Верхньоясенівці «вигризли» перемогу в «бою титанів»
20-09-2013

Головною родзинкою свята був матч за суперкубок між чемпіонами та володарями кубка району «Черемошем» (Верховина) та ФК «Верхній Ясенів». Ще до початку поєдинку вболівальники казали, що це дуель двох Коржуків.
    Уже з перших хвилин дво­-бою «Черемош» захопив ініціативу. Усі атаки верхньоясенівців розбивалися у захист верховинців. Зупинивши одну із атак суперника, «Черемош» провів контратаку. Влучний удар – і рахунок відкритий. Пропущений гол дещо дезорієнтував верхньоясенівців.
    Цим скористалися верховинці, котрі змусили голкіпера ФК «Верхній Ясенів» Р.Ватуйчака ще двічі виймати м’яч із власних воріт. На перерву команди пішли з рахунком 3:0 на користь чемпі­она району.
    Окремі вболівальники вирішили, що Верхній Ясенів уже не має жодних шансів на реванш у другому таймі, тож почали покидати трибуни.
    Але тайм-аут пішов на користь верхньоясенівцям. Якщо в першому таймі вони грали через центр, то у другій 45-хвилинці почали організовувати свої атаки флангами. Зміна тактики увінчалася успіхом. У ворота «Черемошу» влітає м’яч. За декілька хвилин володарі кубка району скоротили рахунок до мінімуму (3:2). Інтрига почала зростати. Вболівальники вже давно не бачили на теренах району такого захоплюючого та видовищного протистояння.
    Верховинці знову виходять вперед – 4:2. Для команди верхньоясенівців це послужило додатковим стимулом. Провівши дві вдалі атаки, вони зрівнюють рахунок. Матч переведено в овертайм. Під час додаткового часу в рахунку повела команда Верхнього Ясенова. Та наприкінці другої п’ятнадцятихвилинки рефері вказав на одинадцятиметрову відмітку. Пенальті влучно пробив верховинець І.Коржук – 5:5.
     Голи забивали: А.Харінчук, В.Рибенчук, Д.Тимчук, І.Коржук – 2 («Черемош»); В.Феркаляк, В.Марійчук, І.Оринчук. К.Коржук – 2 (Верхній Ясенів).
    Тепер володаря суперкубка мали визначити післяматчеві пенальті, в яких влучнішими виявилися верхньоясенівці – 4:5.
     Як висловлювалися вболівальники, такого трагічного підсумку для «Черемошу» ніхто не очікував, а футболісти Верхнього Ясенова заслужено «вигризли» перемогу у верховинців, котрі, не до їхньої честі, на полі часто грали грубо.
   Суперкубок переможцям вручив голова РФФ І.Шкіндюк, а також провів нагородження команд-переможців та призерів чемпіонату району з футболу в дорослій та юнацькій лігах, відповідно «Черемош», Верхній Ясенів та Криворівню.
    Кращими воротарями чемпіонату визнано: серед дорослих – Р.Ватуйчака (Верхній Ясенів), серед юнаків – В.Матаржука (Криворівня); захисники: В.Лабудяк («Черемош») та І.Коніщук («Черемош); півзахисники: І.Шарваровський («Лісгосп»), Н.Савіцький (В.Ясе­нів); нападники: І.Коржук («Черемош»), А.Пітиляк («Черемош»).

20.09.13
Принцеса футболу

Дівчатка полюбляють бавитися ляльками, маминою косметикою, одягом, посудом на кухні.

детальніше
19.09.13
У Чорногорі випав перший сніг та сталися перші заморозки

Перший у цьому році сніг випав на Чорногорському хребті у Карпатах. За даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, шар снігу становить близько 6 см.

детальніше
19.09.13
Прикарпаття - лідер за кількістю та якістю будівництва лісових доріг в Україні

За останні п'ять років працівники підприємств обласного управління лісового і мисливського господарств збудували понад дві сотні кілометрів земляних шляхів.
детальніше
19.09.13
Янукович дав доручення МЗС прискорити питання облаштування українсько-румунського пішого переходу Шибене – Поеміле-де-Суб-Мунте

Вчора голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк доповів Президенту України Віктору Януковичу про соціально-економічний розвиток Прикарпаття.
детальніше
18.09.13
Барвограй -2013

Вже за кілька днів, а саме 21 вересня в Яворові Косівського району проведуть обласний вернісаж гуцульських ліжників «Барвограй-2013».
детальніше
17.09.13
Заробіток на каналізаційних люках

"Підприємливий" бізнесмен заробив на каналізаційних люках 14 тисяч гривень
детальніше
17.09.13

У Ворохті відбувся чемпіонат України з стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства серед юніорів.