Розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну
12-07-2013

   Сьогодні на спортивній базі "Черемош" у Верховині розпочався Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства "Турне трьох трамплінів" серед юнаків. В святі мужності, сміливості та здорової спортивної конкуренції  взяли участь  46 спортсменів з Верховини, Ворохти, Надвірної та команда літаючих лижників з Тернопільщини, які змагалися в трьох вікових категоріях.
  На урочистому відкритті змагань учасників привітали начальник головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослав Карабін, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Потяк. Заступник голови РДА Юрій Потяк у своєму виступі зазначив , що дані заходи проводяться з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя.
      Продовження змагань відбудеться завтра, тільки уже на території наших сусідів, а саме на трамплінах селища Ворохти

12.07.13
Полтавчанин потрапив до реанімації після укусу змії
У горах відмічають рекордну агресивність плазунів.  Вчора, 11 липня, у Верховинську центральну районну лікарню було шпиталізовано 45-річного жителя Комсомольськ Полтавської області, якого вкусила змія.
детальніше
10.07.13
Іванно, ти найкраща!

  За даними Українського центру оцінювання якості освіти Іванна Ткачук принесла чи не найкращі у районі та й, напевне, в Україні результати ЗНО. Вона отримала з української мови та літератури – 198,5 з історії України—200 та з англійської мови – 197 балів. 

                         

детальніше
10.07.13
Вісімнадцята сесія районної ради VІ демократичного скликання
Відповідно до розпорядження голови районної ради Я.Кікінчука від 01.07.2013року №47-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІ демократичного скликання» та на підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликано вісімнадцяту сесію районної ради VІ демократичного скликання 26 липня 2013 року (початок роботи об 11.00 годині).
детальніше
10.07.13
Чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліну та лижного двоборства серед юнаків

На спортивній базі "Черемош", що у Верховині, 12-13 липня відбудеться чемпіонат України зі стрибків на лижах із  трампліну та лижного двоборства серед юнаків. Початок змагань об 11 годині.

детальніше
09.07.13
Держслужбовці Верховини взяли участь у обласній Спартакіаді
                   
 
Минулої суботи команда Верховинської райдержадміністації взяла участь в обласній спартакіаді серед команд державних службовців області, яка проходила у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.
детальніше
09.07.13
Триває прийом документів на вступ у вищі навчальні заклади
За минулий тиждень у вищих навчальних закладах України зареєстровано понад 608 тисяч заяв від більш як 214 тисяч абітурієнтів.
детальніше
07.07.13
Театралізоване дійство «Купальська забава» зібрало верховинців та гостей краю

Саме такими веселими позивними 6 липня, як тільки сонце почало сідати за обрій, закликали ведучі купальського свята гостей на святкування. Театралізоване дійство «Ой на Івана, ой на Купала» розпочалося о 21.00 год. на Співочому полі селища Верховина.

детальніше
06.07.13
У Ільцях внаслідок нещасного випадку в користуванні з електроприладом загинула дитина
У селі Ільці  внаслідок нещасного випадку в користуванні з електроприладом загинула дитина.
детальніше
06.07.13
Президент підписав доручення щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки
Президент підписав доручення щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: