У Верховині відбулася колегія райдержадміністрації
15-08-2013

    Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Василя Гондурака, голови районної ради Ярослава Кікінчука, членів колегії, керівників організацій, підприємств, установ району, селищного, сільських голів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
    Розпочали роботу із розгляду питання «Про стан готовності навчально-виховних закладів району до нового 2013-2014 навчального року». У своїй доповіді начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Гуцуляк зазначив, що в основному навчальні заклади завершили ремонтні роботи та готові до початку нового навчального року. Проте було названо і ті школи, де ще триває, насамперед, підготовка до опалювального сезону. Голова районної державної адміністрації Василь Гондурак звернув особливу увагу на питання інвентаризації спортивних майданчиків та їх відповідне облаштування. Крім того, обговорили питання працевлаштування молодих спеціалістів.
    З питанням «Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації №273 від 26.07.2011 року «Про завдання щодо реалізації на території району Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» виступив керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук. Було зазначено, що з метою роз’яснення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції для працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування протягом 2013 року проведено 4 семінари-навчання за участю представників Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
    Також розглянуто питання «Про наповнення дохідної частини зведеного бюджету району за 7 місяців 2013 року та вишукування резервів щодо виконання планових показників до кінця поточного року», на яке доповіли начальник фінансового управління районної державної адміністрації Всеволод Ватаманюк та начальник Державної податкової інспекції в районі Іван Шкіндюк.
    За результатами розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

 
Прес-служба РДА

15.08.13
ПІД ЧАС СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ ТУРИСТКА З ПОЛЬЩІ ЗЛАМАЛА НОГУ

 


http://www.gepatit-borba.ru/sites/default/files/25.jpg

фото: www.gepatit-borba.ru

 
 
  На Прикарпатті під час сходження на г. Говерла групи туристів в складі 5 чоловік з Республіки Польща, одна із учасниць групи – 40-річна жителька м.Жешув -   травмувала ногу, через що не могла самостійно йти далі.

 

 

детальніше
14.08.13
Росію «умили» партнери з Митного союзу, не підтримавши блокаду українських цукерок

Увозити в Росію продукцію кондитерської фірми Roshen заборонили ще 29 липня. І хоча сумнівів у політичній вмотивованості цього рішення ні в кого не було, ця ситуація мала  шанси перерости в глобальну економічну війну, де єдиним фронтом проти України виступить Митний союз. Отож перевіряти українські цукерки розпочали також Білорусь, Казахстан, Молдова й Таджикистан. Вочевидь, у такий спосіб Україні хотіли продемонструвати ймовірні втрати від «хибного» крокування у бік Євросоюзу, тоді як під боком можна втратити багаті ринки країн Митного союзу. Однак з «глобальністю» не склалося — всі партнери Росії зробили заяви, що претензій до українських цукерок не мають і забороняти їх увозити не планують. Демонстрація потуг Митного союзу як єдиної потужної організації зазнала краху.
детальніше
14.08.13
Горе-бабуся

Після смерті матері четверо сиріт із Верховинського району рік проживали з бабусею. Ставши законним опікуном, жінка щомісячно отримувала державну допомогу для утримання дітей. За рік на її рахунок надійшло більше 80-ти тисяч гривень.    

детальніше
14.08.13
Інший вимір» – наметовий табір, в якому виховують особистості

У селі Ясенові Верховинського району Івано-Франківської області у Всеукраїнському оздоровчому туристично-патріотичному наметовому таборі «Інший вимір» відпочивають діти соціально незахищених категорій та обдарована молодь. Всього з Верховинського району, Калуша, Івано-Франківська та Києва на відпочинок з’їхалися 120 дітлахів.
детальніше
14.08.13
На Прикарпатті раніше судимий чоловік знову взявся за викраданя авто

Надвечір 29 липня в Косівський райвідділ міліції на спецлінію 102 зателефонував 53-річний житель села Вербовець та повідомив про зникнення з території його земельної ділянки власного автомобіля марки «Форд»
детальніше
14.08.13
Цього року на Прикарпатті відкриють 2 нові школи »

До кінця 2013 року на Прикарпатті планують відкрити 2 школи одну у селі Білоберізка Верховинського району та у мікрорайоні Дорі Яремчанської міської ради.

 

детальніше
14.08.13
Корова і авто не розминулися на дорозі

 

Днями на території Верховинського району трапилося ДТП за участю автомобіля "Мерседес Бенц" та ... корови. Подія трапилася на автошляху в селі Ільці.
   Як стало відомо, минулого понеділка близько опівночі, 56-річний водій автомобіля "Мерседес Бенц" не помітивши корову, яка вийшла на проїжджу частину дороги зіткнувся з нею. На щастя, водій та пасажири, що знаходилися в салоні автомобіля не постраждали, однак авто зазнало механічних пошкоджень.
                                              

детальніше
13.08.13
Код Зінгера

 

Після розвалу СРСР по Західній Україні почали їздити якісь люди, що масово скуповували старі швейні машинки «Зінгер». Як для кризових часів пропонували досить непогані гроші. Ніхто не розумів, навіщо комусь потрібно це поламане залізяччя? Висувалися різні версії. Казали, що за Австрії якісь вузли цих машинок виготовляли із платини…

детальніше
12.08.13
Хрест під Скуповою

 

Нещодавно, з ініціативи Вер­ховинської станиці вояків УПА Карпатського краю, встановили огорожу та освятили хрест під горою Скупова в селі Чорна Річка, на місці загибелі 8 серпня 1951 року керівників УПА на теренах Жаб’євщини.

 

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: