Відродження "Просвіти" в нових умовах
05-07-2013

    Відбулися звітно-виборчі збори Верховинського районного об’єднання Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» ім. Тараса Шевченка. Розпочав роботу зібрання голова об’єднання Василь Зеленчук, який пригадав історію створення «Просвіти» в районі та розповів про проведену роботу за час його головування. Василь Іванович зазначив, що основну роль, як і раніше, в діяльності громадської організації відіграють заклади освіти, культури, музейні заклади. Крім того, важливою є тісна співпраця з первинними осередками, як наприклад, в с.Ільці, Красноїллі, Верхньому Ясенові. За час керівництва В.Зеленчука проведено чимало заходів. Були спроби виходити з передачами на радіо «Вісті Верховини», цикл яких під назвою «Поетична згарда» таки почуло чимало слухачів Верховинщини. Слід згадати і про співпрацю районної «Просвіти» з аналогічними з інших областей: у 2012 році просвітяни із Запоріжжя виступили перед верховинцями з чудовим концертом.
    Проте у зв’язку з певними обставинами голова районного об’єднання Василь Зеленчук склав повноваження, в результаті чого на зборах було обрано нового голову. Ним став Василь Нагірняк, який керував «Просвітою» раніше.
    У своєму виступі новий керівник розповів про основну мету організації та накреслив певний план дій на друге півріччя 2013 року.

Інформація прес-служби РДА

05.07.13
На горі Піп Іван створять окремий пост гірських рятувальників, який опікуватиметься захистом та безпекою туристів

7 липня у сходженні на г.Піп Іван візьмуть участь делегації Варшавського університету, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, яке очолює Володимир Чернецький.

детальніше
04.07.13
Ой, на Івана, ой, на Купала
 
Ой, на Івана, Ой, на Купала, 
Красна дівчина долі шукала. 
Квітки збирала, віночок вила, 
Долі водою його пустила. 
 
Полинь, віночку, по бистрій хвилі, 
Поплинь під хату, де живе милий, 
Поплив віночок долі водою,
Серце дівчини забрав з собою. 
 

детальніше
04.07.13
Гуцулка з поетичним даром

    Сьогодні, в селі Криворівня відбулася цікава творча зустріч громадськості з видатною поетесою, письменницею, журналісткою, уродженкою Гуцульського краю Марією Влад.

детальніше
03.07.13
До зустрічі, Верховино!

Сьогодні, в ЛОК «Верховина», де триває оздоровлення другої зміни, проводжали групу маленьких відпочивальників із Донбасу.

детальніше
03.07.13
Знання чотирьох з п'яти медалістів не підтверджують результати ЗНО

Із понад 10 тисяч цьогорічних випускників 1030, тобто кожен десятий, закінчили навчальний заклад з медалями різного гатунку: 814 -- з золотими та 216 -- з срібними.

детальніше
02.07.13
Новосілля ФАПу

З метою реалізації в районі нових соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення надання якісної медичної допомоги населенню в с.Устеріки відкрито оновлений фельдшерсько-акушерський пункт.

детальніше
02.07.13
Буде ґрунтовний туристичний веб-сайт
На нараді у заступника голови РДА М.Максим’юк обговорили питання створення туристичного інтернет-сайту Верховинського району.
детальніше
02.07.13
До Євросоюзу – за спрощеною процедурою

Угода з Євросоюзом про спрощений порядок видачі віз для громадян України набула чинності 1 липня.

детальніше
02.07.13
«Карусель» серед лідерів

Четвертий тур чемпіонату району з футболу не приніс несподіванок.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: