Верховинський Євромайдан розпочався з Криворівні
01-12-2013

    Сьогодні, 1 грудня громада Криворівні та інших населених пунктів зібралася біля пам'ятника Івану Франку на багатолюдне віче, щоб висловити своє ставлення щодо останніх подій в Україні. Чому в Криворівні? Як висловився ініціатор проведення акції о.Іван Рибарук: "В розмові з нардепом Василем Гладієм, останній сказав, що Верховина, як Верховина - "спить" і чомусь пасе задніх. Тому мені стало боляче, бо сам верховинець і вирішив конкретно щось робити".

...На віче виступили:

настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці с.Криворівня Іван Рибарук.

священик УГКЦ Михайло Магнич

Верховинський селищний голова Василь Мицканюк, голова РО ВО "Батьківщина"

священик Юрій Мануляк

депутат районної ради Оксана Чубатько

директор Будинку культури с.Бистрець Іван Потяк

активіст села Криворівня Іван Потяк

Активістка селища Верховина, поетеса Ганна Ілійчук

    На віче також виступили:

депутат обласної ради Іван Шкіндюк:

депутат районної ради Іван Гречук:

Криворівнянський сільський голова Василь Зеленчук:

отець Ігор Рибенчук:

    Закінчилося віче, так як і розпочиналося, - з молитви і Гімну України.

                                                                        ***

Завтра, 2 грудня, о 12.00 год. відбудеться народне віче біля пам`ятника Тарасу Шевченку у Верховині. Небайдужих гуцулів громадські активісти закликають прийти і підтримати, висловити свою громадянську позицію щодо подій які відбуваються у Києві, у Верховині та всіх регіонах України. Крім того пройде позачергова сесія селищної ради, а ініціатори та громадські активісти, депутати районної ради ініціюють позачергову сесію районнох ради.

01.12.13
Увага! Увага! Увага!

2 грудня, о 12.00 год. відбудеться народне віче біля пам`ятника Тарасу Шевченку у Верховині. Небайдужих гуцулів громадські активісти закликають прийти і підтримати, висловити свою громадянську позицію щодо подій які відбуваються у Києві, у Верховині та всіх регіонах України.

детальніше
29.11.13
Україна провалила угоду про асоціацію з ЄС

На саміті у Вільнюсі не підписали жодного документу з Україною. 

детальніше
29.11.13
Гуцули хочуть до Європи

Уже восьму ніч на Євромайдані в Києві перебуває група верховинських студентів. Як повідомляє телефоном Ганна Мартищук, «єдина проблема – мороз, доводиться танцювати, водити хороводи, грати в ігри, щоб не замерзнути. А загалом атмосфера панує чудова. Всі люди усміхнені, живуть надією…

 
детальніше
29.11.13
Скрябін хоче "порш"
Андрій Кузьменко та гурт "Скрябін" презентували новий кліп на композицію "Порш пана Мера", що є розповіддю ремонтника доріг про свої будні та мрію життя.
детальніше
28.11.13
Відчуйте себе королевою

Кожна жінка прагне бути красивою і неповторною щодня і за будь-яких обставин. Відомо, що не лише жінок, а й чоловіків по-справжньому красивими зовні робить їхня внутрішня краса. Хоча, звичайно, слід намагатися приділяти максимум уваги й догляду за своїм тілом.

детальніше
28.11.13
Вшановують різьбярів Девдюків

Верховна Рада ухвалила рішення про відзначення на державному рівні ювілеїв май­стрів гуцульського різьбярства Василя і Миколи Девдюків.

детальніше
28.11.13
В культурі і працюють, і відпочивають...

В останні дні осені в актовому залі Верховинської дитячої школи мистецтв пройшла виробничо-святкова нарада працівників культури району під головуванням начальника відділу культури і мистецтв РДА Мирослави Корнелюк. По-перше, Мирослава Мирославівна подякувала всім працівникам культури, котрі взяли участь в обласному концертному звіті, присвяченому 200-літтю від дня народження Т.Шевченка. Побажала міцного здоров’я та ще більших успіхів у роботі. Далі всіх присутніх ознайомила з новаціями в методичному відділі культури та з новим баченням клубної роботи в районі на 2014 рік.

 
детальніше
28.11.13
Тенденції розвитку транскордонного співробітництва (+ПРЯМА МОВА)

Верховинський район – єдиний в області прикордонний, на відстані 49 кілометрів Державного кордону ми межуємо з Румунією. Є ще й та особливість, що по ту сторону кордону, в основному, проживають гуцули – наші єдинокровні брати. Тому ми особливо зацікавлені в тісних добросусідських стосунках.

Що робиться в рамках транскордонного співробітництва ми попросили розповісти керівника апарату Верховинської РДА Василя Петровича БРОВЧУКА.

 

детальніше
28.11.13
Сміхотерапія по-Їлецки (+Інтерв'ю з керівником студії "COMEDY ZONE" Олегом ГАПЧУКОМ)

Восьма за ліком шоу-програ­ма КВК-студії «СomedyZone» вийшла на славу. Коміки знову веселили народ до сліз.
Неймовірно переповнений, як завжди, зал Будинку культури не міг вмістити всіх охочих побачити дійство. Глядачі тіснилися, в середині програми здавалося, що зал може луснути не тільки від сміху. Ажіотаж викликало й те, що сама студія значно зросла, виросла на очах.

 

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: