У Верховині вшанували жертв голодомору
24-11-2017

24 листопада в переддень пам’яті жертв голодоморів в Україні, вся громадськість Верховинщини об’єдналася у спільній молитві задля вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років біля пам’ятного знака закатованим за волю України.

«Голодомор приніс не лише страждання і мученицьку смерть, він приніс на українську землю страх, який досі живе серед нас. І лише правда про геноцид українського народу, пам’ять про кожного невинно убієнного може звільнити націю від цього важкого спадку» - промовила до всіх присутніх ведуча заходу Галина Тупиллюк

     Наступного дня молодь, небайдужі мешканці Верховинщини та громадські діячі запалили свічку у вікнах осель і таким чином приєдналися  до Всеукраїнської акції «Запали свічку» та загальнонаціональної хвилини мовчання на знак пам’яті жертв Голодомору  в Україні.

     Минають дні, роки, десятиліття. Спливає час, і ніби за водою зникають згадки про минуле. Та не минає, не вщухає біль про ту страшну трагедію голодомору. Дзвін пам’яті лунатиме до того часу, допоки ми лишатимемося людьми.

 

09.11.17
Делегація Прикарпаття долучилася до проведення днів Гуцульщини в Ополе (фото)

Делегація Івано-Франківської області на чолі з головою обласної ради Олександром Сичем взяла участь у днях Гуцульщини в місті Ополе Республіки Польща.

В рамках візиту в Опольське воєводство делегати зустрілися з маршалком воєводства Анджеєм Булою, головою Сеймику Норбертом Крайчи, головою комісії співпраці із закордоном і промоції регіону Сеймику Опольського воєводства Норбертом Рашем та членами комісії.

 

детальніше
09.11.17
Студенти та відомі люди Прикарпаття долучилися до Всеукраїнського диктанту єдності
9 листопада на Першому каналі Українського радіо відбулася годинна програма, присвячена традиційному радіодиктанту національної єдності.
17 рік поспіль до написання диктанту долучається Прикарпатський національний університет.
І вже вдруге франківські студенти, яких зібралося близько сотні, сиділи за партами разом із відомими людьми Прикарпаття, передає Галка.
Диктант національної єдності традиційно складався з близько 150 слів. Його підготував мовознавець Олександр Авраменко. Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».
детальніше
09.11.17
П'ятий регіональний фестиваль гуцульської автентичої музики ім. Моґура

детальніше
07.11.17
Говоримо про проблеми краю.

Завтра, 8 листопада 0 15 годині в прямому ефірі радіо «Гуцульська столиця» ми говоритимемо про екологічну проблему не тільки Карпат, а й Всесвіту – забруднення навколишнього середовища. Ставайте активними учасниками нашого ефіру. Телефонуйте, пишіть SMS-повідомлення на номер 0982839991, а також на вайбер.

детальніше
07.11.17
05 листопада 2017 року відбулося засіданння громадської ради при виконавчому комітеті Красницької сільської ради

05 листопада 2017 року відбулося засіданння громадської ради при виконавчому комітеті Красницької сільської ради, на якому було розглянуто такі питання : про обрання нового голови громадської ради та зміни в персональному складі, про сортування твердих побутових відходів, про створення комунального господартсва, про організацію колядницької партії на присілку "Заріччя", про звітні збори громади села Красник.

детальніше
07.11.17
В клубі с.Чорна Річка проведено свято з нагоди дня працівника культури

В клубі с.Чорна Річка проведено свято з нагоди дня працівника культури. Ведуча свята Роксолана Мартищук запросила до слова настоятеля місцевої церкви отця Володимира який привітав присутніх зі святом. Завідуюча клубом Галина Мартищук нагородила грамотами учасників аматорської народної творчості з нагоди дня працівників культури та популяризації гуцульської співанки та коляди. 

детальніше
03.11.17
ПРОГРАМА НА РАДІО "ГУЦУЛЬСЬКА СТОЛИЦЯ"

     На радіо «Гуцульська столиця» продовжується цикл радіопрограм «Чудотворні образи». В суботу, 4 листопада, звучатиме розповідь про Погонську чудотворну ікону Божої Матері.

     Ефір програми о 15 годині з повтором о 21.10.

детальніше
03.11.17
ПРОГРАМА НА РАДІО "ГУЦУЛЬСЬКА СТОЛИЦЯ"

     У неділю, 5 листопада 2017 року, в другій частині радіопрограми із циклу «Духовні перлини Гуцульщини», яка розповідає про історію церкви Успіння Пресвятої Богородиці УПЦ КП у селищі Верховина, її автор і ведучий Іван Гречук вестиме розмову з настоятелем храму отцем Юрієм Стефлюком та їмостю Людмилою.

     В ефірі програма звучатиме о 15 годині з повтором о 21.10.

детальніше
02.11.17
Верховино, світку ти наш!

 Унікальні історичні світлини Верховини розмістили у спільноті Мандрівка Старим Кордоном.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: