Буде ґрунтовний туристичний веб-сайт
02-07-2013

    На нараді у заступника голови РДА М.Максим’юк обговорили питання створення туристичного інтернет-сайту Верховинського району. Основна мета проекту полягає у поліпшенні доступу до туристичної інформації. Сайт міститиме загальну інформацію про район, коротку історію найвизначніших місць, інформацію про визначні особистості краю (вихідці з Верховинського району), автошляхи, туристичні заклади, можливості проведення активного відпочинку та дозвілля, активний туризм, екскурсійну діяльність, культурно-пізнавальний, паломницький і релігійний, водний, велосипедний, кінний туризм, перелік пам’яток природи, заклади харчування тощо.

02.07.13
До Євросоюзу – за спрощеною процедурою

Угода з Євросоюзом про спрощений порядок видачі віз для громадян України набула чинності 1 липня.

детальніше
02.07.13
«Карусель» серед лідерів

Четвертий тур чемпіонату району з футболу не приніс несподіванок.

детальніше
01.07.13
Вектор нового покоління
Молодь була, є і залишається окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий не лише тілом, а й душею, живе цікаво, повноцінно і яскраво, немає нічого недосяжного. Молодь старається усіляко реалізувати свої таланти, примножити культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу. Ці слова підтверджують святкування, на Співочому полі у Верховині 30 червня.
детальніше
21.06.13
Новий керівник «Ощадбанку»

Начальник Філії Івано-Франківського обласного управління АТ «Ощадбанк» Василь Кричук 11 червня ц. р. призначив на посаду керуючої Верховинським ТВБВ АТ «Ощадбанк» Софію Іванівну МИЦКАНЮК.

детальніше
21.06.13
Трійця

«Бог помиг і дочікали вже Зелених свєт», – з легкістю і трепетною радістю в голосі звучить ця фраза в нас, на Гуцульщині.

детальніше
20.06.13
«Вікно в Європу: процес пішов

Стратегічне значення матиме для України пункт пропуску Шибене – Поеніле-де-суб-Мунте на українсько-румунському кордоні. Такий основний лейтмотив круглого столу, який проходив днями у м.Яремче.

детальніше
20.06.13
Коротка інструкція, як налаштувати свій комп'ютер, для того щоб можна було слухати "Радіо столиці Гуцульщини" в режимі онлайн

    На сьогоднішній день трансляція на сайті "Радіо столиці Гуцульщини" зроблена в тестовому режимі, тому для того щоб послухати ефір радіостанції в онлай режимі, потрібно зовсім трошки почаклувати, а саме:

детальніше
17.06.13
«Полонинське літо-2013»

Вчора у Верхньому Ясенові на Запідку відбулося традиційне гуцульське народне свято «Полонинське літо 2013». Із кожним роком свято газ дівки на високогірних пасовищах стає грандіознішим і масовішим.

детальніше
15.06.13
Запрошуємо на традиційне гуцульське свято «Полонинське літо – 2013»

16 червня 2013 року у селі Верхній Ясенів (урочище «Запідок») Верховинського району відбудеться традиційне гуцульське народне дійство «Полонинське літо – 2013».

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: