Руслана знімається у роликах за збереження Карпатських пралісів
16-08-2017

 На тижні Руслана подорожувала у Карпати, і - на сторінці у соціальній мережі оприлюднила фото зі зйомок ролика.
   "Я вперше наступила на рідкісну змію. Чудом вона не напала на мене, а мирно відповзла, - ділиться Руслана Лижичко. - Зйомки проходять в "Карпатському" національному природному парку, в парку "Синевир" в "Верховинському" парку та в парку "Гуцульщина". Скоро побачите. Дякую Франкфурктському Зоологічному товариству та Товариству Охорони Птахів за можливість реалізувати ідею".

У соціальній мережі створена спільнота "Збереження Карпатських пралісів". Ініціативу підтримують ряд інших проектів і груп.
 
Підтримайте і Ви, любі радіослухачі!!!

16.08.17
Ми хочемо, щоб ви знали...

Сьогодні на радіо "Гуцульська Столиця 107.4 FM" слухайте концерт, парад-переможців вокалістів XXIV "Гуцульського Фестивалю 2017", що проходив на вихідних в Коломиї. 
 
Початок о 15:05 та повтор о 21:10
детальніше
15.08.17
На Прикарпатті обирали найкращого лісоруба

Днями на Прикарпатті відбулись обласні змагання звалювальників лісу «Лісоруб 2017».

Конкурс відбувся на базі державного підприємства «Гринявське лісове господарство», у селі Устеріки Верховинського району, повідомили у прес-службі Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

детальніше
14.08.17
На Верховинщині є місце, де можна перейти кордон з ЄС без паспорта або село Буркут - це портал в Європу!

Я завжди уявляла собі кордон як якусь винятково захищену  територію, до якої не можна навіть наблизитись, не те що  перетнути. Наївна! Цей кордон виглядає радше як у дитячій грі  в прикордонників… (Лариса Максимчук, газета "Експрес")

детальніше
14.08.17
Під час XXIV Міжнародного гуцульського фестивалю на Коломийщині встановили рекорд України на наймасовіше виконання танцю «Гуцулка»

На Прикарпаття цьогоріч приїхали хорові та танцювальні колективи з понад 10    областей України, а також Румунії, Польщі, Молдови, країн Прибалтики, Північної  Америки.

 

детальніше
11.08.17
11 – 13 серпня на Коломийщині відбудеться Гуцульський фестиваль.

24-тий 
Міжнародний  
гуцульський
фестиваль

детальніше
11.08.17
"Надія Нації" на радіо "Гуцульська столиця"

Сьогодні  в рамках програми "Надія Нації" до Вашої уваги інтерв"ю з тендітною, молодою, але дуже сміливою і рішучою дівчиною з с. Красник Аліною Тимофійчук. Аліна трохи більше місяця назад підписала контракт зі ЗСУ на проходження військової служби. Буде цікаво... Початок о 15:10 з повтором о 21:10

детальніше
10.08.17
У неділю, 13 серпня, в рамках радіопрограми «Духовні перлини Гуцульщини» відбудеться розмова з настоятелем храму святих Первоверховних апостолів Петра і Павла в с.Красноїлля отцем Василем Данильчиком.

У неділю, 13 серпня, в рамках радіопрограми «Духовні перлини Гуцульщини» відбудеться розмова з настоятелем храму святих Первоверховних апостолів Петра і Павла в с.Красноїлля отцем Василем Данильчиком та їмостю Марією Михайлівною. 
Ефір прозвучить о 15 годині з повтором о 21.10. на радіо "Гуцульська Столиця 107.4FM"

детальніше
10.08.17
Мисливці Прикарпаття готуються до початку мисливського сезону

     В мисливських господарствах України  розпочинається мисливський сезон полювання на пернату дичину. Міністерством екології та  природних ресурсів України встановлено норми відстрілу мисливських тварин та птахів віднесених до державного мисливського фонду, одним мисливцем за день полювання.

детальніше
09.08.17
Це історії про отців, які не фігурують у гучних скандалах, а щоденною тихою молитвою й працею служать Богові й людям.

Друзі, раді представити обкладинку книжки "Звичайні незвичайні священики". 

Дизайнер Елла Дорошенко.

В основу лягла світлина фотохудожника Яреми Проціва (Ярема Проців), на ній зображений один із героїв книжки отець Іван Рибарук.
Книжка щойно полетіла в друкарню, але вже зараз можна зробити передзамовлення:http://discursus.com.ua/books/119/
Перша презентація буде на Форумі видавців у Львові.

Це історії про отців, які не фігурують у гучних скандалах, а щоденною тихою молитвою й працею служать Богові й людям.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: