Школа успіху, звичаїв та родинних традицій
05-09-2013

    Ще добре не розпочався новий навчальний рік, а в освітянській верховинській сім’ї знову приємні, а головне корисні події. Не встигли освітяни порадіти відкриттю нового храму науки в Білоберізці, як район приємно дивують вчителі Великоходацької ЗОШ. Великоходацьку школу  визнано найкращою в районі та 9-тою в області за підготовкою до нового навчального року. Такому визнанню сприяло те, що в школі проведено капітальний ремонт (до речі за кошти усього педагогічного колективу школи). Збільшився штат – до школи прийшло чимало справжніх молодих спеціалістів, вперше функціонують і повністю сформовані усі 9-ть класів, вдвічі збільшилась кількість учнів. Школа забезпечена усіма необхідними підручниками, відкрився комп’ютерний клас. Побувавши на цьому тижні в школі, я був приємно вражений, школа дійсно змінилася, класи стали затишними та компактними. У Великоходацькій школі ще до цих пір є всі необхідні прилади для поглибленого вивчення фізики, хімії та біології, хоча все це приладдя ще родом з СССР, та всі вони оригінальні, а що головне – в придатному і майже ідеальному стані. При школі функціонує маленький музей української старовини, де є достатньо цінні речі з минулого. Є своя бібліотека. Чудова шкільна їдальня, працівники якої завжди вдягнені у спеціальні халати і косинки. А компот  там, скажу я вам, смачний  і відро б цієї смакоти, якби міг, випив. Підкуповує  те і зразу кидається  в очі, що кожен клас не схожий на інший, а має свою родзинку. Такі вчителі, як Галина Іванівна Зуб’юк та Світлана Михайлівна Словак, які самі ж своїми руками розробили дизайн класів і кожного дня працюють над його вдосконаленням. Чого лиш вартує учнівський куток, виведений барвистими фарбами та прекрасні фантастичні жар-птиці, які постають в уяві Світлани Михайлівни, а потім матеріалізуються у гармонійних малюнках на стінах.  Головний успіх Великоходацьких освітян у їхній єдності. Як зазначила при перевірці шкіл до нового навчального року голова комісії, заступник голови департаменту освіти в області Марія Мрічко: «В Ходаці кожен вчитель цінує не тільки свою роботу, а роботу своїх колег і в будь-який момент може підтримати та порадити, яка б там не склалась ситуація». Від себе, доповнюючи пані Марію, хочу сказати, що запорука успіху школи полягає ще в співпраці педагогів з усіма без винятку батьками своїх учнів і ці стосунки такі міцні та досконалі, що зруйнувати їх просто неможливо. Великоходацька школа тісно співпрацює з головою Ільцівської сільської ради Василем Джоголюком, а цікавою та повчальною літературою постійно намагається підтримувати шкільну бібліотеку і депутат райради Іван Гречук.

  Олег Гапчук

 

 

 

05.09.13
Роги і копита

3-го вересня, як стверджують очевидці, близько 16-ї год дня жителі Івано-Франківська на автомобілі білого кольору німецького виробництва  несподівано для себе за 200 метрів до центральної частини с. Ільці вчинили наїзд на тварину.

детальніше
03.09.13
Красноїлля отримало новенький шкільний автобусЦьогоріч свято 1-го вересня красноїльчаним запам’ятається усім

детальніше
03.09.13
Справжній хіт від Агілери

 

Христина Агілера випустила новий кліп "Let there be love". Так, це буде мегапопулярна робота і не тільки на всіх танцмайданчиках світу. Кліп дуже якісний, хоча статусу офіційного ще немає. Потужний вокал і мелодійні танцювальні ритми не залишають нікого байдужим. Сам кліп розпочинається з моменту, в якому співачка дякує своїм прихильникам за те, що вони не соромляться підтримувати її протягом усієї карєри. Пісня увійшла в альбом "Lotus", який був випущений наприкінці минулого року. Відзначимо, що диск отримав у США статус "золотого" і виявився найбільш комерційно успішним диском за всю карєру співачки. Сама ж Хритсина в кліпі неймовірно зваблива, особливо в фіолетовій сукні. Фішкою ж кліпу є спеціальний жест рукою, коли пальці однієї руки розводяться в різні боки. Цей жест в кліпі можна побачити близько тридцяти разів, а означає він прихильнрість та любов. Пісня справжній хіт, відео надзвичайно позитивне не дивлячись на поцілунок чоловіків на початку відео.
детальніше
02.09.13
Палет – альтернативна енергетика по-верховинськи

В Устеріках на Верховинщині розпочали пускові роботи на недавно створеному тут заводі-філії компанії «Біоукрпаливо». Підприємство вироблятиме так званий екологічно чистий палет – гранульоване тверде паливо з відходів переробки деревини.
детальніше
01.09.13
Полонини в оренду

Уперше за багато років верховинська районна влада прийняла рішення надавати в оренду високогірні пасовища на довготривалий період – 6 років.
детальніше
01.09.13
500 молодим деревцям дали життя верховинські школярі і працівники НПП

«Збереження природного середовища – одне з  першочергових завдань національного природного парку»Верховинський». Але ця робота лише тоді дасть позитивні результати, коли ми будемо її виконувати сумлінно, з душею, з урахуванням законів і правил, за якими живе й ефективно функціонує Природа», розповідає начальник відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти Дмитро Стефлюк.
 
детальніше
01.09.13
Осінь

Осінь, осінь. Листя аж палає
І така у небі чарівна блакить!
У верхів’ї сосен музика лунає,
А у Черемош з берези золото летить.

Все промінням сонячним залито,
Срібні павутинки натяглись в гіллі.
Це прощальні струни бабиного літа
І на них заграли вітри-скрипалі.

Чарівний світ, а скільки квіт
Веселкою палахкотить!
На землю вниз під вітру свист
Кружляє жовтий лист…

Фотоетюд Лесі Клим

детальніше
29.08.13
З Днем Народження Верховино!

28 серпня Верховина святкувала день селища.
детальніше
27.08.13
Тихе полювання зі смаком адреналіну


Знову, лише тепер уже поблизу полонини Діл, ведмедиця поранила місцевого жителя – 43-річного чоловіка з с.Кривополе. 

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: