Віщий голос поета в наші увійшов серця
26-07-2013

    25 липня в приміщенні Центральної районної бібліотеки пройшов масовий захід літературно-мистецька вітальня: «Віщий голос поета в наші увійшов серця». Підготовлений працівниками ЦРБ і присвячений 200-літтю з дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.
    В заході взяли участь 17 районних бібліотек, працівники яких презентували свої роботи та представляли кращих читців для районного конкурсу «Бібліотечна Шевченкіана» На заході було присутнє вельмишановне журі, яке оцінювало конкурсантів.  Отже, всі присутні разом долучилися до високого Шевченкового слова, що є найповнішим образом душі українського народу, відкрили для себе ті незвідані береги багатогранного обдарування нашого генія, адже для кожної держави важливо не забувати своїх геніїв, героїв, творців.
    Ця зустріч стала підтвердженням того, що українська мова не забута. І це дає змогу вірити, що українська культура та традиції невмирущі і будуть вічно жити в серцях тих, хто не байдужий до долі України.
    Усі без винятку учасники заходу залишилися задоволені, щиро і жваво спілкувалися, обговорювали робочі моменти, обмінювалися досвідом та домовились про те, що зовсім скоро зустрінуться в ще більшому колі таких самих однодумців, патріотів своєї мови, талановитих і приємних людей. Усі ми з нетерпінням будемо чекати на нову зустріч і в ефірі нашого радіо зокрема.

Проникливий і водночас вражаючий виступ Галини Гапчук з с.Кривополе, у виконанні якої прозвучала пісня "Бандуристе, орле сизий" на слова Тараса Шевченка  

Христина Тимофійчук з с.Хороцево -- юна шанувальниця творчості Шевченка зібрала шалені оплески за виконання віршів славетного митця

Роботи своїх читачів демонструє бібліотекар села Зелене Галина Шкрібляк

26.07.13
ГАДЮКИ РОЗБУШУВАЛИСЬ

За китайським гороскопом, 2013-ий – Рік Змії. Немов знаючи про це плазуни доводять людям «хто в домі хазяїн». Чи не тому цьогорічне літо на Верховинщині б’є усі рекорди з кількості укусів гадюк .
детальніше
26.07.13
На полонині Берческа знайшли мертвого ватага

У Верховинському районі наряд прикордонників виявив у будинку на полонині мертвого господаря.
детальніше
25.07.13
Нові видання

«Жаб’є» – перший номер еколого-просвітницького краєзнавчого журналу під такою назвою днями побачив світ.
детальніше
25.07.13
Верхньоясенівці отримують друге дихання, а «Лісгосп» «пливе»

Розпочалося друге коло футбольної першості району з футболу. У матчі-центрі 6-го туру зустрічалися «Ліс­госп» та Верхній Ясенів.

детальніше
25.07.13
Гуцули святкують 1025-річницю Хрещення Київської Русі
У Верховинській центральній бібліотеці провели «круглий стіл», присвячений відзначенню на Гуцульщині 1025-річчя Хрещення Київської Русі.
детальніше
25.07.13
День депутата
Проведено День депутата в районній раді, в якому взяли участь депутати, сільські голови та соціальні працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.
 
детальніше
23.07.13
Без підтримки держави не обійтися
На черговому засіданні громадської ради розглянуто питання будівництва у Верховині Всеукраїнського гуцульського культурного центру (саме так пропонується називати районний Будинок культури). 
детальніше
23.07.13
Веселі канікули
"Зустріч, що змінює серце" -- на таку тему з 18 по 23 липня у клубі с. Дземброня проведені "Веселі канікули" з дітьми.
детальніше
23.07.13
Трафунки
                    
Вчора, близько 19 години, на швидкісному відрізку дороги в селі Ільці на присілку Голиці тріснуло колесо в автомобілі УРАЛ
детальніше
Обласні новини
09.11
9 листопада Всеукаїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

 

вологість:

тиск:

вітер: