"Відро Лимонів" у Криворівні
19-07-2013

  Минулої середи на запрошення теперішнього і колишнього голови Криворівнянської сільської ради Василя Івановича та Івана Івановича Зеленчуків, а також Заслуженого працівника культури України Миколи Ілюка на Верховинщину прибув унікальний інструментальний гурт LEMON BUCKET ORKESTRA ("Відро Лимонів") із Канади, учасниками якого є здебільшого етнічні українці.  
      LEMON BUCKET ORKESTRA більше знають закордоном, аніж в Україні, проте на всіх концертах гурт презентує нашу країну, включаючи в свою програму запальні інтерпретації українських пісень. І як каже керівник гурту Марк Марчек: "Україна мала, має, і матиме місце у їх подальшій творчості. Ми прагнемо, щоб люди різних національностей могли разом збиратися, танцювати, співати, забавлятися".
    Більше двох годин музиканти дарували глядачам  мелодії, створені у стилі балкан-клезмер-ром-паті-панк, зробивши концерт просто незвичайним, подарувавши величезне задоволення криворівнянській публіці.
      Наприкінці виступу глядачі аплодували стоячи і ще довго не відпускали музикантів зі сцени.

18.07.13
І йти нікуди не потрібно

Що не день, то з’являються  якісь нововведення, аби полегшити наше життя. От і в середу у верховинському відділенні «Укрпошти» відбулася презентація проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». 

детальніше
18.07.13
День баношу

У с. Поляниця, 21 липня відбудеться свято карпатської кухні "День гуцульського баношу". Тут буде змога не тільки посмакувати традиційним баношем, але й заслухатися піснями у виконанні відомих артистів та мистецьких колективів Яремчанщини.

детальніше
18.07.13
Драма і трагедія на «Черемоші»

У перерві між першим і другим колами районної футбольної першості минулої неділі відбулися два матчі чвертьфінальної стадії розіграшу кубку району: «Лісгосп» – Ільці та «Черемош» – Криворівня.

детальніше
17.07.13
Природне євроПАРКування у Верхньому Ясенові

Науковці України, Франції та Німеччини обговорили питання про міжтранскордонну співпрацю, а в Україні обіцяють до 2020 року 15% заповідності території.

детальніше
16.07.13
А тепер ще й з концертом

Відтепер відзначення престольних свят у селах буде супроводжуватися ще й виїзним концертом. Принаймі так сказав у Красноїллі на свято апостолів Петра і Павла заступник голови РДА Микола Максим'юк. 

детальніше
16.07.13
"Інтернет – технології та їх роль в обслуговуванні користувачів"

На таку тему в районній бібліотеці, бібліотеках-філіях сіл: Красник, Красноїлля, Устеріки проведено бліц-тренінги за участю сільських бібліотекарів.

детальніше
16.07.13
Малі академіки на Гуцульщині

Як повідомило управління освіти, сімї, молоді і спорту РДА, з 9 липня в нашому районі розпочала роботу обласна літня фолькльорно-етнографічна школа Малої академії наук України.

детальніше
15.07.13
Буйно квітне Черемшина
В Ільцях, в ніч на суботу побилися дівчата! Отакої, відтепер з допомогою кулаків розв’язують свої проблеми представниці слабкої статі.

 

детальніше
15.07.13
Притрафунок по дорозі на полонину Діл

 
В селі Кривополе на присілку Волова молода ведмедиця травмувала дівчину. 

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: