Наразі триває сесія Івано-Франківської обласної ради.
20-08-2013

Депатути розглядають питання Угоди про розподіл вуглеводнів, яка передбачає видобуток сланцевого газу на території Івано-Франківщини іноземною компанією «Шеврон» та українським приватним підприємством «Надра-Олеська».
Як стало відомо, Городенківський район Івано-Франківської області надіслав лист обласній раді з проханням не включати теритріальну одиницю в Угоду про розподіл вуглеводнів. Як повідомив Скрипничук, це єдиний район Прикарпаття який надіслав подібний лист.
Після довготривалого обговорення слово взяв голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк. За його словами, ризики є при буть-яких видах енергозабезпечення. «Навіть топити вдома в хаті дровами небезпечно», - говорить Вишиванюк.
Керівник області вкотре наголосив на створенні нових роблчих місць та додаткових надходжень до бюджету області. «Це політична і економічна незалежність», - впевнений Вишиванюк.
Також він наголосив, що проект рішення містить пункт, який зобов’язує Кабмін прийняти до уваги всі зауваження Івано-Франківської обласної ради. Вразі ігнорування зауважень, облрада має право денонсувати угоду.

20.08.13
Концерт колективу українського народного танцю «Коломея» відбудеться у Івано-Франківську

Концерт колективу українського народного танцю відбудеться в обласній філармонії. Танцюристи презентують відомий серед діаспори танець українського хореографа Павла Вірського.

детальніше
20.08.13
Тайсон, Форман і Холіфілд завітають до Москви на супер бій

Тайсон приїде на бій Володимира Кличка. Найочікуваніший бій сучасності у надважкій вазі між Володимиром Кличком та Олександром Повєткіним не пропустять легендарні боксери минулих років.

детальніше
20.08.13
Газована вода вбиває?

Газована вода з цукром, спортивні та фруктові напої, швидше за все, мають відношення до 180 тис. смертей щорічно по всьому світу, вважають фахівці Американської кардіологічної асоціації.

 

детальніше
20.08.13
Звідки у дітей агресія?

Якщо ваша дитина надто агресивна, багато б’ється, часто ламає іграшки, спробуйте згадати – а чи не занадто багато газованої води в день вона у вас п’є?
Саме газована вода часто є причиною того, що діти стають раптом некерованими. У всякому разі, саме до таких висновків прийшли вчені з Нью-Йоркського Колумбійського університету. На їх думку, будь-який компонент газованої солодкої води здатний змінювати поведінку дитини. На жаль, подібних досліджень в останні роки проводиться дуже мало, і вплив на здоров’я саме газованої води, якої зараз так багато продається в наших магазинах, вивчено зовсім небагато.
детальніше
20.08.13
Twitter планує стежити за своїми користувачами

Twitter повідомив про те, що планує почати стежити за своїми користувачами, а саме відслідковувати відвідувані ними веб-сайти, повідомляє газета Daily Mail.

детальніше
19.08.13
Віпчани -- лауреати премії В.Гнатюка
Приємна звістка надійшла з Києва на адресу народного аматорського сімейно-родинного танцювального колективу Ілюків-Ванджураків з с.Віпче (керівник заслужений працівник культури України М. Ванджурак). У конкурсі кращих фолькльорних колективів України ім. Володимира Гнатюка віпчани здобули перше місце і відзначені грошовою премією.
У переддень Дня незалежності бажаємо танцюристам з Віпчого нових творчих перемог.
детальніше
19.08.13
Нагорода земляку
Чимало добрих справ на рахунку уродженця Верховини Ярослава Шинкарука, який уже понад 5 років очолює Косівську райдержадміністрацію. З-поміж інших невідкладних питань, він значну увагу у своїй роботі приділяє духовності, розвитку мистецтва і туризму. Днями відбулися урочистості з нагоди 1025-річчя хрещення Руси-України, на яких Ярослава Шинкарука нагороджено Почесною ювілейною грамотою та орденом святого Князя Володимира. Вручив високу церковну нагороду митрополит Галицький Андрій.
детальніше
16.08.13
Вандали на "Черемоші"


В ніч на п'ятницю, 16 липня, на районному стадіоні "Черемош", невстановлені особи вщент знищили третину правої глядацької трибуни стадіону. Понівечено значну частину пластикових крісел, які вже не підлягають відновленню.
детальніше
16.08.13
6-8 вересня у Путилі проходитиме ХХI Міжнародний гуцульський фестиваль

15 серпня 2013 року в селищі Путила, Чернівецької області відбулося розширене засідання  організаційного комітету з підготовки та проведення ХХІ Міжнародного Гуцульського фестивалю.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: