До зустрічі, Верховино!
03-07-2013

  Дитинство – єдина пора незабутніх вражень, зустрічей, подорожей. Принаймні таким воно запам’ятається для 27-ми дітей із Донецька, котрі відпочивали в Карпатах.
  Сьогодні, в ЛОК «Верховина», де триває оздоровлення другої зміни, проводжали групу маленьких відпочивальників із Донбасу.  «Відпочивалось нам прекрасно, чудово, так що ні ми, ні діти не хочемо звідси їхати», – резюмувала Олена Архипенко, заступник директора з виховної роботи Донецької ЗОШ №10. Пані Олена сказала, що для дітей Карпати – це відкриття, адже вони не йдуть у порівняння з териконовими горами Донецька. Відзначила смачну домашню кухню та, взагалі, високий рівень організації відпочинку в ЛОК «Верховина».  Зізналась, що коли їхала сюди, друзі й рідні питали, чи не боїться везти дітей на Захід. «Але я настільки щаслива, бо нас легко, душевно, як найдорожчих гостей, зустріли тут». Тож пані Олена хоче вже взимку привезти дітей знову до Верховини. І пообіцяла, що наша верховинська малеча поїде на оздоровлення до Азовського моря.
    Проводжали маленьких гостей із подарунками – заступник голови РДА Ю.Потяк та директор ЛОК «Верховина» Р.Жичицький. До речі, з останнім дітлахи довго не хотіли розлучатися, окремі навіть фотографувалися на пам’ять.
    Отак діти єднають у любові не лише серця, а й Схід і Захід України.

03.07.13
Знання чотирьох з п'яти медалістів не підтверджують результати ЗНО

Із понад 10 тисяч цьогорічних випускників 1030, тобто кожен десятий, закінчили навчальний заклад з медалями різного гатунку: 814 -- з золотими та 216 -- з срібними.

детальніше
02.07.13
Новосілля ФАПу

З метою реалізації в районі нових соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення надання якісної медичної допомоги населенню в с.Устеріки відкрито оновлений фельдшерсько-акушерський пункт.

детальніше
02.07.13
Буде ґрунтовний туристичний веб-сайт
На нараді у заступника голови РДА М.Максим’юк обговорили питання створення туристичного інтернет-сайту Верховинського району.
детальніше
02.07.13
До Євросоюзу – за спрощеною процедурою

Угода з Євросоюзом про спрощений порядок видачі віз для громадян України набула чинності 1 липня.

детальніше
02.07.13
«Карусель» серед лідерів

Четвертий тур чемпіонату району з футболу не приніс несподіванок.

детальніше
01.07.13
Вектор нового покоління
Молодь була, є і залишається окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий не лише тілом, а й душею, живе цікаво, повноцінно і яскраво, немає нічого недосяжного. Молодь старається усіляко реалізувати свої таланти, примножити культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу. Ці слова підтверджують святкування, на Співочому полі у Верховині 30 червня.
детальніше
21.06.13
Новий керівник «Ощадбанку»

Начальник Філії Івано-Франківського обласного управління АТ «Ощадбанк» Василь Кричук 11 червня ц. р. призначив на посаду керуючої Верховинським ТВБВ АТ «Ощадбанк» Софію Іванівну МИЦКАНЮК.

детальніше
21.06.13
Трійця

«Бог помиг і дочікали вже Зелених свєт», – з легкістю і трепетною радістю в голосі звучить ця фраза в нас, на Гуцульщині.

детальніше
20.06.13
«Вікно в Європу: процес пішов

Стратегічне значення матиме для України пункт пропуску Шибене – Поеніле-де-суб-Мунте на українсько-румунському кордоні. Такий основний лейтмотив круглого столу, який проходив днями у м.Яремче.

детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: