Верховинці викликатимуть швидку допомогу через диспетчера в Івано-Франківську
05-06-2013

  Медична реформа, яка відбувається в Україні викликає чимало розмов і занепокоєння серед населення. Верховинський район не є винятком.
 Особливо суперечливим є реформування швидкої та невідкладної медичної допомоги, адже згідно нового законодавства, для прикладу, на території Прикарпаття буде створено єдину диспетчерську, яка буде приймати вхідні дзвінки з усіх районів області. Наприклад, житель Красника телефонуватиме вже не у Верховину, а до Івано-Франківська. Його виклик там будуть реєструвати і вже звідти вишукувати і направляти найближчу машину швидкої допомоги по виклику.
    В ідеалі таке реформування має надати одинаковий доступ до цієї галузі як жителям міст так і сільському населенню.
    Лікарі і населення занепокоєні, чи буде створено достатній контроль за новою системою. За словами експертів, невеликі підрозділи контролювати набагато легше. Занепокоєння викликає і те, що у трьох пілотних областях, Вінницькій, Київській та Донецькій, де розпочинали реформу швидкої допомоги, вона не отримала результатів. Побачити, як реально працює в нових умовах швидка допомога, неможливо.
    Центральна оперативна диспетчерська у вищезгаданих пілотних регіонах не дала очікуваних результатів. Чи виправдає себе медична реформа, зараз говорити важко. Лікарі однозначні в одному – будь-які зміни виправдані тільки тоді, коли вони добре обдумані. І головне зараз – не зруйнувати ту систему, яка працює, яка приносить людям користь. Адже за кожним дзвінком на службу „103” – життя людини. А це значить, реформу потрібно провести так, щоб пересічні мешканці чи міста, чи села, не відчули жодних незручностей.

04.06.13
Олімпійський урок пройшов у Верхньому Ясенові

    Людно було минулої неділі на стадіоні у Верхньому Ясенові. У селі на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти-майбутнє України" відбулося спортивне свято – олімпійський урок.

детальніше
04.06.13
Івано-Франківські бібліотекарі "тренували" верховинських

30 травня 2013 р. фахівці Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели тренінги для працівників Верховинської ЦБС з питань використання новітніх технологій у практиці роботи бібліотек.

детальніше
20.03.13
"Черемош-фест"

 Трохи більше місяця залишилося до того часу, коли в Криворівню з'їдеться вся Україна, коли всі дороги вестимуть до цього прекрасного карпатського села. Тут 11-12 травня відбудеться масовий фестиваль "Черемош-фест". 

детальніше
19.03.13
Скільки заробляє мер Верховини?

    Як стало відомо, голова Верховинської міської ради Василь Мицканюк щомісячно отримує понад сім тисяч гривень заробітної плати, а за весь 2012 рік мер Верховини отримав 88 612 гривень. З них 88 162 грн. - заробітна плата і 450 грн. - матеріальна допомога.

детальніше
18.03.13
На Верховинщині рекомендують не будувати міні-ГЕС через опір громади

Координаційна рада з питань будівництва об’єктів малої гідроенергетики та протипаводкового захисту при Івано-Франківській обласній державній адміністрації (ОДА) рекомендувала обласній інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю відкликати дозвіл на будівництво міні гідроелектростанції (міні-ГЕС) на річці Дземброня Верховинського району.

детальніше
01.01.70
Кроком руш!
детальніше
01.01.70
Повний концерт "золотого" складу "Океану Ельзи" на Євромайдані

У суботу, 14 грудня, гурт "Океан Ельзи" об'єднався у старому складі, аби підтримати Євромайдан, а тепер відео годинного виступу з'явилось на сайті каналу ТВі. Заради цього концерту екс-бас-гітарист гурту Юрій Хусточка прилетів з Франції і з літака одразу вирушив на репетицію. Святослав Вакарчук почав концерт з палкої промови, а після першої пісні "Вставай" з задоволенням представив своїх колишніх колег. 

детальніше
01.01.70
ФОТОРЕПОРТАЖ - "День Захисту Дітей" у Верховині! Дякую організаторам,було дуже гарно і цікаво, особливо діткам. Спасибі!
детальніше
01.01.70
Децентралізація на Верховинщині специфіка гірського району. Інтерв*ю голови районої ради Івана Шкіндюка,телеканалу Ес
детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: