Що у Верховині знімали бойовик?
08-10-2013

  Саме так можна було б охарактеризувати події минулих вихідних: розбій у магазині, підпал будинку, вибивання вікон у квартирі і так далі.
     Події, які мали місце 4-7 жовтня у Верховині, нагадують буремні 90-ті роки.
    Протягом цих кількох днів місцеві кримінальні угрупування інтенсивно вели між собою боротьбу, шляхом вчинення розбійних нападів, підпалів і так далі. Як результат, 7 жовтня був убитий один із місцевих авторитетів, відомий в кримінальному світі під кличкою «Кум».
    Прокуратура Івано-Франківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом умисного вбивства 42-річного мешканця с. Кривополе - Кумлика Івана Дмитровича.
    Тіло чоловіка з вогнепальним пораненням грудної клітки виявили в понеділок вранці.
    На місце події виїжджали керівники прокуратури, УМВС Івано-Франківської області та слідчо-оперативна група. В ногах убитого було виявлено та вилучено мисливську рушницю, яку направлено на експертизу. На даний час проводяться слідчі дії та оперативно-розшукові заходи, спрямовані на виявлення особи, яка вчинила вбивство. 

04.10.13
Кроком руш!

4 жовтня в актовому залі райдержадміністрації відбулися урочисті проводи призовників до лав Української Армії, організовані Верховинською райдержадміністрацією спільно з відділом культури і мистецтв РДА та Верховинським РЦСССДМ. 
детальніше
04.10.13
Ласкаво просимо до «Верховелю»

Минулого четверга у центрі Верховини після тривалої реконструкції відкрився готель «Верховель».
детальніше
04.10.13
Вчителю: вдячна твоя справа – приносити користь людям

Де верхи гір сягають аж до зір, де стрімкі потоки Черемоша ллються, у мальовничому куточку Гуцульщини – Верховині – було напрочуд людно та святково. То до райцентру на святкування Дня працівника освіти приїхала вчительська інтелігенція району.
детальніше
03.10.13
Радіоверсія «Діда Иванчіка»


Чи не кожен уродже­нець Гуцульщини зна­­­йо­­мий з творчістю Петра Шекерика-Доникового. А народився він і виріс у селі Голови, провів майже все подальше життя в Жаб’ю, зарекомендувавши себе старанним збирачем фольклорно-етно­графічних матеріалів, самодіяльним актором, публіцистом і письменником, а ще – активним громадським діячем.

детальніше
03.10.13
ІЛЬЦІВСЬКА СВЯТИНЯ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Перша писемна згадка про село Ільці та церкву Пресвятої Трійці датується 1741 роком. Із тогочасної церкви до наших днів збереглися центральний надкупольний хрест та центральний дерев’яний підсвічник (так званий «павук»).
детальніше
03.10.13
у Верховині відбувся фестиваль гуцульських троїстих музик

Святково прибрана сцена Будинку культури села Криворівня з емблемою фестивалю, портретами Могура і його капели. А залу заповнили ті, хто присвятив себе музиці, або чиї серце і душа не можуть жити без неї.
детальніше
03.10.13
З досвіду роботи

3 жовтня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася Презентація відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату Верховинської райдержадміністрації присвячена четвертій річниці  впровадження  автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи (АІТС) “Державний реєстр виборців».

детальніше
02.10.13
Часточку сердечного тепла - літнім людям
Коли золота осінь підступає в життя, хочеться затишку, та доля часто заводить людину туди, де не завжди його знайдеш і не все вдається в житті влаштувати за своїм бажанням.
детальніше
02.10.13
Покращити життя сільських жінок
Нещодавно в Києві підкомітет із гендерної рівності Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, ГО "Інформаційно-консультативний жіночий центр" МБВ "Добробут громад" за підтримки Фонду прав людини міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів провели засідання "Круглого столу" на тему: " Стан забезпечення прав та можливостей сільських жінок в Україні"
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: