Іванно, ти найкраща!
10-07-2013

  Цьогорічне літо, як ніколи, щедро обдарувало нас, горян, і теплим сонцем, і повноводними дзеркальної чистоти джерелами, і родючими садами, грибами, ягодами, а також мріями. Мрії, високі, чисті, здається, так і пломеніють з юних сердець цьогорічних випускників, які знають чого хочуть, куди ідуть і навіщо їм ці такі незвідані і складні дороги. Із  мрії починається кожне життя, як і життя Іванни ТКАЧУК, випускниці Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ця дівчина зуміла у свою розквітлу юність принести перші найкращі у районі та й, напевно, в Україні результати ЗНО. Іванка -- золота медалістка, призер обласної олімпіади з англійської мови. За даними Українського центру оцінювання якості освіти вона отримала з української мови та літератури – 198,5, з історії України—200 та з англійської мови – 197 балів. І ми усі сьогодні кажемо: «Так, Іванко, ти найкраща! В усьому. Бог поклав свою милостиву долоню на твоє сонячне молоде сімнадцятирічне чоло і обдарував не лише світлим розумом, глибокою мудрістю, але й скромністю і вражаючою красою».
   Іванка Ткачук -- єдина дочка у директора Верховинської ЦБС Ганни Степанівни Валігурської. Вона тішилися завжди своєю дитиною, закладала в її душу найкращі людські якості. І це їй вдалося. Тепер вона може пишатися своєю дитиною – її материнські труди виявилися вражаючими.
    ...Іванка Ткачук ще не знає, як складеться її доля, по яких стежках поведе її життя. Але вона точно знає, що доброта її серця, помножена на чистоту совісті і великої працьовитості, устремління дійти до мети, -- дадуть позитивні результати. Іванна з тих молодих людей, які штурмують вершини знань власними зусиллями і титанічною працею над собою. Верховинщина пишається тобою, Іванно. Світлих і успішних доріг тобі у житті, мила верховинко.

Леся Клим

10.07.13
Вісімнадцята сесія районної ради VІ демократичного скликання
Відповідно до розпорядження голови районної ради Я.Кікінчука від 01.07.2013року №47-р «Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради VІ демократичного скликання» та на підставі ст. 46,55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликано вісімнадцяту сесію районної ради VІ демократичного скликання 26 липня 2013 року (початок роботи об 11.00 годині).
детальніше
10.07.13
Чемпіонат України зі стрибків на лижах із трампліну та лижного двоборства серед юнаків

На спортивній базі "Черемош", що у Верховині, 12-13 липня відбудеться чемпіонат України зі стрибків на лижах із  трампліну та лижного двоборства серед юнаків. Початок змагань об 11 годині.

детальніше
09.07.13
Держслужбовці Верховини взяли участь у обласній Спартакіаді
                   
 
Минулої суботи команда Верховинської райдержадміністації взяла участь в обласній спартакіаді серед команд державних службовців області, яка проходила у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.
детальніше
09.07.13
Триває прийом документів на вступ у вищі навчальні заклади
За минулий тиждень у вищих навчальних закладах України зареєстровано понад 608 тисяч заяв від більш як 214 тисяч абітурієнтів.
детальніше
07.07.13
Театралізоване дійство «Купальська забава» зібрало верховинців та гостей краю

Саме такими веселими позивними 6 липня, як тільки сонце почало сідати за обрій, закликали ведучі купальського свята гостей на святкування. Театралізоване дійство «Ой на Івана, ой на Купала» розпочалося о 21.00 год. на Співочому полі селища Верховина.

детальніше
06.07.13
У Ільцях внаслідок нещасного випадку в користуванні з електроприладом загинула дитина
У селі Ільці  внаслідок нещасного випадку в користуванні з електроприладом загинула дитина.
детальніше
06.07.13
Президент підписав доручення щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки
Президент підписав доручення щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки
детальніше
05.07.13
Відродження "Просвіти" в нових умовах

Відбулися звітно-виборчі збори Верховинського районного об’єднання Всеукраїнського об’єднання «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

детальніше
05.07.13
На горі Піп Іван створять окремий пост гірських рятувальників, який опікуватиметься захистом та безпекою туристів

7 липня у сходженні на г.Піп Іван візьмуть участь делегації Варшавського університету, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, яке очолює Володимир Чернецький.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: