Ільцівський жартівник
31-03-2017

Другокурсник Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького Василь КОПЧУК тричі ставав переможцем гумористичного шоу  «Розсміши коміка». За частину виграшу в 100 тисяч гривень хлопець планує подарувати батькам відпочинок на морі.
Хто надихає Василя на написання жартів, який стиль він полюбляє, і найголовніше – закулісся передачі «Розсміши коміка». Про це і не тільки ми дізнавалися у молодого гумориста з Ільців. 
– Що спонукало тебе взяти участь у передачі «Розсміши коміка»?
– Перший раз я поїхав просто спробувати свої сили. А ще хотів перевірити, чи маю хист до жартів. Коли пройшов кастинг, мене не хотіли брати, бо не був повнолітній. Тоді мені було 16 років. Я не дуже розчарувався, що не проходжу на кастинг. Напевне, це сподобалося організаторам, бо запросили зачитати кілька жартів. Після цього журі на мене по-іншому подивилося, і сказали, що проходжу в ефір. Не очікував, що за першим разом виграю 50 тисяч, думав: «Ну, 10-20...». Коли ішов на п’ятдесят, думав – що мені втрачати, навіть з програшем не соромно буде повертатися додому, бо це остання хвилина. У залі сидів чоловік сестри, і кивнув рукою, що треба йти далі.   
 Вдруге участь у «Розсміши коміка» ішла важче: Зеленський і Кошовий пам’ятали мене, і знали стиль моїх жартів. Але все-таки засміялися. Тоді я виграв 20 тисяч. 
Востаннє, мене запросили на супер-гру. Дали подумати день. Звісно, що я одразу згодився, але у мене було мало часу написати класні жарти.
– І як тобі супер-гра?
– Оскільки з останньої нашої зустрічі з коміками пройшло багато часу, вони призабули мене і мій стиль. Коміки дуже швидко сміялися з жартів. Пам’ятаю, треба «йти» на 20 тисяч, а в мене ще не закінчилися жарти з першої хвилини (щоб всі розуміли – за хвилину можна сказати 12 жартів). Такого я не очікував. Мінус – жарти я розставив добре, але не відзначив, які прочитані. Знав, що найсмішніші в середині блокнота. Коли на останніх хвилинах бачив, що коміки не сміються, розумів – треба щось зробити нестандартне.  
Новорічна гра – найскладніша, бо тут брали участь учасники з усіх сезонів. Було дуже важко, але треба одразу спіймати той настрій, одразу розговоритися з коміками. Це дає багато. 
– Продовж: «Розсміши коміка» – це..?
– рулетка: за три хвилини людина запам’ятовує твої жарти, і розуміє тебе. На четвертій хвилині треба щось нове давати, якогось абсурдного жарту, «космосу», бо ж усі жарти йдуть на одну тематику. 
Коли двічі виграв, думав – поталанило. Коли ж втретє – значить, я щось можу!
– Чи плануєш і далі працювати на цій хвилі?
– Думаю наступного року піти на кастинг «Ліги сміху». Єдина проблема – не вмію писати сценки. Тому починаю менше писати жартів, хочу змінити вектор у гуморі. Думаю про сценки, стендап. Це досить важко, адже потрібно поєднувати навчання. А взагалі, хочу працювати над власним жартівливим проектом і не залежати ні від нікого. 
– З чого розпочалися твої жарти?
– Все почалося з КВК, який відновив в Ільцях Олег Гапчук. Потім була участь у різних КВК області. Сьогодні – це ще різні корпоративи, дні народження, весілля. Після перемоги в «Розсміши коміка» мене багато запрошують. 
– Якому гумору надаєш перевагу?
– Здебільшого – абсурдному. Гумор має бути різним. Яскравий приклад – перемога «Прозрачного гонщика» в «Лізі сміху». Його стиль зовсім новий для України. 
– Що має бути в жарті, щоб він був смішним?
– Гумор – це те, над чим я не лінуюся сидіти. Захотівши придумати класний жарт, треба багато знати. Через те слід багато читати різної літератури, слідкувати за новинами, дивитися комедії, гумористичні шоу. Це допоможе гумористу завжди бути у тренді, бо, наприклад, якщо ви зібралися розповісти жарт про тещу, а він уже непопулярний – це програшний варіант. Жарт має «зачепити». От у мене був жарт про Ігоря Ласточкіна («У 16 років у Ігоря Ласточкіна був перший чік-чірік»), і він «зайшов», бо був смішний, розумний і гострий. Аби жарт вдався, треба вміти його подати через інтонацію. Це технологія. Людину легше змусити плакати, ніж щиро засміятися. 
Треба бути сміливим і не лінивим. Писати, дивитися передачі, набиратися досвіду. Коли розпочалося шоу «Розсміши коміка», я не розумів, чого над деякими жартами вони сміються, а коли цим сам почав займатися – переоцінив гумор і зрозумів, що це, дійсно, смішно.  
За день можу написати безліч жартів, але наступного мені подобаються не більше трьох. Не існує людини, в якої все виходить одразу. Треба постійно працювати, удосконалювати себе. 
– Створюючи жарт, чи прислуховуєшся до думок інших? Серед українських гумористів є людина, на яку рівняєшся?
– Мене надихає Володимир Зеленський. Це людина, за якою я з дитинства спостерігав. Можна сказати – виріс на «95 кварталі». Його слова після першої участі в «Розсміши коміка» – «Продовжуй», варті багато чого. 
Прислуховуюся і до думок інших людей, але сам роблю висновок: сприймати це всерйоз чи ні. Не всі поради хороші. На мою думку, людина, що не досягла висот у гуморі, і не може судити, як правильно, як треба. Плюс до того – часто люди не сприймають жарт як жарт, думаючи, що ти мову ведеш про них. Треба бути готовим до цього.
 
– На що плануєш потратити грошовий виграш у шоу?
– Коли вперше виграв – заплатив за навчання. Другий раз – потратив на себе. Тепер ж не знаю, але частина точно піде на відпочинок батькам. Потрібно відправити їх на вакації в Одесу, тижнів так на два.
___
Іванна Петрусеняк

31.03.17
Майдану не буде?

Так, Майдану не буде, якщо фахово проводити реформи, садити злочинців та корупціонерів за ґрати, не загравати з окупантом... Але ми – прихильники старих традицій. Для того, щоб відсторонений очільник ДФС Роман Насіров вийшов з СІЗО, його дружина за три дні назбирала на заставу 100 мільйонів гривень. А щодня в новинах благають про допомогу батьки хворих маленьких діток. Тепер уявіть собі, скільки можна б за ці кошти врятувати життів...
 
детальніше
28.03.17
Школи будуть зобов’язані оприлюднювати свої видатки в інтернеті – Гриневич

З метою запобігання неналежному використанню коштів, які виділяються навчальним закладам, а також зловживанню батьківськими внесками у законі про освіту закладено норму, згідно з якою школи мусять оприлюднювати інформацію про свої видатки.

Про це на прес-конференції сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє  Укрінформ.

«У проекті закону про освіту, який ухвалений у першому читанні, ми записали обов’язкову норму для кожного навчального закладу України публікувати на своїх інтернет-сторінках чіткий звіт про їхні доходи як з бюджетних джерел, так і від батьків, і їхні видатки, і тому все стане прозорим і зрозумілим, і батьки зможуть контролювати і розуміти, скільки грошей цей навчальний заклад і на що саме отримав з бюджетів – як державного, так і місцевого рівня», – сказала Гриневич.

детальніше
28.03.17
Найбільші зрадники України – байдужі люди.

Найбільші зрадники України – байдужі люди. Ті, хто плачуть за доларом по 8 гривень і які не розуміють, навіщо потрібен був Майдан.

Україні не потрібна пропаганда на противагу російській. Нашою національною ідеєю має стати правда.

У мене ниє вилиця на погоду. Нагадує, що варто слідкувати за своїми словами. Її одним ударом зламав мені колега за те, що я втрутився в його з подругою справи.

Інколи хочеться комусь помститися, але не роблю цього. Знаю, що пошкодую.

Кожен повинен мати запобіжника. Для мене це – сім'я і церква.

 
детальніше
24.03.17
Історія фото. Наодинці з другом
Журналісти Depo.ua розшукали автора світлини, від якої серце розривається. 
Героя поховали, поклали вінки. Насилу відірвали від могили вбиту горем дружину і маму. Увезли. Біля могили загиблого бійця залишився лежати живий. Увімкнутий плеєр, в вухах – навушники. Рюкзак під голову. Нема сили піти. Тут його друг. Найближча в світі людина. 
Вони разом воювали. Мріяли, як закінчиться війна і що далі будуть робити. А тепер один друг в землі, інший – на землі. 
12 вересня в Любашцівці на Одещині ховали "Боцмана" – військовслужбовця батальону "Донбас-Україна" Вадима Матросова, який 8 вересня в районі Мар'їнки загинув внаслідок вибуху міни. 
Він був розвідником, за спогадами друзів, сміливо "гуляв" у тил ворога і тролив сепарів. То їм український прапор повісить, то гімн України увімкне. Безстрашний, щирий, скромний. 
Вадима призвали на фронт у ході шостої хвилі мобілізації, пізніше Матросов перейшов на службу за контрактом 
детальніше
20.03.17
Відбулася районна олімпіада з образотворчого мистецтва

 З метою розвитку творчих здібностей учнів, творчоїуяви, технік образотворчого мистецтва  та підтримки інтелектуального потенціалу обдарованої учнівської молоді 16 березня 2017 року була проведена районна олімпіада з образотворчого мистецтва в якій взяло участь 49 учнів 7, 9 класів. Учні 7 класів виконували  ілюстрації до творів Т.Г.Шевченка , учні 9 класів творчі композиції на тему «Весна». Всі діти справилися з творчим завданням, дотрималися правил композиційного розміщення при виконанні творчої роботи,  надзвичайно цікаво зробили підбір кольорової гами. 

детальніше
20.03.17
Яман Альхдур - співак з Йорданії - відзняв відеокліп в Івано-Франківську+Відео

Яман Альхдур-талановитий студент з Йорданії, який навчається у Івано-Франківську, співає українських пісень, а нещодавно відзняв кліп на пісню "Хабібі" у нашому рідному місті.

детальніше
20.03.17
Голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк взяв участь у нараді священиків Верховинського деканату УПЦ КП, яку проводив Преосвященний Владика Юліан, Єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП.

Особливу увагу було зосереджено на проведенні спільних духовно-патріотичних заходів влади і Церкви, духовному вихованню школярів, викладанні Слова Божого священиками у навчально-виховних закладах району.
В ході розмови Іван Шкіндюк  висловив кілька пропозицій щодо подальшої співпраці районної ради і духовенства УПЦ КП та релігійних громад в цілому. Це створення при духовних храмах бібліотечки духовної літератури, її спільні випуски Церкви і влади. Преосвященний Владика Юліан з великою зацікавленістю сприйняв пропозицію про створення Духовного центру на полонині Ґаджина в Чорногорі, де було з’явлення гуцулові-пастухові Матері Божої й одразу ж дав відповідні доручення священнослужителям щодо представлення на наступну нараду конкретних пропозицій і бачення деканатом району створення такого Духовного центру у Чорногорі. 

детальніше
18.03.17
Леся Дмитрівна,вітаємо Вас щиро з днем Народження!+ Аудіо
Керівник ви просто клас,
Приклад беремо ми з вас,
Ви розумна, та терпляча,
Просто ідеал ходячий,
Ось такою й залишайтесь,
З колективом родичайтесь,
Зарплатню на всіх діліть,
Та підлеглих не сваріть,
З вами радісно жартуєм,
Але дуже вас шануєм,
З днем народження вітаєм,
Та підвищення бажаєм!

© http://pozdravok.ru/pozdravleniya/den-rozhdeniya/i/na-ukrainskom/kervniku/

 
детальніше
16.03.17
«На перехресті музи і долі»+ Аудіо

«На перехресті музи і долі» - під такою назвою  о 12.00 год. у  актовій залі Верховинської ЗОШ відбувся  літературно-мистецький захід присвячений 203-й  річниці від  дня  народження Т. Г. Шевченка. Програма свята була  насичена скарбами творчої спадщини Кобзаря: музичні композиції «Реве та стогне Дніпр Широкий»  та  «Летить галка через балку» виконав ансамбль баяністів ДШМ (керівник-Любомир Бушватюк), пісні «Гиля-гиля, сірі гуси»на слова Шевченка заспівали вокальна група  Будинку культури с.  Зелене  (керівник –І. Янушевський), «Закувала зозуленька» - дует у складі Галини Плитчук та Василини Михайлюк  БК с . Довгополе,  «Сонце заходить» - хор учнів ДШМ (керівник – Галина Гапчук), зразковий вокальний ансамбль «Гуцульські дівчата» (керівник – Заслужений працівник культури Ірлана Кікінчук) виконали  народну жартівливу пісню «У перетику ходила…».

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: