Футбол для тих, кому за 60
15-10-2013

Відбувся матч ветеранів пам’яті Олександра Рашковського.

    Ще задовго до початку недільного поєдинку на «Черемоші» почали збиратися ветерани-гравці, котрі у свій час виступали переважно за верховинський «Черемош». Усього організатори запросили приміряти форму і бурси 27-ох колишніх футболістів. Вік гравців коливався у діапазоні 50-70 років, найстаршим серед яких був Іван Бесащук, 1944 р. н.

    Ветеранів умовно розбили на дві команди: «білі» і «сині». Шикування, слова пані Парасковії – дружини Олександра Рашковського, капітана «білих» Петра Пониполяка – і сивочолі бойовито виходять на газон. Один із ветеранів запитує у вболівальників таблетки нітрогліцерину. Не отримавши позитивної відповіді – поспіхом займає позицію захисника. На полі було все: і декілька яскравих проривів, і сейви голкіпера Федора Волинюка та Василя Шкіндюка, і кумедні кульбіти, які викликали непідробні щирі овації трибун.

    Результат двох двадцятип’ятихвилинок – бойова нічия 3:3, хоча у роздягальню ветерани пішли з рахунком 2:0 на користь «синіх».
    Винятком із регламенту стало пробиття пенальті. Щастя у футбольній лотереї арбітр зустрічі Альберт Чуркін дозволив усім 22-ом футболістам. Із рахунком 7:6 перемогу виривають «білі».

… Ветерани зі стомленими, але радісними обличчями залишають поле. Без травм і «гірчичників». Щасливі, що можуть зустрічатися і таким чином згадувати друзів.

Роман Клим

15.10.13
Як журналісти… потом стікали

Представники четвертої влади обласних і районних ЗМІ на один день перетворилися на спортсменів. Турнір пам’яті Ореста Олексишина – голови Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття, заступника директора ОТБ «Галичина» зібрав у манежі ІФНТУНГ дружнє журналістське товариство, аби в такий спосіб віддати шану пам’яті Оресту Олексійовичу, який у 2011-му відійшов у засвіти.
детальніше
15.10.13
Фоторепортаж із турніру пам'яті голови Асоціації спортивних журналістів Прикарпаття Ореста Олексишина

Марія Гаврилюк (зліва), уродженка села Буковець, кореспондент газети "Галицький кореспондент" "ловить" фотомиті турніру журналістів-спортсменів

детальніше
15.10.13
Капарне бабине літо-2

Боротьба зі сміттям в районі і фоторейд тривають. На наш сайт почали надходити фотографії з усього району. Зараз пропонуємо вам те, що побачили наші земляки в самому центрі столиці Гуцульщини - Верховині!

 

детальніше
14.10.13
Презентація гуцульських видань

Всеукраїнське товариство «Гуцульщина», спільно із львівськими гуцульським товариством та редакцією журналу «Ґражда», провели презентацію своїх видань у регіоні Гуцульщини:  Косові, Вижниці, Путилі, в суботу – у Верховині і Ясіня Закарпатської області. 

детальніше
14.10.13
Святкування 71-ї річниці створення УПА

З нагоди відзначення 71-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва в залі засідань районної державної адміністрації за участю воїнів УПА, колективів установ та організацій, громадськості району проведено урочисті збори.
детальніше
11.10.13
Найкрасивіший та найуспішніший басейн світу

Плаваючий громадський басейн Badeschiff побудований на річці Шпрее в Берліні

детальніше
11.10.13
Колекцію солдатиків УПА зробили майстри з Криму та Дніпропетровська

Колекційний набір з шести 40-міліметрових фігурок, що зображають бійців армії УПА, виготовили скульптор Костя Ткаченко з Дніпропетровська та ливарник Павло Гарніцин з Севастополя. Кожен солдатик персоніфікований. В колекції є, зокрема, фігурки генерала Василя Кука, сотника Гамалії та звʼязкової Калини.

детальніше
11.10.13
Вакарчук злітав на весілля в Ірландію

 


Вакарчук нещодавно став свідком у свого друга-ірландця Пола Найленда, з яким дружить вже багато років.

детальніше
10.10.13
Екологічна акція на Писаному Камені

Громадська організація Туристичне товариство «Карпатські стежки» в першу неділю жовтня провела екологічну акцію на г.Писаний Камінь.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: