У Верховині урочисто відзначили День Незалежності
25-08-2013

    У Верховині як, сподіваюся, і в кожному куточку нашої країни, святкували 22-у річницю української незалежності з вірою, що збудуємо економічно потужну, демократичну незалежну Україну, що позитивні зміни у житті нашої країни незворотні.
    Як співала Христина Кизик у своїй пісні, якою розпочалися у Верховині урочистості з нагоди Дня незалежності: «Україна – моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза, ми разом з тобою будемо завжди. Моя пісне, білим голубом лети». Кожна людина славить свою батьківщину, як уміє, і працює задля її розвитку, як може. Привітавши верховинців з Днем незалежності України, голова РДА В.Гондурак та районної ради Я.Кікінчук вручили почесні грамоти і подяки тим, чия праця на користь рідної держави заслуговує особливої відзнаки. Селищний голова В.Мицканюк побажав, аби всім вистачило сил для розбудови нашої держави і запросив усіх на святкування Дня селища, яке відбувається завжди в день верховинського храмового свята – Успіння Пресвятої Богородиці.
    Гімн України у спільному виконанні усіх присутніх на святі, квіти і вінки до пам’ятників Тарасу Шевченку та всіх, хто полягли на теренах Верховинщини у боротьбі за українську незалежність… – душу наповнює почуття патріотизму і відповідальності за завтрашній день нашої країни.
    Ансамбль троїстих музик «Гуцули» під керівництвом заслуженого працівника культури України Миколи Ілюка, квартет «Ясени», танцювальний ансамбль «Черемош», Ольга Сенчук, Настя Клим, Роман Мельничук, Софійка Мартищук, Петро Марусяк,  та інші митці і аматори – учасники святкового концерту, своєю творчістю прославляли рідну державу, усі пісні у цей день були присвячені їй – нашій Україні: сивій змученій вдові і молодій 22-річній дівчині в одній особі. Гарний подарунок --  танець – для верховинців на День незалежності України зробила громадська організація батьків і дітей з вадами слуху. Таким і повинно бути життя у розвиненій європейській країні, кожній людині, кожній дитині повинна бути надана належна увага і належні умови для її розвитку і реалізації. 


Христина Кизик з піснею "Україно моя"


Ведучі: Ольга Сенчук та Петро Марусяк


Ансамбль троїстих музик "Гуцули"


Анастасія Клим


Жодне святкове дійство не обходиться без співака -- Петра Марусяка

23.08.13
Сьогодні — День Державного Прапора України

Прапор — це державний символ
Він є в кожної держави;
Це для всіх — ознака сили,
Це для всіх — ознака слави.
 
Синьо-жовтий прапор маєм:
Синє — небо, жовте — жито;
Прапор цей оберігаєм,
Він — святиня, знають діти.
 
Прапор свій здіймаєм гордо,
Ми з ним дужі і єдині,
Ми навіки вже — народом,
Українським, в Україні.
Н. Поклад
 
детальніше
22.08.13
20 цікавих фактів про Україну

детальніше
22.08.13
ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО УКРАЇНУ

Україна - найбільша країна, територія якої повністю знаходиться в Європі.
детальніше
21.08.13
CAS не призупинив дискваліфікацію віце-чемпіона України.


"Металіст" таки залишився без Ліги чемпіонів. Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) повторно відмовився призупинити рішення УЄФА щодо дискваліфікації "Металіста" у Лізі чемпіонів.

детальніше
21.08.13
Від Говерли – до Канева


Анна Космач – жителька села Білоберізка, відома поетеса, лауреатка обласної премії імені В.Стефаника, колишня журналістка, котра розпочинала своє творче життя із редакції нашої газети, напередодні Дня Незалежності пішла пішки з Говерли – найвищої географічної точки України, до найвищої духовної – Канева.

детальніше
21.08.13
На Верховинщині знімали "Казку гірських вітрів" +ВІДЕО

детальніше
20.08.13
Додаткові процедури більше не застосовуються до товарів з України
19 серпня в ході переговорів між Міністерством доходів і зборів України та Федеральною митною службою Росії додаткові процедури митного контролю скасували.

 

детальніше
20.08.13
Наразі триває сесія Івано-Франківської обласної ради.

Депатути розглядають питання Угоди про розподіл вуглеводнів, яка передбачає видобуток сланцевого газу на території Івано-Франківщини іноземною компанією «Шеврон» та українським приватним підприємством «Надра-Олеська».
детальніше
20.08.13
Концерт колективу українського народного танцю «Коломея» відбудеться у Івано-Франківську

Концерт колективу українського народного танцю відбудеться в обласній філармонії. Танцюристи презентують відомий серед діаспори танець українського хореографа Павла Вірського.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: