Найкрасивіший та найуспішніший басейн світу
11-10-2013

    Плаваючий громадський басейн Badeschiff побудований на річці Шпрее в Берліні.
    Цей арт -проект був реалізований ще у 2004 році , завдяки йому жителя міста можуть купатися у чистій воді і відпочивати на березі річки, що раніше було неможливо, враховуючи її забрудненіст
    Пізніше басейн був адаптований до відпочинку і в зимову пору року. Архітектурне бюро Wilk - Salinas Architekten спроектувало дах для комплексу загальною площею 740 кв. метрів. Представлений басейном, зоною відпочинку та сауною, Badeschiff ховається під прозорою і напівпрозорої конструкцією, що витримує вкрай низькі температури і зберігає комфортні умови всередині.
    Дахи від всіх трьох блоків можна легко демонтувати і використовувати влітку в якості наземних павільйонів

 

11.10.13
Колекцію солдатиків УПА зробили майстри з Криму та Дніпропетровська

Колекційний набір з шести 40-міліметрових фігурок, що зображають бійців армії УПА, виготовили скульптор Костя Ткаченко з Дніпропетровська та ливарник Павло Гарніцин з Севастополя. Кожен солдатик персоніфікований. В колекції є, зокрема, фігурки генерала Василя Кука, сотника Гамалії та звʼязкової Калини.

детальніше
11.10.13
Вакарчук злітав на весілля в Ірландію

 


Вакарчук нещодавно став свідком у свого друга-ірландця Пола Найленда, з яким дружить вже багато років.

детальніше
10.10.13
Екологічна акція на Писаному Камені

Громадська організація Туристичне товариство «Карпатські стежки» в першу неділю жовтня провела екологічну акцію на г.Писаний Камінь.

детальніше
09.10.13
Бандурист Роман Гриньків побував у Криворівні

Минулих вихідних в селі Криворівня відбулася творча зустріч з надзвичайно талановитою і унікальною особистістю - Романом Гриньківим. Він - Заслужений артист України, бандурист-віртуоз, майстер з виготовлення бандури, учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних фестивалів.

детальніше
08.10.13
Медицина до холодів готова
 

Як повідомив головний лікар Верховинської ЦРЛ Володимир Пугальський, медичні заклади району розпочали опалювальний сезон 30 вересня, згідно розпорядження голови РДА Василя Гондурака.
детальніше
08.10.13
З мостом і без моста

Ще в давні часи, щоб прийти з Голов до Красноїллі, річку треба було перейти 33 рази. А зараз, якщо зволікатимуть із ремонтом тимчасового мосту, бо будівництво нового застрягло на самому початку, історія може повторитись. Тоді села Голови та Перехресне будуть відрізані річкою від райцентру.

детальніше
08.10.13
Носам і носикам - свободу!
Яка ж  непостійна, але прекрасна золота осінь! То засліплює буянням барв, то набридає холодними дощами, то зігріває теплом бабиного літа, або ж пронизує холодом і вітром. І як би ми не любили цю красуню, але такі "примхи" часто негативно відбиваються на стані здоров'я.                                                        
детальніше
08.10.13
Капарне «бабине літо»

На жаль, жителі нашого району так і не змогли за роки незалежності призвичаїтися до порядку та відповідальності за свої вчинки. Мова, звичайно, піде про наболіле. Невже гуцули є такими нечистоплотними людьми?

детальніше
08.10.13
Що у Верховині знімали бойовик?

Саме так можна було б охарактеризувати події минулих вихідних: розбій у магазині, підпал будинку, вибивання вікон у квартирі і так далі.
детальніше
Обласні новини
09.11
9 листопада Всеукаїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

 

вологість:

тиск:

вітер: