     Далі, як кажуть, прорвало – людей ставало все більше і більше їх хотіло виступити, вилити те що болить. Та спочатку учасники зібрання помолилися і всі разом виконали Гімн України.

 
 
 
 

    До присутніх звернулися: селищний голова, Василь Мицканюк, священик Іван Рибарук, депутат обласної ради Іван Шкіндюк, священик УГКЦ Роман Болехівський, депутат районної ради, голова РО ВО «Свобода» Іван Маківничук, отці Юрій Стефлюк, Михайло Магнич та Юрій Мануляк, голова районної партії «Удар» Микола Данилюк, активіст села Білоберезка, поет-пісняр Орест Князький, патріот свого краю, директор Будинку культури с.Бистрець Іван Потяк, активістка села Ільці Ярослава Готич, начальник комунгоспу Ярослав Скуматчук, депутат районної ради Дмитро Шкрібляк та лікар ЦРЛ Василь Шкрібляк.
    Мітингуючі  вигукували «Капарники», «Ганьба», «Геть регіоналів з Гуцульщини».
    Далі усі присутні на майдані одноголосно прийняли резолюцію, в якій висловили недовіру діючій владі в районі, в області, уряду Азарова та проголосували за дострокові президентські вибори в Україні, а також домовилися про продовження мітингу у середу, 4 грудня о 14.00 годині. Тому громадські активісти закликають усіх небайдужих приходити, переказувати своїм рідним, близьким знайомим і незнайомим, і підтримати прагнення України, і її народу.

02.12.13
Відбулася позачергова сесія районної ради

Хвиля громадського протесту накрила майже всю Україну з приводу кривавої розправи над молоддю в ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві. В столиці, обласних, районних центрах, селах України проводяться різні заходи, мітинги, віче. Вчора в Криворівні відбувся мітинг, сьогодні у Верховині проведено віче, відбулись позачергові сесії селищної та районної рад з приводу складної суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

детальніше
01.12.13
Верховинський Євромайдан розпочався з Криворівні

Сьогодні, 1 грудня громада Криворівні та інших населених пунктів зібралася біля пам'ятника Івану Франку на багатолюдне віче, щоб висловити своє ставлення щодо останніх подій в Україні.
Чому в Криворівні? Як висловився ініціатор проведення акції о.Іван Рибарук: "В розмові з нардепом Василем Гладієм, останній сказав, що Верховина, як Верховина - "спить" і чомусь пасе задніх. Тому мені стало боляче, бо сам верховинець і вирішив конкретно щось робити".

детальніше
01.12.13
Увага! Увага! Увага!

2 грудня, о 12.00 год. відбудеться народне віче біля пам`ятника Тарасу Шевченку у Верховині. Небайдужих гуцулів громадські активісти закликають прийти і підтримати, висловити свою громадянську позицію щодо подій які відбуваються у Києві, у Верховині та всіх регіонах України.

детальніше
29.11.13
Україна провалила угоду про асоціацію з ЄС

На саміті у Вільнюсі не підписали жодного документу з Україною. 

детальніше
29.11.13
Гуцули хочуть до Європи

Уже восьму ніч на Євромайдані в Києві перебуває група верховинських студентів. Як повідомляє телефоном Ганна Мартищук, «єдина проблема – мороз, доводиться танцювати, водити хороводи, грати в ігри, щоб не замерзнути. А загалом атмосфера панує чудова. Всі люди усміхнені, живуть надією…

 
детальніше
29.11.13
Скрябін хоче "порш"
Андрій Кузьменко та гурт "Скрябін" презентували новий кліп на композицію "Порш пана Мера", що є розповіддю ремонтника доріг про свої будні та мрію життя.
детальніше
28.11.13
Відчуйте себе королевою

Кожна жінка прагне бути красивою і неповторною щодня і за будь-яких обставин. Відомо, що не лише жінок, а й чоловіків по-справжньому красивими зовні робить їхня внутрішня краса. Хоча, звичайно, слід намагатися приділяти максимум уваги й догляду за своїм тілом.

детальніше
28.11.13
Вшановують різьбярів Девдюків

Верховна Рада ухвалила рішення про відзначення на державному рівні ювілеїв май­стрів гуцульського різьбярства Василя і Миколи Девдюків.

детальніше
28.11.13
В культурі і працюють, і відпочивають...

В останні дні осені в актовому залі Верховинської дитячої школи мистецтв пройшла виробничо-святкова нарада працівників культури району під головуванням начальника відділу культури і мистецтв РДА Мирослави Корнелюк. По-перше, Мирослава Мирославівна подякувала всім працівникам культури, котрі взяли участь в обласному концертному звіті, присвяченому 200-літтю від дня народження Т.Шевченка. Побажала міцного здоров’я та ще більших успіхів у роботі. Далі всіх присутніх ознайомила з новаціями в методичному відділі культури та з новим баченням клубної роботи в районі на 2014 рік.

 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: