На лінії кордону
12-09-2013

   За плечима залишились дев’ять років навчання в Ільцівській школі та Снятин­ський сільськогосподарський технікум. Володя, здобувши спеціальність механіка, зіт­кнувся із проблемою, як і більшість молодих фахів­ців, працевлаштування. На жаль, роботи в рідному краї не знайшлося. Їдучи зі Снятина додому, Володя познайомився із прикордонником Р.Зеленчуком, і той порадив йому пов’язати свою професійну діяльність із охороною кордону.
    Невдовзі Володимир Писаренко закінчив із відзнакою Черкаський прикордонний навчальний центр і отримав звання молодший сержант. Він планував проходити службу на прикордонній заставі «Шибени», але доля знову відкоригувала плани юнака. Володимир пішов служити в Селятин. А згодом його перевели на прикордонний пост «Шепіт», який нещодавно відкрили на базі колишньої прикордонної застави ім. К.Алексєєва. І тепер він, разом з іншими прикордонниками, охороняє 20 кілометрів українсько-румунського кордону, а цей пост входить до складу ВПС «Селятин» Чернівецького загону.
    Доля недаремно привела Володимира на прикордонну заставу. Він дуже любить гори. Ще навчаючись у школі, підкорив вершини Говерли, Піп Івану, Шпиць... Мабуть, гірські шляхи загартували Володимира, тому він завжди самотужки торує власну стежину долі. Не збирається зупинятися на досягнутому, з часом  планує вступати до Національної академії прикордонної служби ім. Б.Хмельницького. У вихідні дні завжди їде додому, щоб допомогти рідним у господарстві, адже чоловіча робота вся на ньому. От і молодший брат Василь, який навчається в 10-му класі, прагне рівнятися на старшого брата.
    Будні військовослужбовця нелегкі, адже крім професійних обов’язків, треба вміти ще й знайти спільну мову з населенням, друзями по службі та керівництвом. Але Володимир – самостійний, спокійний, врівноважений юнак. Ось таких військових, і побільше, потрібно не лише на кордонах Батьківщини, а й на життєвих горизонтах.

12.09.13
Збудовано новий МістНа території Криво­пільської сіль­ської ради ДП «Верховинський лісгосп» спорудив новий дерев’яний міст

детальніше
11.09.13
Грибні рекорди

У  Кривополі грибний рекорд. Мешканка села разом зі своїми дітьми та чоловіком, який цього року літує на полонині за день зібрали 196 кілограмів білих грибів та на підводі звезли їх до приймального пункту в райцентрі.
детальніше
05.09.13
Школа успіху, звичаїв та родинних традиційЩе добре не розпочався новий навчальний рік, а в освітянській верховинській сім’ї знову приємні, а головне корисні події.

детальніше
05.09.13
Роги і копита

3-го вересня, як стверджують очевидці, близько 16-ї год дня жителі Івано-Франківська на автомобілі білого кольору німецького виробництва  несподівано для себе за 200 метрів до центральної частини с. Ільці вчинили наїзд на тварину.

детальніше
03.09.13
Красноїлля отримало новенький шкільний автобусЦьогоріч свято 1-го вересня красноїльчаним запам’ятається усім

детальніше
03.09.13
Справжній хіт від Агілери

 

Христина Агілера випустила новий кліп "Let there be love". Так, це буде мегапопулярна робота і не тільки на всіх танцмайданчиках світу. Кліп дуже якісний, хоча статусу офіційного ще немає. Потужний вокал і мелодійні танцювальні ритми не залишають нікого байдужим. Сам кліп розпочинається з моменту, в якому співачка дякує своїм прихильникам за те, що вони не соромляться підтримувати її протягом усієї карєри. Пісня увійшла в альбом "Lotus", який був випущений наприкінці минулого року. Відзначимо, що диск отримав у США статус "золотого" і виявився найбільш комерційно успішним диском за всю карєру співачки. Сама ж Хритсина в кліпі неймовірно зваблива, особливо в фіолетовій сукні. Фішкою ж кліпу є спеціальний жест рукою, коли пальці однієї руки розводяться в різні боки. Цей жест в кліпі можна побачити близько тридцяти разів, а означає він прихильнрість та любов. Пісня справжній хіт, відео надзвичайно позитивне не дивлячись на поцілунок чоловіків на початку відео.
детальніше
02.09.13
Палет – альтернативна енергетика по-верховинськи

В Устеріках на Верховинщині розпочали пускові роботи на недавно створеному тут заводі-філії компанії «Біоукрпаливо». Підприємство вироблятиме так званий екологічно чистий палет – гранульоване тверде паливо з відходів переробки деревини.
детальніше
01.09.13
Полонини в оренду

Уперше за багато років верховинська районна влада прийняла рішення надавати в оренду високогірні пасовища на довготривалий період – 6 років.
детальніше
01.09.13
500 молодим деревцям дали життя верховинські школярі і працівники НПП

«Збереження природного середовища – одне з  першочергових завдань національного природного парку»Верховинський». Але ця робота лише тоді дасть позитивні результати, коли ми будемо її виконувати сумлінно, з душею, з урахуванням законів і правил, за якими живе й ефективно функціонує Природа», розповідає начальник відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти Дмитро Стефлюк.
 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: