Прикарпатські та румунські чиновники шукали місце для нового пропускного пункту на українсько-румунському кордоні
26-09-2013

      24 вересня 2013 року в селі Верхній Ясенів Верховинського району проведено засідання наглядової ради Проекту «Місцевий розвиток та передумови відкриття пункту пропуску та будівництва автодороги через румунсько - український державний кордон в межах населених пунктів Шибене (с.Зелене) Верховинського району Івано-Франківської області та Поеніле-де-суб-Мунте повіту Марамуреш Румунія».
     В засіданні Ради взяли участь  представники партнерів проекту – Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинської райдержадміністрації, районної ради, громадської організації  «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» (Україна), селищної ради Поеніле-де-суб-Мунте, Асоціації місцевого розвитку Іван-Креван (Румунія). Верховинський район представили голова районної державної адміністрації Василь Гондурак та голова районної ради Ярослав Кікінчук.
     В рамках зазначеного засідання обговорено проміжні результати реалізації проекту, питання подальшої діяльності у напрямку відкриття пункту пропуску через  українсько-румунський державний кордон в районі Шибене (Україна) та Поеніле-де-суб- Мунте (Румунія). Також обговорено комплекс питань, пов’язаних з майбутнім розташуванням та облаштуванням пункту пропуску та інші питання.
     Після засідання учасники  заходу здійснили виїзд до місця перспективного розташування пункту пропуску на державному кордоні.
     Слід зазначити, що Проект виконується за співфінансування ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна на 2007-2013 роки та ставить за мету  підвищення економічної спроможності та інвестиційної привабливості прикордонних громад Івано-Франківської області України та повіту Марамуреш Румунії через просування сталого розвитку, інвестиційних можливостей та інфраструктурних змін для покращення доступності регіонів. Виконавцем проекту є Агентство з розвитку приватної ініціативи.

Джерело: прес-служба РДА

26.09.13
«Ша, бо дуба дав»

Таку назву має нова ком­позиція рок-ватаги із Рахівщини «Тіко муза», відзнятий кліп на яку нещодавно з’явився в «ютубі». 

детальніше
25.09.13
Розпочинається двомісячник з охорони нерестуючої форелі

Відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 13.09.2013р. №613, з 25 вересня 2013 року в Івано-Франківській області розпочинається двомісячник з охорони нерестуючої форелі – на період нересту будуть посилені рибоохоронні заходи на річках у передгірських та гірських районах області.

детальніше
25.09.13
Футбол над Черемошем
У неділю, 15 вересня, матчем за Суперкубок району завершився футбольний сезон на Верховинщині.
детальніше
25.09.13
Збережемо популяцію оленя благородного

Відповідно до діючого законо­давства, полювання на території національних природних парків повністю заборонено. 
детальніше
23.09.13
Буря в ложці меду

Останній тиждень в інтернеті точиться велика дискусія, чому в Верховині не буде максимально розрекламованого на сайті рідного міста великого концерту?
детальніше
23.09.13
Якщо не вистачає йоду

У Верховинській ЗОШ-інтернаті І-ІІІ ст. лікарі-ендокринологи обласної дитячої лікарні провели медичний огляд дітей та дорослих.

детальніше
22.09.13
Кеті Перрі насварили за експлуатацію диких тварин

До списку зірок, не надто добрих до тварин, організація РЕТА тепер зарахувала й американську співачку Кеті Перрі.
детальніше
22.09.13
Долоньки

Суботня прем’єра пісні Ірини Федишин Долоньки це, за словами виконавиці, данина материнству.
детальніше
22.09.13
Табаков збирається у турне

Павло Табаков і його музиканти фактично зачинилися на репетиційній базі і відшліфовують нову концертну програму.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: