Її голос, як чиста сльоза
07-02-2017

Вона, ніби ковток прохолодного обнадійливого повітря в сьогоднішній нелегкий час. Зворушлива,  світла, розумна і унікальна, невимушено легка і талановита дівчина, в якої у майбутньому здійсняться усі її мрії - чомусь я щиро вірю в це, і зараз дізнаєтесь чому. Знайомтесь -  Наталія Тимчук з села Голови.  
 
Наталочко, радий, що ти знайшла час поспілкуватись. Скажи будь-ласка, де ти навчаєшся, які у тебе улюблені предмети і вчителі? 
 
Вітаю! Я навчаюсь у Голівській ЗОШ в 9-му класі. У нас дуже маленький клас, але дуже дружній. По духу – я гуманітарій, мені дуже подобаються предмети саме цього спрямування. А ось моїх улюблених вчителів у мене  теж багато, бо кожен з них - це особистість, дійсно професіонал і майстер своєї справи. У нашій школі дуже сильний колектив педагогів, я ними всіма дуже пишаюся.
А звідки у тебе такий величезний дар до співу? Особисто мені дуже подобається, як ти виконуєш пісні в акапельному звучанні. 
 
Я чесно не знаю ,то якось само собою взялось, можливо через те,   що у мене дуже гарно співає батько,а я йому весь час підспівувала. 
 
Тобто, ти спочатку була у тата на бек-вокалі?  
 
Ну, можна сказати так  воно й було і досить частенько (сміється). А ще у мене співає моя старша сестричка і я у неї теж багато чого навчилась. 
 
Чи пам’ятаєш ти свій перший виступ? 
 
Здається так. Це було у другому класі. Я грала в одній зі сценок, де виконувала роль старенької бабці, там я співала пісню «Два веселі гусі». 
 
Зараз де ти виконуєш  пісні?  
 
Звичайно, це на сценах нашого села: в Будинку культури та школі. Не так давно отримала запрошення від керівника гурту «Струни Орфея» Василя Нагірняка виступати в складі цього творчого і  знаного уже за межами нашої області колективу. Ну мені дуже сподобався захід в селі Ільці «Лист українському солдату», в якому прийняли участь багато талановитих вокалістів з усього району,  саме там район вперше почув про Ігоря Недоходюка з  села Черемошна,    і, напевно, про мене теж. А ще, звичайно, виступ уже в складі колективу «Струни Орфея»  в Каневі на Чернечій Горі. 
 
А чи ти часом не пробувала писати вірші чи можливо музику? 
 
Колись так це було, але це були дитячі наївні в деякій мірі вірші, хоча дуже щирі. На сьогодні я працюю вже в цьому напрямку і хочу написати свій авторський твір, та це має бути така робота, за яку не буде соромно не мені, не моїм рідним чи друзям. 
 
Скажи Наталю, на кого ти рівняєшся з наших вітчизняних артистів і яка музика тобі найбільше для душі? 
 
Я обожнюю рок. А якщо точніше, то альтернативний рок, тому що це по-перше, інтелектуальна і одночасно чесна та чуттєва музика, а не простий там набір слів. Мені подобаються такі гурти, як «Океан Ельзи», «Тартак», «Без Обмежень», «Еpolets»», «Антитіла», «Один  в каноє» і звичайно, «The Hardkiss».
 
Ну якщо ми вже згадали масштабні телевізійні проекти, то чи не хотіла ти б взяти в таких проектах участь? 
 
З дитинства хотіла, та і тепер, якщо чесно мрію, щоб кудись потрапити, кожен день працюю над собою. Маленькі успіхи вже є, так я виборола друге місце на районному конкурсі «Музика весни» та ставала лауреатом конкурсів на теренах нашої області. 
 
Хто є найдорожчим для тебе в житті і з яким девізом ти крокуєш вперед? 
 
Найдорожчими - і це не буде великим секретом, так як і для кожної людини на землі - мої мати та батько. В моєму випадку ще й любляча старша сестра. Друзів у мене не так багато, а ті ,що є, вони для мене є теж надзвичайно і важливими, і дорогими. 
Мій девіз - напевно дійсно йти вперед, крокувати до мети через перепони ,невдачі,проблеми. Не здаватися і вперто боротися за своє «Я» під сонцем, за свій успіх, долю та удачу. Такою є моя мотивуюча складова усіх моїх старань. А ще, звичайно, прислухатись до порад матері, батька, багатьох старших ,поважних людей і все обов’язково буде добре.
Так як ти налаштовуєш себе, звичайно заслуговує на повагу. А чи є у тебе найзаповітніша мрія? 
 
Я мрію дуже частенько і мрію багато, але найзаповітніших мрій у мене напевно цілих дві. По-перше, добитись чогось набагато більше в співочому плані. А ще б дуже хотілося покращити зір, так як маю деякі проблеми і бачу цей світ трішки гірше за інших,  тому і ношу окуляри. Хоча це мені не заважає  як в творчому плані, так і наприклад зараз в спілкуванні з вами. 
 
Отже, своє майбутнє ти вирішила твердо: пов’яжеш з музикою? 
 
Так, це моє життя, яке більше чим на половину заповнене звуками, нотами, піснями, музикою, концертами. Я б хотіла стати відомою співачкою, дарувати людям радість, доброту, спокій саме через пісні. Ще мені дуже подобається психологія, бо дуже часто моральна підтримка людини є більш вагомішою чим фізична. Хоча спів я люблю набагато більше. 
 
Олег Гапчук.
 
 

07.02.17
Конкурс краси у Верховині. + Положення та Заявка учасниці.

Уже дуже скоро у Верховині , проведуть конкурс краси. Головним організатором дійства виступає Громадська Організація "Молодь нової епохи" Головний інформаційний спонсор радіо"Гуцульська Столиця 107.4FM " 

ПОЛОЖЕННЯ: Про проведення конкурсу краси серед  молоді Верховинщини

„Міс Гуцульська столиця – 2017”

 

 
детальніше
06.02.17
Тішуся, як дитина: якісна фірмова українська музика набирає обертів.

Якщо чесно, то такий пісенний конкурс,  як «Євробачення»,  не є для мене чимось неймовірним і надто цікавим. Більше за 50 років існування цього конкурсу відомі на весь світ його переможці тільки двоє: це Celine Dion  тa  квартет «ABBA», і то останні на той час були уже достатньо знані.
Хтось називає цей конкурс дуже заполітизованим, хтось конкурсом для  домогосподарок, а  хтось просто не сприймає його серйозно. Та останнім часом у музичному світі дуже багато помітних змін,щороку з’являється все більше нових жанрів та стилів, неймовірні танцювальні постановки, а музичні п’ятихвилинні кліпи навіть є більш цікавішими за двогодинний повнометражний фільм.
 
детальніше
06.02.17
Турбота над дітьми з обмеженими функціональними можливостями-найбільша похвала!

Хто найбільше беззахисний та уразливий в будь – якому суспільстві та в будь – який час?

Діти. І особливо – діти – сироти, діти – інваліди й хворі діти… Їм так потрібні: наш захист, наша доброта, наше милосердя, наша увага. Таким чином спеціалісти Верховинського РЦСССДМ з 30.01.2017р. по 03.02.2017 року здійснювали виїзди до дітей та осіб з обмеженими функціональними можливостями по Верховинському районі, мали можливість поспілкуватися та завдяки благодійній Місії Фріденс – Боте, а саме пастиру Петру прийти до дітей з подарунками.

детальніше
06.02.17
Мені незрозуміло... або Один рік на посаді сільського голови Красника

Усі люди залежні від часу. 
І для одних людей цей час довгий, а для інших – швидкоплинний. Працюючи на посаді сільського голови рік, час особисто для мене промайнув дуже швидко. 
А це значить, що пора підбити підсумки цієї роботи. 
В першу чергу щиро дякую жителям села Красник, які не тільки підтримали мене на виборах як кандидата на сільського голову, а, що найважливіше, підтримували протягом року у всіх починаннях та проектах. Зараз виглядає малоймовірним те, що при плановій сумі бюджету на 2016 рік у 233 тис. грн нам вдалося виконати всі захищені статті видатків, займатися ремонтом доріг місцевого значення, підтримувати порядок у селі, провести перший фестиваль «Красницький ярмарок», присвячений 119-й річниці першої згадки про село, організувати літній табір відпочинку для дітей під патронатом храму Покрови Пресвятої Богородиці села Красник, успішно виступити у чемпіонаті району з футболу (спільно з нашими сусідами з с. Зелене), проводити різні культурні заходи, в тому числі й літературний вечір, присвячений твору С. Вінценза «На високій полонині», виділити кошти на харчування малозабезпечених дітей у Красницькій ЗОШ, розпочати будівництво сцени Співочого поля біля Будинку культури та провести ряд інших заходів.
 
детальніше
06.02.17
«Творча Криївка» – унікальний проект. І не лише для учасників АТО. Це – чудова нагода для всіх відкрити себе і зробити щось доброго

З 19 до 29 січня на Верховинщині знову проходили реабілітацію воїни АТО. Це був уже 34-й заїзд, який організувала «Творча Криївка».
Цього разу учасників АТО приймали у своїй садибі у Криворівні Мирослав та Ольга Мартинюки. Вони уже вдруге (вперше – у листопаді минулого року) надали всі умови для проживання та заняття терапією завдяки живопису, які проводить керівник проекту Віталіна Маслова. Зі своїм чоловіком, теж учасником бойових дій на Сході, Валентином Гонтарем та всіма волонтерами, котрі працюють у «Творчій Криївці», вони весь час, поки триває заїзд, піклуються про те, аби кожен, хто приїздить у Карпати на реабілітацію, відчував вдячність, опіку і зміг легше повернутися у звичне життєве русло. Хоча це дуже важко, мабуть, правильніше буде навіть сказати: прийняти себе таким, як є, і усвідомити, що таким, як був до війни, уже не буде ніколи. 
детальніше
03.02.17
В Історико – краєзнавчому музеї «Гуцульщина» відбулась особлива подія.

В Історико – краєзнавчому музеї «Гуцульщина» відбулась особлива подія. Ми відкривали Першу персональну виставку "Живописні краєвиди Верховинщини" члена Спілки художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Верховинщини, художника-живописця Миколи Максим’юка, жителя із села Верхній Ясенів.
Ведучий свята – Бортейчук Роман, голова Спілки художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Верховинщини, заслужений майстер народної творчості Верховинщини, член НСХУ, різьбяр.
Почав відкриття о. Роман Болехівський освяченням та Божим благословенням усіх присутніх на відкритті даної виставки. 
Після надано слово й самому автору художніх робіт, який дуже скромно розповів про себе і про свій творчий доробок.

детальніше
02.02.17
Зустріч голови районної ради Івана Шкіндюка з народним депутатом України Максимом Бурбаком

31 січня 2017 року, голова районної ради Іван Шкіндюк зустрівся з народним депутатом України,  головою депутатської фракції політичної партії  «Народний фронт», співголовою групи з міжпарламентських зв’язків з Румунією Максимом Бурбаком, який обраний по виборчому округу № 204, Чернівецька область. Зустріч відбулася у селищі Путила на Буковині в приміщенні адмінбудинку районної ради та райдержадміністрації.Іван Юрійович поінформував народного депутата про діяльність Верховинської районної ради та депутатського корпусу в процесі децентралізації державної влади та реформи місцевого самоврядування. Особливо звернув увагу на проблемні питання, з якими зіткнулися територіальні громади під час об’єднання в ОТГ, зокрема про нехтування права Устеріківської сільської громади та її законного вибору щодо добровільного визначення перебування у складі будь-якої об’єднаної територіальної громади або окремого статусу громади.

детальніше
02.02.17
Ільці тримають марку!Чергові перемоги Михайла Харука

14-15 січня на СТК «Буковель» с.Поляниця відбулися змагання з олімпійських дисциплін сноубордингу «BukovelSnowboardRace - 2017». Це перші змагання в сезоні 2017 року, і вони дали можливість перевірити, в якій фізичній формі знаходяться спортсмени зі  сноуборду.

В дисциплінах «Слалом»  та «Спеціальний слалом» серед юніорів 1999 р.н і старші  І місце посів вихованець  Верховинської ДЮСШ, який зараз представляє ДЮСШ «Буковель» Харук Михайло.

детальніше
02.02.17
Король сміху з Ільців

Наприкінці минулого року житель гуцульського села ільців Верховинського району Василь Копчук — студент другого курсу Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила, якому лише 19 років, здобув третю перемогу в телепроекті «Розсміши коміка» і розсмішив коміків на 100 тис. грн.

детальніше
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5