Завтра День Державного Прапора України
22-08-2017

      На честь свята відбувається здійснення комплексу урочистих заходів, зокрема проведення щороку 23 серпня о 9 годині офіційної церемонії підняття Державного Прапора України в Києві, обласних та районних центрах, інших населених пунктах України, за участю діячів науки та культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій.

      Звичайні громадяни України та діаспора, підприємства, державні установи та організації вивішують Державний Прапор України.

22.08.17
Контрабанда цигарок на кордоні з Румунією або село Буркут портал в Європу!

Вчора, 21 серпня, на Верховинщині правоохоронці затримали контрабандистів, які намагалися перевезти через кордон вантажівку цигарок.
детальніше
22.08.17
Карітас і молоді вчені запрошують на "Літню школу" в Карпатах

БФ "Карітас Київ" та Рада молодих вчених Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України оголошують набір учасників на Літню філософсько-психологічну школу в Карпатах «Об'єднуючи людей заради миру».

 

детальніше
21.08.17
А чи то правда? Знати тільки нам

Нещодавно представники американської компанії "Waterlife. Earth" проводили дослідження якості води на території всієї України.
   Експерти досліджували багато чинників, серед яких природна унікальність, екологічний стан, придатність води для споживання, наявність певних мікроорганізмів, інформує прес-служба Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів.
   
 
детальніше
21.08.17
Верховинський район отримає майже мільйон гривень на технічне переоснащення системи електропостачання (документ)

На сайті Івано-Франківської ОДА з’явилось розпорядження “Про технічне переоснащення”.Згідно з яким у рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму» на виконання грантової угоди від 31.07.2014 року № 2014/343-158 (зі змінами) рекомендовано Управлінню міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації (О. Зрайко) забезпечити реалізацію проекту «Технічне переоснащення ПД-10 кВ пр. Волова та пр. Перевал в с. Ільці Верховинського району», – пишуть Версії.

детальніше
21.08.17
У Косові підприємець платить гроші за шість видів вторинної сировини

Приватне підприємство “Мотря-екодовкілля” приймає у населення пластик і пет- пляшки, зокрема, з-під олії, миючих і чистячих засобів, шампуню – 2 гривні за кілограм; скляні пляшки від горілки, вина, шампанського і пива (40 видів) – 20 копійок за штуку; склобій – 55 копійок за кілограм, бляшанки від пива та інших напоїв, у тому числі деформовані – 15 гривень за кілограм; макулатуру – 2 гривні за кілограм; картон – 2,30 гривень за кілограм; целофан, поліпропілен та харчову плівку – 2 гривні за кілограм, пише на своїй сторінці у Facebook Аліса Мудрицька.
детальніше
19.08.17
У заступника голови облради Сергія Басараба 3 будинки і 5 квартир.

Майже 6 га землі має у власності заступник голови обласної ради, теж представник БПП “Солідарність” Сергій Басараб. Його сім’я має 20 земельних ділянок у Верховинському, Тисменицькому районах та у селищі Микуличин, поблизу курорту “Буковель”. 14 із них — власність самого Сергія Басараба, 5 належать дружині і одна — сину. Земля у власність набувалась із 2006 року, проте вартість у декларації вказана лише трьох ділянок з 20-ти.Це в мене сільськогосподарські ділянки. Частина з них іде під будівництво. Ми їх просто тримаєм собі, — зазначає Басараб.

детальніше
18.08.17
З висоти прожитих літ

У неділю, 20 серпня, гостем авторської радіопрограми Івана Гречука «З висоти прожитих літ» буде житель смт.Верховини Лелет Ярослав Іванович. Слухайте ефір о 15.00 годині з повтором о 21.10. Буде, як завжди, цікаво.

детальніше
18.08.17
На Прикарпатті відтворюватимуть гуцульську породу коней

На Прикарпатті створять центр з відтворення гуцульської породи коней та іпотерапії. Про це повідомило Міністерство екології та природних ресурсів України на сторінці у Facebook. Зараз у Національному природному парку «Гуцульщина» вже є 10 коней.
детальніше
18.08.17
На Прикарпатті спіймали чоловіка, який незаконно порубав ялиці

Минулої доби працівники лісового господарства виявили підозрюваного у скоєнні злочину проти довкілля мешканця Рожнятівщини.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: