Майстри своєї справи
25-10-2013

    У Верховинській дитячій школі мистецтв викладачі провели лекцію-концерт в дуже цікавому, а найголовніше, зрозумілому для всіх поколінь, форматі. Захід  присвячувався ювілеям композиторів: 130-річчю від дня народження Якова Степового, 120-річчя Пилипа Козицького та 200- річчя  Джузеппе Верді, яку підготували й провели викладачі: Людмила Петращук, Тетяна Кундак, Галина Гапчук і Руслан Тупилюк.
   Звичайно, в першу чергу, слухачами стали учні школи та інші викладачі. Були запрошені представники ЗМІ, також кожен бажаючий міг долучитися до прекрасного та глядацької аудиторії.
   Викладачі професійно та докладно розказали про життя та творчість композиторів. Усі мали змогу послухати вокальні твори та фортепіанні прелюди у виконанні викладачів, а найбільше оплесків отримав учень 1 класу з сольного співу Михайлик Пип’юк, який виконав пісню «Я маленький хлопчик», музику до якої написав Яків Степовий ще на початку ХХ століття.

    Також викладачі Г.Гапчук і Р.Тупилюк підготували короткометражний фільм «Очима культури» виробництва Канади, в якому можна було почути нещодавно знайдені в архівах невідомі фортепіанні партії Пилипа Козицького, а також усі мали змогу насолоджуватися уривками з відомих на весь світ опер Джузеппе Верді «Ріголетто» і «Травіата» у виконанні відомих італійських співаків.

    Після завершення лекції-концерту директор школи Марія Ілійчук подякувала усім присутнім, в першу чергу, звичайно, викладачам школи, відмітила їх майстерність та високий професіоналізм, а особливий акцент зробила на чіткості подачі матеріалу і, найголовніше, що він виявився надзвичайно повчальним, якісним та пізнавальним.

 

25.10.13
Філармонія чекає на верховинську шевченкіану

Звучать останні акорди репетицій митців – найкращі колективи, найталановитіші солісти і читці району готуються, аби гідно представити наш район на обласній сцені.
2 листопада наш «культурний десант», у кількості 250 осіб, висадиться в Івано-Франківську – в обласній філармонії відбудеться звіт митців Верховинського краю з нагоди 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка.
детальніше
24.10.13
Міст за три мільйони

У стислі терміни, за сприяння обласної та районної влади, збудовано нову мостову переправу через бурхливий потік Варятин, на межі Верхнього Ясенова та Криворівні.

детальніше
23.10.13
«Прикарпатський зорепад» засвітив нові таланти

У Криворівні відбувся І етап цього конкурсу-фестивалю обдарованої молоді. Конкурс проводився у 6-ти номінаціях – вокал, хореографія, драматургія, інструментальна музика, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво й інші таланти, та у 3-х вікових категоріях – 8-16, 17-21, 22-30 років.

детальніше
22.10.13
Із Білоберізки потече «Довбушева сила»

Верховинщина колись славилася лікувальними мінеральними водами «Буркут», «Верховинська», випускались солодкі води «Тархун», «Груша»…, котрі не поступалися за якістю відомим українським маркам.

детальніше
22.10.13
Євген Марусяк – наймолодший майстер спорту!

На навчально-трену­вальній базі олімпій­ської підготовки «Авангард» у Ворохті проходив чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліну. В ньому взяли участь понад 30 літаючих лижників із Івано-Франківської і Тернопільської областей.

детальніше
22.10.13
АЛКОГОЛЬ – ГОЛОВНИЙ БІЛЬ НАЦІЇ

Світова організація охорони здоров’я опублікувала новий рейтинг країн щодо вживання алкоголю. Українці – серед найбільш питущих жителів планети, на 5-му місці у світі. Ми пропустили вперед тільки росіян, поляків, білорусів і чехів.

детальніше
22.10.13
Японська мова

Японська мова діти відео

детальніше
21.10.13
Крутіший за Довбуша

В Кривополі відтепер живе чемпіон світу з рукопашного бою.

Справжня міць гуцула та непідкупний козацький дух  тісно переплелися в тілі молодого, але дуже хороброго хлопця з Кривополя Романа МЕЛЬНИЧУКА. Цієї осені гуцульський край отримав ще одного чемпіона світу. Роман виборов це звання 10-11 жовтня у Дніпропетровську, завоювавши найвищу золоту нагороду чемпіонату світу з рукопашного бою серед любителів. 
детальніше
21.10.13
Пішов по опеньки, знайшов море пластику

Житель одного з центральних сіл Верховинського району вирішив сходити по опеньки. Тільки зайшовши до лісового масиву, мало не втратив свідомість від побаченого.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: