Вектор нового покоління
01-07-2013

    Молодь була, є і залишається окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий не лише тілом, а й душею, живе цікаво, повноцінно і яскраво, немає нічого недосяжного. Молодь старається усіляко реалізувати свої таланти, примножити культурний та духовний спадок багатьох поколінь нашого народу. Ці слова підтверджують святкування, на Співочому полі у Верховині 30 червня.
    Організатори заходу: Верховинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА, відділ культури РДА та обласна громадська організація «Християнська Асоціація Молоді та сім’ї» YMCA-Карпати вітали молодь зі святом.
     «Юність і молодість це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкритів і реалізації найсміливіших сподівань. Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молодь скоро будуть визначати шляхи розвитку країни» — зазначив у вітальному слові голова РДАВ.І. Гондурак та нагородив грамотами райдержадміністрації і районної ради кращих представників молоді району, котрі своїми професійними здобутками прославляють рідний край.
     Директор РЦСССДМ Ольга Соломійчук привітала усіх присутніх зі святом та нагородила грамотами волонтерів громадської організації «YMCA-Карпати» та подякувала за їхню постійну працю.
     Після офіційної частини на Співочому полі талановиті співаки району, танцюристи, веселі ведучі створювали усім присутнім святковий настрій,а завершилося дійство святковою дискотекою. 

21.06.13
Новий керівник «Ощадбанку»

Начальник Філії Івано-Франківського обласного управління АТ «Ощадбанк» Василь Кричук 11 червня ц. р. призначив на посаду керуючої Верховинським ТВБВ АТ «Ощадбанк» Софію Іванівну МИЦКАНЮК.

детальніше
21.06.13
Трійця

«Бог помиг і дочікали вже Зелених свєт», – з легкістю і трепетною радістю в голосі звучить ця фраза в нас, на Гуцульщині.

детальніше
20.06.13
«Вікно в Європу: процес пішов

Стратегічне значення матиме для України пункт пропуску Шибене – Поеніле-де-суб-Мунте на українсько-румунському кордоні. Такий основний лейтмотив круглого столу, який проходив днями у м.Яремче.

детальніше
20.06.13
Коротка інструкція, як налаштувати свій комп'ютер, для того щоб можна було слухати "Радіо столиці Гуцульщини" в режимі онлайн

    На сьогоднішній день трансляція на сайті "Радіо столиці Гуцульщини" зроблена в тестовому режимі, тому для того щоб послухати ефір радіостанції в онлай режимі, потрібно зовсім трошки почаклувати, а саме:

детальніше
17.06.13
«Полонинське літо-2013»

Вчора у Верхньому Ясенові на Запідку відбулося традиційне гуцульське народне свято «Полонинське літо 2013». Із кожним роком свято газ дівки на високогірних пасовищах стає грандіознішим і масовішим.

детальніше
15.06.13
Запрошуємо на традиційне гуцульське свято «Полонинське літо – 2013»

16 червня 2013 року у селі Верхній Ясенів (урочище «Запідок») Верховинського району відбудеться традиційне гуцульське народне дійство «Полонинське літо – 2013».

детальніше
15.06.13
Перспективна Ґаджіна

Полонина Ґаджіна є одним із райських куточків Гуцульщини. Тут своєрідна і неповторна аура. Цілком закономірно, що саме клаптик землі 52,3 гектара пропонується під рекреаційно-відпочинковий комплекс

детальніше
14.06.13
Сьогодні – Всесвітній День донора

Переливання крові – обов’язкова складова частина медичної допомоги, яка щороку рятує мільйони життів. Кожної секунди хтось у світі потребує переливання крові під час хірургічних операцій, після травмування, через важку анемію чи ускладнення вагітності при онкозахворюваннях.

детальніше
07.06.13
«Білий Слон» у призерах

Місяць тому Фонд «Вікімедія» оголосив національний фотоконкурс «Вікі любить Землю». Завданням було визначити 12 найкращих світлин...

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: