«Дивокрай» Перехресного
02-10-2013

    Рано чи пізно праця отримає втілення, посіяне зерно все ж таки має прорости, давши плоди. Хоча і нелегко, але впевнено і з наполегливістю, в Перехресному працювали над втіленням задуму про створення дитячого садочка. І ось він став реальністю. ДНЗ «Дивокрай» урочисто відкрили минулої неділі.
    Маленькі винуватці свята з цікавістю розглядали будівлю і дорослих, що метушилися – розвішували кольорові кульки, простягнули червону стрічку, навіть грибочка поклали під порогом, а може він сам виріс?  Все можливо, адже це дивокрай, в якому гостей зустрічали із хлібом-сіллю.
    Урочиста частина розпочалася під мелодії сопілки у виконанні сільського війта Василя Плитчука та юного Микола Плитчука. Аби маленьким янголятам велося в садочку добре з напутнім словом та благословенням виступив священик Юрій Миронюк.
    Сільський голова Василь Плитчук розповів про довгий і нелегкий шлях того на якому ідеї стали матеріальними. Адже приміщення, де знаходиться садочок звели та накрили ще в кінці 80-х років минулого століття  й мало воно бути сільським адмінбудинком. Василь Михайлович згадав імена всіх тих, хто заклав основи сьогоднішнього ДНЗ – колишній сільський голова світлої пам’яті В.Рильчук, тодішні працівники сільради Г.Мокан, В.Дідушко, колишній перший секретар райкому партії П.Семків і тих, хто свого часу долучився до того, аби  довести почате до кінця – П.Пониполяк, Д.Стефлюк, І.Шумега, П.Кермощук, і звичайно нинішні керівники – голова РДА В.Гондурак та голова райради Я.Кікінчук, за каденції яких було отримано найбільше коштів для добудови приміщення, та депутат райради Р.Якуб’як, що завжди дбає про округ, начальник фінуправління В.Ватаманюк, депутат обласної ради І.Шкіндюк. Також великий вклад зробили місцеві жителі, котрі своєю працею творили для діточок новий «Дивокрай», який ішов у Перехресне так довго.
    Коли є радість, нею хочеться поділитися з усіма, тож на свято в Перехресному завітали голова райради Я.Кікінчук, заступник голови РДА М.Максим’юк та депутат райради Р.Якуб’як. І кожен побажав якнайкращого для садочка, села. Виступи були сповнені й спогадів про нелегку працю, і напутніх слів на майбутнє. Стрічку перерізали дружно – і гості, й господарі, і маленькі жителі країни «Дивокрай» – М.Плитчук та С.Лаб’юк.
    І ось вони затишні, умебльовані кімнати садочка. Малеча підготувала концерт: віршики, пісеньки. Звичайно допомагали й старші – учні школи, але дошкільнятка чесно пообіцяли – будуть чемними, щоб ними пишалися. Родинна атмосфера і оченята, сповнені чистої глибини, на мить здалося, що то відкрилися не двері нового дитсадка, а справжнього дивокраю. Що ж, хай малечі там весело живеться, а дорослі й далі працюватимуть для їхнього світлого майбутнього.    


Ярослава Поп'юк

27.09.13
Знову до гуцулів – за музичною родзинкою

Нещодавно Будинок культури у Верхньому Ясенові приймав відому не лише в Україні, а й у Європі гостю – Руслану Лижичко. 
детальніше
27.09.13
Двічі чемпіон світу

Євген Марусяк із Криворівні, вихованець Верховинської ДЮСШ (ст. тренер В.Прокоп’юк), на кубку світу зі стрибків на лижах із трампліну, котрий проходив у Казахстані (м.Алмати) став дворазовим чемпіоном серед ровесників (1999-2000рр.). 
детальніше
27.09.13
В рубцак

Закоханий у Карпати львів’янин, ви­давець Ігор Губіліт спільно з однодумцями, зокрема, товариством «Гуцульщина» та відділенням «Філія Гуцульщина» видали до фестивалю в Путилі путівник-мапу «Гуцульщина».
детальніше
27.09.13
Здоров'я і діти

3146 дітей оздоровлено у районі протягом літнього періоду.

детальніше
26.09.13
Прикарпатські та румунські чиновники шукали місце для нового пропускного пункту на українсько-румунському кордоні
24 вересня 2013 року в селі Верхній Ясенів Верховинського району проведено засідання наглядової ради
детальніше
26.09.13
«Ша, бо дуба дав»

Таку назву має нова ком­позиція рок-ватаги із Рахівщини «Тіко муза», відзнятий кліп на яку нещодавно з’явився в «ютубі». 

детальніше
25.09.13
Розпочинається двомісячник з охорони нерестуючої форелі

Відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 13.09.2013р. №613, з 25 вересня 2013 року в Івано-Франківській області розпочинається двомісячник з охорони нерестуючої форелі – на період нересту будуть посилені рибоохоронні заходи на річках у передгірських та гірських районах області.

детальніше
25.09.13
Футбол над Черемошем
У неділю, 15 вересня, матчем за Суперкубок району завершився футбольний сезон на Верховинщині.
детальніше
25.09.13
Збережемо популяцію оленя благородного

Відповідно до діючого законо­давства, полювання на території національних природних парків повністю заборонено. 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: