"Інтернет – технології та їх роль в обслуговуванні користувачів"
16-07-2013

    На таку тему в районній бібліотеці, бібліотеках-філіях сіл: Красник, Красноїлля, Устеріки проведено бліц-тренінги за участю сільських бібліотекарів.
  Важливою бібліотечною послугою є надання доступу до всесвітньої мережі Інтернет, яка є невідємною частиною інформаційних ресурсів.
    Під час проведення тренінгу бібліотекарі практикувалися у пошуку інформації в мережі Інтернет, ознайомилися з структурними та офісними програмами, створили електронні скриньки.
    З появою компютерів в бібліотеках та досту до мережі Інтернет сприяє залученню читачів до бібліотеки та сприяє впровадженню іноваційних форм роботи.

16.07.13
Малі академіки на Гуцульщині

Як повідомило управління освіти, сімї, молоді і спорту РДА, з 9 липня в нашому районі розпочала роботу обласна літня фолькльорно-етнографічна школа Малої академії наук України.

детальніше
15.07.13
Буйно квітне Черемшина
В Ільцях, в ніч на суботу побилися дівчата! Отакої, відтепер з допомогою кулаків розв’язують свої проблеми представниці слабкої статі.

 

детальніше
15.07.13
Притрафунок по дорозі на полонину Діл

 
В селі Кривополе на присілку Волова молода ведмедиця травмувала дівчину. 

детальніше
12.07.13
Розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну
Сьогодні на спортивній базі "Черемош" у Верховині розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства "Турне трьох трамплінів" серед юнаків.
детальніше
12.07.13
Полтавчанин потрапив до реанімації після укусу змії
У горах відмічають рекордну агресивність плазунів.  Вчора, 11 липня, у Верховинську центральну районну лікарню було шпиталізовано 45-річного жителя Комсомольськ Полтавської області, якого вкусила змія.
детальніше
10.07.13
Іванно, ти найкраща!

  За даними Українського центру оцінювання якості освіти Іванна Ткачук принесла чи не найкращі у районі та й, напевне, в Україні результати ЗНО. Вона отримала з української мови та літератури – 198,5 з історії України—200 та з англійської мови – 197 балів. 

                         

детальніше
10.07.13
Вісімнадцята сесія районної ради VІ демократичного скликання
Відповідно до розпорядження голови районної ради Я.Кікінчука від 01.07.2013року №47-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІ демократичного скликання» та на підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликано вісімнадцяту сесію районної ради VІ демократичного скликання 26 липня 2013 року (початок роботи об 11.00 годині).
детальніше
10.07.13
Чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліну та лижного двоборства серед юнаків

На спортивній базі "Черемош", що у Верховині, 12-13 липня відбудеться чемпіонат України зі стрибків на лижах із  трампліну та лижного двоборства серед юнаків. Початок змагань об 11 годині.

детальніше
09.07.13
Держслужбовці Верховини взяли участь у обласній Спартакіаді
                   
 
Минулої суботи команда Верховинської райдержадміністації взяла участь в обласній спартакіаді серед команд державних службовців області, яка проходила у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.
детальніше
Обласні новини
19.09
МИХАЙЛОВЕ ЧУДО 19 ВЕРЕСНЯ : ПРИКМЕТИ, ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ

17.09
17 вересня - День рятувальника

01.09
1 вересня

вологість:

тиск:

вітер: