Проведено нараду з питань фінансування закладів освіти району
08-06-2017

07 червня 2017 року в залі засідань районної ради  відбулася нарада з участю голови районної ради Івана Шкіндюка, першого заступника голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука, начальника відділу освіти райдержадміністрації Василя Гуцуляка, членів постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів і податків, з гуманітарних питань: освіти, культури,  молодіжної   політики,  спорту,  національного  і  духовного  розвитку  та засобів масової інформації з директорами та головами профспілок загальноосвітніх шкіл району.

 На порядок денний  винесено питання фінансування закладів освіти району.

Всі присутні взяли активну участь в обговоренні даного питання.  Розмова пройшла  в конструктивному напрямку.

               Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Іван Шкіндюк повідомив, що у 2017 році фінансування галузі освіти здійснюється згідно нової методики. Органам місцевого самоврядування делеговано повноваження щодо забезпечення належного фінансування освітянської галузі. Якщо взяти райони з розвиненою економікою, потужними промисловими підприємствами, великим бізнесом, від діяльності яких надходять до бюджету податки, то наш гірський район зі скрутним фінансовим становищем, без істотних засобів наповнення бюджету не може забезпечити належне фінансування в бюджетній сфері.

             Іван Юрійович акцентував увагу присутніх на тому, що районна рада вживає  всіх можливих заходів щодо недопущення заборгованості з виплати заробітної плати  працівникам закладів освіти і вбачає в цьому велику проблему.

            Так, з метою забезпечення місцевого бюджету фінансовим ресурсом  та проведення видатків  на виплату заробітної плати працівникам освіти, поточне утримання закладів освіти  районна рада надіслала звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Кабінету Міністрів України,  Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, депутата Верховної Ради України Миколи Княжицького , голови Івано-Франківської обласної ради  Олександра Сича і голови Івано-Франківської обласної адміністрації Олега Гончарука щодо виділення додаткових освітньої субвенції та дотації для виплати заробітної плати працівникам освіти району. Крім того, на черговій сесії районної ради будуть перерозподілені затверджені кошторисні призначення з господарських видатків на заробітну плату та перевиконання районного бюджету за І півріччя поточного року буде спрямоване на виплату заробітної плати працівникам освіти, які обслуговують навчальний процес.

            І тільки в тісній співпраці районної ради, районної державної адміністрації, відділу освіти РДА, адміністрацій закладів освіти будуть створені сприятливі комфортні, естетичні умови для проведення навчально-виховного процесу та позаурочної діяльності. Буде збережено мережу загальноосвітніх закладів для забезпечення якості освіти і рівного доступу дітей району для отримання   повної загальної середньої освіти, забезпечено розвиток дошкільної  та позашкільної освіти, значно поліпшено фінансування освітньої галузі в цілому.

ДЖЕРЕЛО: http://verhovyna-rada.at.ua

08.06.17
Увага! Штормове попередження!

 Впродовж 8–9 червня на ріках області очiкується підйом рівнів води на 0,5 – 1,5 м над рiвнями 7 червня на 8 годину. При дуже сильних зливах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в гiрських районах iснує загроза сходу селей.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій

детальніше
07.06.17
Він обіцяв повернутись з ще більш крутою музикою, і він це зробив. + ВІДЕО

Yelawolf повернувся у всій красі і випустив новий сингл з альбому «Trial By Fire» Разом з синглом вийшов кліп, режисером якого виступив Ryan Smith спільно з Peter Keys і Bones Owens. Це щось, друзі! Хореографія, стиль, звучання, текст. Майкл показує нам краще, на що він здатний.Як повідомляє проект #Yelavision, через кілька годин після релізу трек «Row Your Boat» зайняв 46 місце в Топ-50 Hip-Hop американського iTunes і знаходиться поруч з хітами « 'Till I Collapse» Емінема і «LOYALTY.» Кендрика Ламара.
детальніше
07.06.17
Година розмови голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка з Патріархом УПЦ КП Філаретом

Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк зустрівся із Патріархом Української Православної Церкви Київського Патріархату Філаретом.

Основна увага під час зустрічі була приділена розбудові й утвердженні Української держави на засадах християнської віри. Патріарх наголосив, що в процесі Європейської інтеграції ми маємо дати Європі тверду віру, Християнське життя, а звідти взяти демократію, свободу передові технології, має відбуватися взаємообмін – тоді буде успіх і це буде взаємовигідно для обох сторін.

детальніше
06.06.17
Літо буде спекотним із крутою українською музикою!

Отакої музики має бути багато! Тоді українську музику крутитимуть, вона буде на дискотеках, в масах. Час відходити від лише плаксивих і сумних пісень

Презентуємо вам дуже крутий трек та відео від Наталки Карпи та Захара - "Літо".

детальніше
31.05.17
1 червня — Свято дитинства -­ День захисту дітей.

Найбільше я хочу, щоб мир був на світі,
Як небо — у зорях, а сад наш — у квітах.
Найбільше я хочу, щоб сонце щоранку
Зі мною віталось, присівши на ганку.
Щоб мирне небо на усій Землі
Єднало всіх дітей по всьому світу.
І хай літають завжди журавлі,
І колоски видзвонюють налиті…
О.Кононенко
детальніше
31.05.17
Визначився переможець на посаду голови Городенківської райдержадміністрації

30 травня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади голови Городенківської районної державної адміністрації Івано-Франківської області. Комісія допустила до участі у конкурсі 3 кандидатів.
Конкурс складався з трьох етапів: тестування на посади, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда із кандидатами.
За результатами конкурсу, перемогу отримав Жичицький Роман Михайлович.
детальніше
25.05.17
Савченко: Я готова взяти відповідальність за свою країну
Народний депутат України Надія Савченко в інтерв'ю для Krytyka Polityczna заявила, що готова стати президентом України та розповіла про завдання своєї новоствореної політичної сили.
"Я готова взяти на себе відповідальність за країну і виставити свою кандидатуру на президентських виборах. У парламентських виборах буде брати участь моя політична сила. Боже, як жахливо це звучить із вуст політика...", – прокоментувала колишня військова льотчиця для польського видання.

 

детальніше
25.05.17
У Путилі відбудеться свято виходу на полонини «Полонинська ватра»
28 травня 2017 року в Путилі Чернівецької області відбудеться 52 традиційне свято виходу на полонини «Полонинська ватра».
 Організатори свята: Путильська районна державна адміністрація.
 У програмі свята:
детальніше
25.05.17
Сьогодні християни святкують Вознесіння Господнє

Сьогодні, 25 травня 2017 року, православні та католики святкують Вознесіння Господнє – одне з найбільших 12 християнських свят року.

Вознесіння є перехідним святом, тому що його дата залежить від дати святкування Великодня – свято відзначається на 40 день після Воскресіння Христового, тож завжди припадає на четвер.

У цей день християни згадують події, що відбулися через сорок днів після того, як Ісус Христос воскрес з мертвих. У Євангелії розповідається, що після свого воскресіння Спаситель неодноразово з’являвся своїм учням, зміцнюючи їхню віру та навчаючи про Боже Царство. Цим він готував їх до майбутньої місії – проповіді Євангелія по усьому світу.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: