Трійця
21-06-2013

    «Бог помиг і дочікали вже Зелених свєт», – з легкістю і трепетною радістю в голосі звучить ця фраза в нас, на Гуцульщині. Та й не тільки, адже Свята Трійця – один із найвеличніших празників у році. Святкують його на п’ятдесятий день після Великодня. Але найбільше диво, аура цих свят, якщо можна так сказати, це те, що Свята Трійця – це Бог-Отець, Бог-Син і Святий Дух, як втілення єдиної, всемогутньої Любові.
    Багато цікавих звичаїв та обрядів пов’язано із цим святом. У нас, найперше, зеленими гілочками прикрашають оселі та городи, в церквах освячують воду. Храм на Зелені свєта в Ільцях, Верхньому Ясенові, Кривополі. 

 

20.06.13
«Вікно в Європу: процес пішов

Стратегічне значення матиме для України пункт пропуску Шибене – Поеніле-де-суб-Мунте на українсько-румунському кордоні. Такий основний лейтмотив круглого столу, який проходив днями у м.Яремче.

детальніше
20.06.13
Коротка інструкція, як налаштувати свій комп'ютер, для того щоб можна було слухати "Радіо столиці Гуцульщини" в режимі онлайн

    На сьогоднішній день трансляція на сайті "Радіо столиці Гуцульщини" зроблена в тестовому режимі, тому для того щоб послухати ефір радіостанції в онлай режимі, потрібно зовсім трошки почаклувати, а саме:

детальніше
17.06.13
«Полонинське літо-2013»

Вчора у Верхньому Ясенові на Запідку відбулося традиційне гуцульське народне свято «Полонинське літо 2013». Із кожним роком свято газ дівки на високогірних пасовищах стає грандіознішим і масовішим.

детальніше
15.06.13
Запрошуємо на традиційне гуцульське свято «Полонинське літо – 2013»

16 червня 2013 року у селі Верхній Ясенів (урочище «Запідок») Верховинського району відбудеться традиційне гуцульське народне дійство «Полонинське літо – 2013».

детальніше
15.06.13
Перспективна Ґаджіна

Полонина Ґаджіна є одним із райських куточків Гуцульщини. Тут своєрідна і неповторна аура. Цілком закономірно, що саме клаптик землі 52,3 гектара пропонується під рекреаційно-відпочинковий комплекс

детальніше
14.06.13
Сьогодні – Всесвітній День донора

Переливання крові – обов’язкова складова частина медичної допомоги, яка щороку рятує мільйони життів. Кожної секунди хтось у світі потребує переливання крові під час хірургічних операцій, після травмування, через важку анемію чи ускладнення вагітності при онкозахворюваннях.

детальніше
07.06.13
«Білий Слон» у призерах

Місяць тому Фонд «Вікімедія» оголосив національний фотоконкурс «Вікі любить Землю». Завданням було визначити 12 найкращих світлин...

детальніше
07.06.13
Сучасна сільська бібліотека

На базі Ільцівської бібліотеки-філії відбувся семінар, в роботі якого взяли участь бібліотечні працівники району, заступник директора обласної універсальної бібліотеки ім. І.Франка...

детальніше
07.06.13
«Музика весни» відкриває юні таланти

Вокальне мистецтво, зазвичай, посідає одне з чільних місць у конкурсах та фестивалях. І в цьому можна було переконатись минулої п’ятниці, відвідавши ІІІ районний фестиваль-конкурс української пісні «Музика весни»

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: