У В’єтнамі знайшли людей які прожили на дереві 40 років!
01-08-2013

 

 

Батько і син, які прожили в джунглях 40 років без контактів з іншими людьми, випадково знайдені в джунглях у центральній частині В'єтнаму жителями одного з сіл. Селяни розповіли про це місцевій владі, які відправили загін для пошуків незвичайних мешканців джунглів.

 

Після п'яти годин пошуків команда виявила хатину на великому дереві, де жили 82-річний Хо Ван Тенх і його 42-річний син Хо Ван Лан - у пов'язках на стегнах з деревної кори, харчуючись переважно рослинами і користуючись саморобними ножем і сокирою. Незважаючи на тривалу ізоляцію від суспільства, обидва могли висловлюватися на одному з в'єтнамських діалектів, повідомляє РБК, посилаючись на в'єтнамське видання Tuoi Tre.

 

Здичавілих людей евакуювали з лісу, влада збирається повернути їх в лоно цивілізації. Встановлено, що в 1973 році під час війни у В'єтнамі поселення, де проживав тоді Хо Ван Тенх, розбомбили літаки США. Загинула вся його родина, крім 2-річного сина, якого батько на руках відніс у джунглі.

26.07.13
Віщий голос поета в наші увійшов серця

Під такою назвою 25 липня в приміщенні Центральної районної бібліотеки пройшов масовий захід літературно-мистецька вітальня підготовлений працівниками ЦРБ і присвячений 200-літтю з дня народження великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.
детальніше
26.07.13
ГАДЮКИ РОЗБУШУВАЛИСЬ

За китайським гороскопом, 2013-ий – Рік Змії. Немов знаючи про це плазуни доводять людям «хто в домі хазяїн». Чи не тому цьогорічне літо на Верховинщині б’є усі рекорди з кількості укусів гадюк .
детальніше
26.07.13
На полонині Берческа знайшли мертвого ватага

У Верховинському районі наряд прикордонників виявив у будинку на полонині мертвого господаря.
детальніше
25.07.13
Нові видання

«Жаб’є» – перший номер еколого-просвітницького краєзнавчого журналу під такою назвою днями побачив світ.
детальніше
25.07.13
Верхньоясенівці отримують друге дихання, а «Лісгосп» «пливе»

Розпочалося друге коло футбольної першості району з футболу. У матчі-центрі 6-го туру зустрічалися «Ліс­госп» та Верхній Ясенів.

детальніше
25.07.13
Гуцули святкують 1025-річницю Хрещення Київської Русі
У Верховинській центральній бібліотеці провели «круглий стіл», присвячений відзначенню на Гуцульщині 1025-річчя Хрещення Київської Русі.
детальніше
25.07.13
День депутата
Проведено День депутата в районній раді, в якому взяли участь депутати, сільські голови та соціальні працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.
 
детальніше
23.07.13
Без підтримки держави не обійтися
На черговому засіданні громадської ради розглянуто питання будівництва у Верховині Всеукраїнського гуцульського культурного центру (саме так пропонується називати районний Будинок культури). 
детальніше
23.07.13
Веселі канікули
"Зустріч, що змінює серце" -- на таку тему з 18 по 23 липня у клубі с. Дземброня проведені "Веселі канікули" з дітьми.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: