Перспективна Ґаджіна
15-06-2013

  Полонина Ґаджіна є одним із райських куточків Гуцульщини. Тут своєрідна і неповторна аура. Цілком закономірно, що саме клаптик землі 52,3 гектара пропонується під рекреаційно-відпочинковий комплекс. В інвестиційній пропозиції передбачено будівництво готелю, 86 туристичних  котеджів, які б могли організувати відпочинок під Чорногірським хребтом для 750 осіб одночасно. Звичайно, проект передбачає і будівництво доріг, витягу, господарсько-обслуговуючих об’єктів.
    Втілення цього проекту в життя дало б роботу понад 200 особам різних спеціальностей. Закономірно, що в перспективі Ґаджіна з гірськолижним курортом «Чорногора», який теж планується спорудити на території Бистрецької сільської ради, стали б візитівкою Верховинщини. Якщо вдалося б реалізувати ці проекти та інвестиційну пропозицію гірськолижний комплекс «Кринта» у с.Красник, то наш край претендував на туристичну мекку. А це – і  робочі місця для молоді, і будівництво серйозної транспортної інфраструктури, і наповнення бюджетів сіл та району.
    Сьогодні подібна перспектива виглядає, як гарна казка. Але скільки казок стали реальністю. Головне – в це щиро повірити. І рано чи пізно ця казка стане дійсністю.

14.06.13
Сьогодні – Всесвітній День донора

Переливання крові – обов’язкова складова частина медичної допомоги, яка щороку рятує мільйони життів. Кожної секунди хтось у світі потребує переливання крові під час хірургічних операцій, після травмування, через важку анемію чи ускладнення вагітності при онкозахворюваннях.

детальніше
07.06.13
«Білий Слон» у призерах

Місяць тому Фонд «Вікімедія» оголосив національний фотоконкурс «Вікі любить Землю». Завданням було визначити 12 найкращих світлин...

детальніше
07.06.13
Сучасна сільська бібліотека

На базі Ільцівської бібліотеки-філії відбувся семінар, в роботі якого взяли участь бібліотечні працівники району, заступник директора обласної універсальної бібліотеки ім. І.Франка...

детальніше
07.06.13
«Музика весни» відкриває юні таланти

Вокальне мистецтво, зазвичай, посідає одне з чільних місць у конкурсах та фестивалях. І в цьому можна було переконатись минулої п’ятниці, відвідавши ІІІ районний фестиваль-конкурс української пісні «Музика весни»

детальніше
07.06.13
Творчий «вибух» учнівського цвіту
Наші школярі зайняли перше загальнокомандне місце в XVI регіональному зльоті обдарованої учнівської молоді Гуцульщини, що проходив на Надвірнянщині.
детальніше
05.06.13
На Верховинщині відроджується футбол. Чи надовго?

Після тривалого "застою", на Верховинщині знову розпочато районний чемпіонат з футболу. Хтось із оптимізмом вірить, що цей вид спорту отримує "нове дихання" і відродиться на Верховинщині

детальніше
05.06.13
Верховинці викликатимуть швидку допомогу через диспетчера в Івано-Франківську

Медична реформа, яка відбувається в Україні викликає чимало розмов і занепокоєння серед населення. Верховинський район не є винятком. Особливо суперечливим є реформування швидкої та невідкладної медичної допомоги.

детальніше
04.06.13
Олімпійський урок пройшов у Верхньому Ясенові

    Людно було минулої неділі на стадіоні у Верхньому Ясенові. У селі на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти-майбутнє України" відбулося спортивне свято – олімпійський урок.

детальніше
04.06.13
Івано-Франківські бібліотекарі "тренували" верховинських

30 травня 2013 р. фахівці Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели тренінги для працівників Верховинської ЦБС з питань використання новітніх технологій у практиці роботи бібліотек.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: