Звідки у дітей агресія?
20-08-2013

 

Якщо ваша дитина надто агресивна, багато б’ється, часто ламає іграшки, спробуйте згадати – а чи не занадто багато газованої води в день вона у вас п’є?
Саме газована вода часто є причиною того, що діти стають раптом некерованими. У всякому разі, саме до таких висновків прийшли вчені з Нью-Йоркського Колумбійського університету. На їх думку, будь-який компонент газованої солодкої води здатний змінювати поведінку дитини. На жаль, подібних досліджень в останні роки проводиться дуже мало, і вплив на здоров’я саме газованої води, якої зараз так багато продається в наших магазинах, вивчено зовсім небагато.
Можна тільки припустити, що причиною агресивної поведінки дітей може бути кофеїн, який входить до складу солодкої води. Відомо, що кофеїн навіть у невеликих дозах викликає у дорослих занепокоєння і порушення сну. А що тоді говорити про дітей?
Дослідники Колумбійського університету вивчали поведінку 3 000 дітей у віці п’яти років дітей, в 20 різних великих містах США. 43% дітей пили солодку газовану воду один раз на день. 4% – по чотири порції на день і більше. У ході дослідження вчені намагалися виключити ті фактори, які в свою чергу теж могли стимулювати агресивну поведінка піддослідних дітей. Висновок був однозначним: чим більше випивали діти газованих напоїв, тим агресивніше ставала їх подальша поведінка. Діти не могли зосередитися на чомусь одному, билися, розкидали або пошкоджували іграшки і так далі.
Висновок для всіх батьків. Солодка вода і так вважається шкідливою для здоров’я. Вона сприяє утворенню каменів у нирках, збільшує ризик виникнення раку підшлункової залози і серцево-судинних захворювань. Сюди ж можна додати і діабет, а також псування і гниття зубів.
Тому намагайтеся обмежувати кількість споживаної газованої вашою дитиною. Та й самі не зловживайте. Здоров’я, як фізичне, так і психологічне, дорожче.

20.08.13
Twitter планує стежити за своїми користувачами

Twitter повідомив про те, що планує почати стежити за своїми користувачами, а саме відслідковувати відвідувані ними веб-сайти, повідомляє газета Daily Mail.

детальніше
19.08.13
Віпчани -- лауреати премії В.Гнатюка
Приємна звістка надійшла з Києва на адресу народного аматорського сімейно-родинного танцювального колективу Ілюків-Ванджураків з с.Віпче (керівник заслужений працівник культури України М. Ванджурак). У конкурсі кращих фолькльорних колективів України ім. Володимира Гнатюка віпчани здобули перше місце і відзначені грошовою премією.
У переддень Дня незалежності бажаємо танцюристам з Віпчого нових творчих перемог.
детальніше
19.08.13
Нагорода земляку
Чимало добрих справ на рахунку уродженця Верховини Ярослава Шинкарука, який уже понад 5 років очолює Косівську райдержадміністрацію. З-поміж інших невідкладних питань, він значну увагу у своїй роботі приділяє духовності, розвитку мистецтва і туризму. Днями відбулися урочистості з нагоди 1025-річчя хрещення Руси-України, на яких Ярослава Шинкарука нагороджено Почесною ювілейною грамотою та орденом святого Князя Володимира. Вручив високу церковну нагороду митрополит Галицький Андрій.
детальніше
16.08.13
Вандали на "Черемоші"


В ніч на п'ятницю, 16 липня, на районному стадіоні "Черемош", невстановлені особи вщент знищили третину правої глядацької трибуни стадіону. Понівечено значну частину пластикових крісел, які вже не підлягають відновленню.
детальніше
16.08.13
6-8 вересня у Путилі проходитиме ХХI Міжнародний гуцульський фестиваль

15 серпня 2013 року в селищі Путила, Чернівецької області відбулося розширене засідання  організаційного комітету з підготовки та проведення ХХІ Міжнародного Гуцульського фестивалю.

детальніше
15.08.13
У Верховині відбулася колегія райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Василя Гондурака, голови районної ради Ярослава Кікінчука, членів колегії, керівників організацій, підприємств, установ району, селищного, сільських голів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів.

детальніше
15.08.13
ПІД ЧАС СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ ТУРИСТКА З ПОЛЬЩІ ЗЛАМАЛА НОГУ

 


http://www.gepatit-borba.ru/sites/default/files/25.jpg

фото: www.gepatit-borba.ru

 
 
  На Прикарпатті під час сходження на г. Говерла групи туристів в складі 5 чоловік з Республіки Польща, одна із учасниць групи – 40-річна жителька м.Жешув -   травмувала ногу, через що не могла самостійно йти далі.

 

 

детальніше
14.08.13
Росію «умили» партнери з Митного союзу, не підтримавши блокаду українських цукерок

Увозити в Росію продукцію кондитерської фірми Roshen заборонили ще 29 липня. І хоча сумнівів у політичній вмотивованості цього рішення ні в кого не було, ця ситуація мала  шанси перерости в глобальну економічну війну, де єдиним фронтом проти України виступить Митний союз. Отож перевіряти українські цукерки розпочали також Білорусь, Казахстан, Молдова й Таджикистан. Вочевидь, у такий спосіб Україні хотіли продемонструвати ймовірні втрати від «хибного» крокування у бік Євросоюзу, тоді як під боком можна втратити багаті ринки країн Митного союзу. Однак з «глобальністю» не склалося — всі партнери Росії зробили заяви, що претензій до українських цукерок не мають і забороняти їх увозити не планують. Демонстрація потуг Митного союзу як єдиної потужної організації зазнала краху.
детальніше
14.08.13
Горе-бабуся

Після смерті матері четверо сиріт із Верховинського району рік проживали з бабусею. Ставши законним опікуном, жінка щомісячно отримувала державну допомогу для утримання дітей. За рік на її рахунок надійшло більше 80-ти тисяч гривень.    

детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: