У неділю, 6 серпня гостем авторської радіопрограми Івана Гречука «З висоти прожитих літ» буде голова братства УПА Верховинського району Дмитро Захарович Сливчук.
03-08-2017

У неділю, 6 серпня гостем авторської радіопрограми Івана Гречука «З висоти прожитих літ» буде голова братства УПА Верховинського району Дмитро Захарович Сливчук. Слухайте ефір програми о 15 годині з повтором о 21.10. 

02.08.17
Де на Прикарпатті створили найбільше об'єднаних громад?

Сьогодні, 2 серпня відбулася спільна прес-конференція щодо стану об'єднання територіальних громад на Прикарпатті.

"2017 рік буде вирішальним для ОТГ, адже будуть утворені понад 50% громад"

детальніше
01.08.17
Тренуються, змагаються і катаються на квадроциклах. На Прикарпаття з’їхалися спортсмени з 14-ти країн.

На спортивній базі Всеукраїнського союзу таеквон-до в Яблуниці відбувся 4-й міжнародний табір за програмою "ITF Fight Evolution Summer Camp by Katya and Oleg Solovey". У таборі побувало близько 80 чоловік з 14 країн.

детальніше
31.07.17
«Письменницька ватра» запалала на Писаному камені

«Письменницьку ватру над Черемошем» творці слова запалили благодатної сонячної днини, 29 липня, високо в горах – на Писаному камені, який знаходиться на висоті 1222 метри над рівнем моря. На мальовничих скелях, звідки відкривається неймовірної краси панорама гірських хребтів і вершин – від чорногірського Попівана до величної Говерли – були у свій час і поклонялися могутнім духам гуцульських предків світочі-письменники Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Леся Українка, Василь Стефаник, Ольга Кобилянська, Гнат Хоткевич, Осип Маковей та інші. Іван Франко, зокрема, казав: «Писаний камінь вернув мені сили й здоров’я». А Довбушеві опришки карбували бартками на Писаному камені народну пам’ять та свої імена…
Величне свято рідного українського слова – п’ятий ювілейний літературний фестиваль «Письменницька ватра над Черемошем» – розпочався у столиці Гуцульщини Верховині 28 липня. У залі засідань районної ради звучить Державний Гімн.
Україну не подолати нікому і ніколи, бо рідну землю захищають і боронять мужні, відважні і непохитні воїни – й віддають найдорожче – життя – за Новий день над Україною. Пам'ять усіх героїв, які загинули на Майдані та в боях з московським окупантом на Донбасі, вшановано хвилиною мовчання.
 
детальніше
31.07.17
У Кривопіллі та Зеленому реорганізували місцеві школи

Днями, Верховинська районна рада на своїй черговій сесії прийняла рішення "Про реорганізацію Кривопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області" і "Про реорганізацію Зеленської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області".
 
детальніше
27.07.17
Земляк Михайло, творить історію!

Сноуборд – спосіб життя
Михайло Харук – майбутній олімпієць
Верховинщину без перебільшення називають колискою спортсменів 
із зимових видів спорту. Тут активно розвивається гірськолижний спорт, стрибки на лижах із трампліну, в останні десять років популярності набув ще один екстремальний вид спорту 
детальніше
27.07.17
Василь Ілюк (Гурдуз): «Музика не терпить фальші»

Відомий і шанований             на Гуцульщині талановитий музикант Василь Ілюк, котрого Моґур вважав своїм найкращим учнем, у ці літні липневі дні святкує свій       70-річний ювілей
 
Любов до музики і до скрипки у нього ще з дитячих, дошкільних років. Перший скрипаль, мелодії і рухи котрого хотілося наслідувати, то був Кермощук із Замагори. «Той чоловік любив приходити з скрипкою на забави і грати. Мені було десь чотири-п’ять років, коли я з великим зацікавленням спостерігав за ним і його грою. Тоді я з дошки вирізав фігуру скрипки, з прутика зробив смичок. Моя баба Марусєчка кожухи шила, то я брав у неї ниток, так аби вна ни виділа, силєв струни на фігуру скрипки, «кобилку» (підставку) робив. На прут – мій смичок – силєв шерсть. І «грав», насвистуючи різні мелодії, бо така скрипка, звісно, що ніяких звуків не видавала. Баба до цего придивиласи і запитала Кермощука, чи ни має старої скрипки, щоби дав мені. І він дав стареньку скрипку, шо ледве держєласи купи, тай я вже «пилив» у ню тай насвистував. Але свистати вже треба було менше, бо тут уже був звук». 
 
детальніше
12.07.17
На Коломийщині відбудеться гуцульський фестиваль

З 11 до 13 серпня наш край прийматиме традиційний 24-ий Міжнародний фестиваль автентичної гуцульської культури.
 
До свята активно готуються вже кілька місяців. Наразі триває обговорення організаційних і технічних питань. Також радяться щодо мистецької програми.детальніше
12.07.17
Сьогодні в Україні розпочалася вступна кампанія у ВНЗ

Сьогодні, 12 липня, розпочалась вступна кампанія. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу в електронній та паперовій формах.
Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується, інформує osvita.ua.
детальніше
12.07.17
Сьогодні верховинці відзначають свято Петра і Павла

12 липня - День апостолів Петра і Павла або Петрів день — християнське свято на честь апостолів Петра та Павла. 
В цей день закінчується "Петрівка", або Петрів піст. Після 12 липня починається сезон весіль.

 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: