Сучасна сільська бібліотека
07-06-2013

    На базі Ільцівської бібліотеки-філії відбувся семінар, в роботі якого взяли участь бібліотечні працівники району, заступник директора обласної універсальної бібліотеки ім. І.Франка, голова обласного осередку української бібліотечної асоціації Галина Горбань, відповідальні працівники районної бібліотеки, а також сільський голова Ільців В.Джоголюк та депутат райради І.Гречук.
    Начальник відділу культури і мистецтв РДА М.Корнелюк ознайомила учасників із програмою та побажала плідної праці. Привітав також бібліотечних працівників заступник керівника апарату РДА В.Шекеряк.
    Директор центральної районної бібліотеки Г.Валігурська у своєму виступі зосередила увагу присутніх на роботі бібліотеки в сучасних умовах, зокрема: «Реклама сільської бібліотеки, її необхідності та можливості». Досвідом щодо впровадження інноваційних форм роботи в сільській бібліотеці поділилась працівник Ільцівської бібліотеки М.Бойчук.
    Приємне враження на присутніх справив показовий масовий захід – літературно-мистецький калейдоскоп «Моє село – мій оберіг», який підготував художній керівник Ільцівського БК О.Гапчук.
    Бібліотекар бібліотеки-філії с.Ільці Марія БОЙЧУК (в центрі) ділиться досвідом роботи з колегами із сільських бібліотек

 
Василь Мануляк

07.06.13
«Музика весни» відкриває юні таланти

Вокальне мистецтво, зазвичай, посідає одне з чільних місць у конкурсах та фестивалях. І в цьому можна було переконатись минулої п’ятниці, відвідавши ІІІ районний фестиваль-конкурс української пісні «Музика весни»

детальніше
07.06.13
Творчий «вибух» учнівського цвіту
Наші школярі зайняли перше загальнокомандне місце в XVI регіональному зльоті обдарованої учнівської молоді Гуцульщини, що проходив на Надвірнянщині.
детальніше
05.06.13
На Верховинщині відроджується футбол. Чи надовго?

Після тривалого "застою", на Верховинщині знову розпочато районний чемпіонат з футболу. Хтось із оптимізмом вірить, що цей вид спорту отримує "нове дихання" і відродиться на Верховинщині

детальніше
05.06.13
Верховинці викликатимуть швидку допомогу через диспетчера в Івано-Франківську

Медична реформа, яка відбувається в Україні викликає чимало розмов і занепокоєння серед населення. Верховинський район не є винятком. Особливо суперечливим є реформування швидкої та невідкладної медичної допомоги.

детальніше
04.06.13
Олімпійський урок пройшов у Верхньому Ясенові

    Людно було минулої неділі на стадіоні у Верхньому Ясенові. У селі на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича "Діти-майбутнє України" відбулося спортивне свято – олімпійський урок.

детальніше
04.06.13
Івано-Франківські бібліотекарі "тренували" верховинських

30 травня 2013 р. фахівці Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка провели тренінги для працівників Верховинської ЦБС з питань використання новітніх технологій у практиці роботи бібліотек.

детальніше
20.03.13
"Черемош-фест"

 Трохи більше місяця залишилося до того часу, коли в Криворівню з'їдеться вся Україна, коли всі дороги вестимуть до цього прекрасного карпатського села. Тут 11-12 травня відбудеться масовий фестиваль "Черемош-фест". 

детальніше
19.03.13
Скільки заробляє мер Верховини?

    Як стало відомо, голова Верховинської міської ради Василь Мицканюк щомісячно отримує понад сім тисяч гривень заробітної плати, а за весь 2012 рік мер Верховини отримав 88 612 гривень. З них 88 162 грн. - заробітна плата і 450 грн. - матеріальна допомога.

детальніше
18.03.13
На Верховинщині рекомендують не будувати міні-ГЕС через опір громади

Координаційна рада з питань будівництва об’єктів малої гідроенергетики та протипаводкового захисту при Івано-Франківській обласній державній адміністрації (ОДА) рекомендувала обласній інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю відкликати дозвіл на будівництво міні гідроелектростанції (міні-ГЕС) на річці Дземброня Верховинського району.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: