Вчителю: вдячна твоя справа – приносити користь людям
04-10-2013

    Де верхи гір сягають аж до зір, де стрімкі потоки Черемоша ллються, у мальовничому куточку Гуцульщини – Верховині – було напрочуд людно та святково. То до райцентру на святкування Дня працівника освіти приїхала вчительська інтелігенція району.
    Розпочалися урочистості виконанням Державного Гімну України та покладанням квітів до пам’ятників видатним українським діячам та письменникам Т.Шевченку та І.Франку. Після того начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Гуцуляк, вітаючи весь вчительський колектив зі святом, розповів про здобутки педагогів та їх вихованців у вивченні предметів, участі в олімпіадах, здачі ЗНО. Василь Васильович подякував вчителям, особливо ветеранам праці, які вже на заслуженому відпочинку, за той вклад, який щодня вони роблять для виховання молодого підростаючого покоління, для того, щоб зі стін школи випустити справжніх громадян України, патріотів свого краю та своєї Батьківщини.
    З привітальним словами звернувся голова районної державної адміністрації Василь Гондурак. «Дуже приємно, що напередодні Дня вчителя можемо говорити про високі досягнення наших освітян. Всі ми знаємо, що праця вчителя нелегка, проте і Уряд, і районна влада робить все для того, щоб створити належні умови праці», - зазначив Василь Іванович.
    Після привітальних слів голові районної державної адміністрації Василю Гондураку за підтримку освітянської галузі, сприяння розвитку навчальних закладів в районі вручили подяку департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації та в подарунок – книгу Т.Г.Шевченка.
    Грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради, департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, районного профспілкового комітету нагородили кращих педагогічних працівників за високі досягнення.
    Подарунком для всіх присутніх став виступ ансамблю народної музики Івано-Франківської філармонії «Бревіс».
    Вони подарували вчителям музичні композиції «Вербовая дощечка», польку, гаївки тощо. Неперевершені аплодисменти залу зірвала солістка філармонії Оксана Крачко з піснею «Вчителько моя». Хвилини радості своїми піснями принесли також місцеві музичні виконавці – Ніна Гріздак, Роман Тафійчук, Петро Марусяк та, зокрема, Ганна Попадюк з піснею «Спасибі вчителю моєму».

Джерело: прес-служба РДА

03.10.13
Радіоверсія «Діда Иванчіка»


Чи не кожен уродже­нець Гуцульщини зна­­­йо­­мий з творчістю Петра Шекерика-Доникового. А народився він і виріс у селі Голови, провів майже все подальше життя в Жаб’ю, зарекомендувавши себе старанним збирачем фольклорно-етно­графічних матеріалів, самодіяльним актором, публіцистом і письменником, а ще – активним громадським діячем.

детальніше
03.10.13
ІЛЬЦІВСЬКА СВЯТИНЯ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Перша писемна згадка про село Ільці та церкву Пресвятої Трійці датується 1741 роком. Із тогочасної церкви до наших днів збереглися центральний надкупольний хрест та центральний дерев’яний підсвічник (так званий «павук»).
детальніше
03.10.13
у Верховині відбувся фестиваль гуцульських троїстих музик

Святково прибрана сцена Будинку культури села Криворівня з емблемою фестивалю, портретами Могура і його капели. А залу заповнили ті, хто присвятив себе музиці, або чиї серце і душа не можуть жити без неї.
детальніше
03.10.13
З досвіду роботи

3 жовтня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася Презентація відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату Верховинської райдержадміністрації присвячена четвертій річниці  впровадження  автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи (АІТС) “Державний реєстр виборців».

детальніше
02.10.13
Часточку сердечного тепла - літнім людям
Коли золота осінь підступає в життя, хочеться затишку, та доля часто заводить людину туди, де не завжди його знайдеш і не все вдається в житті влаштувати за своїм бажанням.
детальніше
02.10.13
Покращити життя сільських жінок
Нещодавно в Києві підкомітет із гендерної рівності Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, ГО "Інформаційно-консультативний жіночий центр" МБВ "Добробут громад" за підтримки Фонду прав людини міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів провели засідання "Круглого столу" на тему: " Стан забезпечення прав та можливостей сільських жінок в Україні"
детальніше
02.10.13
«Дивокрай» Перехресного

Рано чи пізно праця отримає втілення, посіяне зерно все ж таки має прорости, давши плоди. Хоча і нелегко, але впевнено і з наполегливістю, в Перехресному працювали над втіленням задуму про створення дитячого садочка.

детальніше
27.09.13
Знову до гуцулів – за музичною родзинкою

Нещодавно Будинок культури у Верхньому Ясенові приймав відому не лише в Україні, а й у Європі гостю – Руслану Лижичко. 
детальніше
27.09.13
Двічі чемпіон світу

Євген Марусяк із Криворівні, вихованець Верховинської ДЮСШ (ст. тренер В.Прокоп’юк), на кубку світу зі стрибків на лижах із трампліну, котрий проходив у Казахстані (м.Алмати) став дворазовим чемпіоном серед ровесників (1999-2000рр.). 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: