Малі академіки на Гуцульщині
16-07-2013

      Як повідомило управління освіти, сімї, молоді і спорту РДА, з 9 липня в нашому районі розпочала роботу обласна літня фолькльорно-етнографічна школа Малої академії наук України.
      На навчання запрошені учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які є слухачами гуртків Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук, членами наукових товариств учнів області, котрі постійно зацікавлені в отриманні нових та поглиблених знань.
   Під час роботи школи її учасники прослухають змістовні лекції, здобудуть практичні навички щодо написання наково-дослідницьких робіт у системі МАН. На них чекають цікаві зустрічі з відомими людьми краю, походи в гори, ігри на спортмайданчиках та ще багато обовязкових атрибутів гарного літнього відпочинку в поєднанні з навчанням.

15.07.13
Буйно квітне Черемшина
В Ільцях, в ніч на суботу побилися дівчата! Отакої, відтепер з допомогою кулаків розв’язують свої проблеми представниці слабкої статі.

 

детальніше
15.07.13
Притрафунок по дорозі на полонину Діл

 
В селі Кривополе на присілку Волова молода ведмедиця травмувала дівчину. 

детальніше
12.07.13
Розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну
Сьогодні на спортивній базі "Черемош" у Верховині розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства "Турне трьох трамплінів" серед юнаків.
детальніше
12.07.13
Полтавчанин потрапив до реанімації після укусу змії
У горах відмічають рекордну агресивність плазунів.  Вчора, 11 липня, у Верховинську центральну районну лікарню було шпиталізовано 45-річного жителя Комсомольськ Полтавської області, якого вкусила змія.
детальніше
10.07.13
Іванно, ти найкраща!

  За даними Українського центру оцінювання якості освіти Іванна Ткачук принесла чи не найкращі у районі та й, напевне, в Україні результати ЗНО. Вона отримала з української мови та літератури – 198,5 з історії України—200 та з англійської мови – 197 балів. 

                         

детальніше
10.07.13
Вісімнадцята сесія районної ради VІ демократичного скликання
Відповідно до розпорядження голови районної ради Я.Кікінчука від 01.07.2013року №47-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІ демократичного скликання» та на підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликано вісімнадцяту сесію районної ради VІ демократичного скликання 26 липня 2013 року (початок роботи об 11.00 годині).
детальніше
10.07.13
Чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліну та лижного двоборства серед юнаків

На спортивній базі "Черемош", що у Верховині, 12-13 липня відбудеться чемпіонат України зі стрибків на лижах із  трампліну та лижного двоборства серед юнаків. Початок змагань об 11 годині.

детальніше
09.07.13
Держслужбовці Верховини взяли участь у обласній Спартакіаді
                   
 
Минулої суботи команда Верховинської райдержадміністації взяла участь в обласній спартакіаді серед команд державних службовців області, яка проходила у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.
детальніше
09.07.13
Триває прийом документів на вступ у вищі навчальні заклади
За минулий тиждень у вищих навчальних закладах України зареєстровано понад 608 тисяч заяв від більш як 214 тисяч абітурієнтів.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: