Природне євроПАРКування у Верхньому Ясенові
17-07-2013

    Національний природний парк "Верховинський" -- один із наймолодших в Україні, але вже удостоївся честі проведення у Верхньому Ясенові триденного міжнародного фестивалю на тему: "Роль національних природних парків у збалансованому розвитку регіону" за підтримки Міністерства екології та природоохоронних ресурсів України та Євросоюзу.
    Головна мета заходу — підвищення рівня базових знань та розвитку умінь, які необхідні для ефективного управління національними природними парками, ознайомлення з провідним досвідом у напрямку співпраці національних природних парків та місцевого населення в Україні. На відкритті наукового семінару зі словом-привітанням виступили директор НПП "Верховинський" М.Нечай, голова райради Я. Кікінчук та заступник голови РДА Ю.Потяк.
    Найцікавішою родзинкою семінару став обмін досвідом під відкритим небом в урочищі Запідок у Верхньому Ясенові. Тут була презентована чи не вся продукція та вироби гуцульського краю.
    Третій день семінару теж обіцяє бути насиченим. На всіх учасників чекає обговорення 30 важливих тем. 

3D-ліжник

Голова Асоціації "Чиста флора" Михайло Стовп'юк із с.Спас презентує екопродукти.

 

Іван Маківничук дає майстер-клас із приготування традиційної гуцульської страви -- баношу                           

16.07.13
А тепер ще й з концертом

Відтепер відзначення престольних свят у селах буде супроводжуватися ще й виїзним концертом. Принаймі так сказав у Красноїллі на свято апостолів Петра і Павла заступник голови РДА Микола Максим'юк. 

детальніше
16.07.13
"Інтернет – технології та їх роль в обслуговуванні користувачів"

На таку тему в районній бібліотеці, бібліотеках-філіях сіл: Красник, Красноїлля, Устеріки проведено бліц-тренінги за участю сільських бібліотекарів.

детальніше
16.07.13
Малі академіки на Гуцульщині

Як повідомило управління освіти, сімї, молоді і спорту РДА, з 9 липня в нашому районі розпочала роботу обласна літня фолькльорно-етнографічна школа Малої академії наук України.

детальніше
15.07.13
Буйно квітне Черемшина
В Ільцях, в ніч на суботу побилися дівчата! Отакої, відтепер з допомогою кулаків розв’язують свої проблеми представниці слабкої статі.

 

детальніше
15.07.13
Притрафунок по дорозі на полонину Діл

 
В селі Кривополе на присілку Волова молода ведмедиця травмувала дівчину. 

детальніше
12.07.13
Розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну
Сьогодні на спортивній базі "Черемош" у Верховині розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства "Турне трьох трамплінів" серед юнаків.
детальніше
12.07.13
Полтавчанин потрапив до реанімації після укусу змії
У горах відмічають рекордну агресивність плазунів.  Вчора, 11 липня, у Верховинську центральну районну лікарню було шпиталізовано 45-річного жителя Комсомольськ Полтавської області, якого вкусила змія.
детальніше
10.07.13
Іванно, ти найкраща!

  За даними Українського центру оцінювання якості освіти Іванна Ткачук принесла чи не найкращі у районі та й, напевне, в Україні результати ЗНО. Вона отримала з української мови та літератури – 198,5 з історії України—200 та з англійської мови – 197 балів. 

                         

детальніше
10.07.13
Вісімнадцята сесія районної ради VІ демократичного скликання
Відповідно до розпорядження голови районної ради Я.Кікінчука від 01.07.2013року №47-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІ демократичного скликання» та на підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликано вісімнадцяту сесію районної ради VІ демократичного скликання 26 липня 2013 року (початок роботи об 11.00 годині).
детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: