11 – 13 серпня на Коломийщині відбудеться Гуцульський фестиваль.
11-08-2017

До свята активно готуються вже кілька місяців. До слова, Коломийщина прийматиме Гуцульський фестиваль уже втретє, пише Дзеркало Коломиї.
 
Проводять захід задля розвитку та популяризації традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів гуцулів.
 
За словами начальниці відділу культури Коломийської РДА Людмили Федор,цьогоріч у фестивалі візьмуть участь майже 2000 учасників. Аматори покажуть свої таланти у 9 номінаціях. Голова журі – заслужений артист України, коломиянин Микола Савчук.
 

11.08.17
"Надія Нації" на радіо "Гуцульська столиця"

Сьогодні  в рамках програми "Надія Нації" до Вашої уваги інтерв"ю з тендітною, молодою, але дуже сміливою і рішучою дівчиною з с. Красник Аліною Тимофійчук. Аліна трохи більше місяця назад підписала контракт зі ЗСУ на проходження військової служби. Буде цікаво... Початок о 15:10 з повтором о 21:10

детальніше
10.08.17
У неділю, 13 серпня, в рамках радіопрограми «Духовні перлини Гуцульщини» відбудеться розмова з настоятелем храму святих Первоверховних апостолів Петра і Павла в с.Красноїлля отцем Василем Данильчиком.

У неділю, 13 серпня, в рамках радіопрограми «Духовні перлини Гуцульщини» відбудеться розмова з настоятелем храму святих Первоверховних апостолів Петра і Павла в с.Красноїлля отцем Василем Данильчиком та їмостю Марією Михайлівною. 
Ефір прозвучить о 15 годині з повтором о 21.10. на радіо "Гуцульська Столиця 107.4FM"

детальніше
10.08.17
Мисливці Прикарпаття готуються до початку мисливського сезону

     В мисливських господарствах України  розпочинається мисливський сезон полювання на пернату дичину. Міністерством екології та  природних ресурсів України встановлено норми відстрілу мисливських тварин та птахів віднесених до державного мисливського фонду, одним мисливцем за день полювання.

детальніше
09.08.17
Це історії про отців, які не фігурують у гучних скандалах, а щоденною тихою молитвою й працею служать Богові й людям.

Друзі, раді представити обкладинку книжки "Звичайні незвичайні священики". 

Дизайнер Елла Дорошенко.

В основу лягла світлина фотохудожника Яреми Проціва (Ярема Проців), на ній зображений один із героїв книжки отець Іван Рибарук.
Книжка щойно полетіла в друкарню, але вже зараз можна зробити передзамовлення:http://discursus.com.ua/books/119/
Перша презентація буде на Форумі видавців у Львові.

Це історії про отців, які не фігурують у гучних скандалах, а щоденною тихою молитвою й працею служать Богові й людям.

детальніше
07.08.17
УВЕЧЕРІ 7 СЕРПНЯ УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ ПОБАЧИТИ МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ

Тінь від Землі "з'їсть" південну четвертинку повного Місяця.

У ніч проти вівторка, 8 серпня в Україні за сприятливої погоди можна буде спостерігати цікаве астрономічне явища - часткове тіньове 
Тінь від Землі "з'їсть" південну четвертинку повного Місяця, а освітлена частина супутника біля кордону тіні почервоніє. Весь процес триватиме близько двох годин, найкраще затемнення буде видно в 23:20. Помітити початок часткового затемнення можна приблизно за годину до максимуму, о 22:23.
 
Про це пише Громадське радіо.
 
 
детальніше
05.08.17
Українці Сингапуру

Криворівню, зокрема церкву Різдва Пресвятої Богородиці та музей М. Грушевського, відвідав президент Українського клубу в Сингапурі Віталій Чайка з родиною, а також українка з Надвірнянщини Надія Бойчук, котра теж живе і працює у цьому місті-країні Південно-Східної Азії.
Перед тим, як переїхати до Сингапуру, Віталій Чайка жив і працював в Одесі, де і зараз проживають його батьки та родина. Опинившись далеко від Батьківщини, українці, котрі працюють у Сингапурі, здебільшого, за робочим контрактом, який укладають на три роки, вирішили об’єднатися. 
детальніше
03.08.17
На Верховинщині відбудеться проща на полонині Ґаджина
     6 серпня в День пам'яті Боголюбивих страстотерпців князів-мучеників Бориса і    Гліба, відбудеться Третя Всеукраїнська проща до місця з’явлення Матері Божої біля  Довбушевої криниці на полонині Ґаджина.
детальніше
03.08.17
У неділю, 6 серпня гостем авторської радіопрограми Івана Гречука «З висоти прожитих літ» буде голова братства УПА Верховинського району Дмитро Захарович Сливчук.

У неділю, 6 серпня гостем авторської радіопрограми Івана Гречука «З висоти прожитих літ» буде голова братства УПА Верховинського району Дмитро Захарович Сливчук. Слухайте ефір програми о 15 годині з повтором о 21.10.

детальніше
02.08.17
Де на Прикарпатті створили найбільше об'єднаних громад?

Сьогодні, 2 серпня відбулася спільна прес-конференція щодо стану об'єднання територіальних громад на Прикарпатті.

"2017 рік буде вирішальним для ОТГ, адже будуть утворені понад 50% громад"

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: