Бандурист Роман Гриньків побував у Криворівні
09-10-2013

    Минулих вихідних в селі Криворівня відбулася творча зустріч з надзвичайно талановитою і унікальною особистістю - Романом Гриньківим. Він - Заслужений артист України, бандурист-віртуоз, майстер з виготовлення бандури, учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних фестивалів.
    Пан Роман під час зустрічі розповів про те, як жив і працював у Канаді, про свої мандри і гастролі в Америці, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Німеччині, Бельгії, Франції, Польщі, Швейцарії. Про свою творчу працю з видатними музикантами, в тому числі із зіркою джаз-гітари Алом Ді Меолою, з яким мав кілька концертів. В репертуарі Гриньківа - твори сучасних та класичних композиторів і свої власні.
    Відомий музикант каже: "Не я обрав бандуру, а вона обрала мене. Вона навчила мене того, що людина не здатна навчити". До речі, інструмент на якому грає відомий музикант, створений ним самим, відрізняється неповторним звуком, цікавими конструктивними особливостями, що дає змогу грати різноманітну за стилем і жанром музику.
    Коли слухаєш бандуриста Романа Гриньківа, чуєш такі милі і знайомі серцю звуки, душа наповнюється трепетом і любовю до свого рідного краю.
    Виступ митця надихає на творчу працю, а його життя є прикладом для молоді.

Фото: Оксани Сусяк

 

08.10.13
Медицина до холодів готова
 

Як повідомив головний лікар Верховинської ЦРЛ Володимир Пугальський, медичні заклади району розпочали опалювальний сезон 30 вересня, згідно розпорядження голови РДА Василя Гондурака.
детальніше
08.10.13
З мостом і без моста

Ще в давні часи, щоб прийти з Голов до Красноїллі, річку треба було перейти 33 рази. А зараз, якщо зволікатимуть із ремонтом тимчасового мосту, бо будівництво нового застрягло на самому початку, історія може повторитись. Тоді села Голови та Перехресне будуть відрізані річкою від райцентру.

детальніше
08.10.13
Носам і носикам - свободу!
Яка ж  непостійна, але прекрасна золота осінь! То засліплює буянням барв, то набридає холодними дощами, то зігріває теплом бабиного літа, або ж пронизує холодом і вітром. І як би ми не любили цю красуню, але такі "примхи" часто негативно відбиваються на стані здоров'я.                                                        
детальніше
08.10.13
Капарне «бабине літо»

На жаль, жителі нашого району так і не змогли за роки незалежності призвичаїтися до порядку та відповідальності за свої вчинки. Мова, звичайно, піде про наболіле. Невже гуцули є такими нечистоплотними людьми?

детальніше
08.10.13
Що у Верховині знімали бойовик?

Саме так можна було б охарактеризувати події минулих вихідних: розбій у магазині, підпал будинку, вибивання вікон у квартирі і так далі.
детальніше
04.10.13
Кроком руш!

4 жовтня в актовому залі райдержадміністрації відбулися урочисті проводи призовників до лав Української Армії, організовані Верховинською райдержадміністрацією спільно з відділом культури і мистецтв РДА та Верховинським РЦСССДМ. 
детальніше
04.10.13
Ласкаво просимо до «Верховелю»

Минулого четверга у центрі Верховини після тривалої реконструкції відкрився готель «Верховель».
детальніше
04.10.13
Вчителю: вдячна твоя справа – приносити користь людям

Де верхи гір сягають аж до зір, де стрімкі потоки Черемоша ллються, у мальовничому куточку Гуцульщини – Верховині – було напрочуд людно та святково. То до райцентру на святкування Дня працівника освіти приїхала вчительська інтелігенція району.
детальніше
03.10.13
Радіоверсія «Діда Иванчіка»


Чи не кожен уродже­нець Гуцульщини зна­­­йо­­мий з творчістю Петра Шекерика-Доникового. А народився він і виріс у селі Голови, провів майже все подальше життя в Жаб’ю, зарекомендувавши себе старанним збирачем фольклорно-етно­графічних матеріалів, самодіяльним актором, публіцистом і письменником, а ще – активним громадським діячем.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: