НА МАЙСТЕР-КЛАС ГУЦУЛЬСЬКОЇ КУХНІ
28-11-2016

Кожен народ багатий на свою національну кухню. Але гуцули – це унікальний народ. Він славиться не лише своїми традиціями, обрядами, говіркою (діалектом), своїм національним одягом, своєю музикою і співанками, устроєм життя та особливим генетичним кодом Гуцулії. Дуже розмаїтою і багатою є гуцульська кухня.
Національна гуцульська кухня, перш за все, екологічно чиста. В цьому краї не підживлюють хімічними добривами ні трави, ні городину, ні садовину. Використовують лише органічні добрива. Тому всі молочні та м’ясні продукти, фрукти і овочі не мають жодних штучних чи хімічних домішок, а страви смачні і здорові.  

Місцеві жителі продукти на зиму квасять, а не маринують. У квашених продуктах – здоров’я! У величезних бочках (полибочках) квасять капусту головками, і січковану, аби хватило на цілий рік та ще додають туди яблук, насіння кропу, тміну, чорного та гіркого перцю, інші приправи на свій смак. Хоч деякі приправи і не притаманні гуцульському краю, але вправні гуцули знайшли їм своє застосування. У дерев’яних бочках (бербеничках) чи в склових банках квасять огірки, помідори, гриби, білі буряки. 
У файних газдів завжди є квас з червоної плідної горобини разом з яблучками –дичками та брусницею (гогозами). Цілющий квас! Цей квас не тільки смачний, але й оздоровлюючий.
А квашене молоко (гуслянка) - це не тільки смачний, але й лікувальний продукт, який оздоровлює кишково-шлунковий тракт. Недаром наші предки при народженні дитинки (а діти народжувалися вдома), щонайперше немовляті давали з’їсти свіжої гуслянки, яка чистила дитинці кишечник і шлуночок. В цьому продукті - природні живі бактерії, які не замінити жодним сьогоднішнім йогуртом.
Екскурсія до господині на майстер-клас гуцульської кухні проходить в розповідях про гуцульську національну кухню, про дотримання традицій гуцульської кухні в Святвечір, Різдво, Великдень, на весіллях, в Великі пости та інше.
Найосновнішими гуцульськими стравами є кулешя з смаженим м’ясом (смажкою), або з шкварками (джоринами) і бринзою, кулешя з свіжим молоком або з гуслянкою; голубці з квашеної капусти, білий борщ з квашених буряків на копчених (бужених) ребрах, книш з бринзою і шкварками, бануш з бринзою та гуслянкою, запечені кишки з гуслянкою, холодець з буженої головизнини, тушені ребра з січкованою капустою, росивниця з м’ясом, бараняча юшка та ще багато інших страв.
Гуцули дуже релігійні, і постять всі релігійні пости, під час яких їдять пісні страви. Це - великий піст перед Великоднем; 40-ка денний піст перед Різдвом Ісуса Христа (Пилипівка) від 28.11 до 06.01; піст Богородичний (Спасівка): 14.08-27.08; піст перед Петра-Павла (Петрівка): 01.07.-11.07.
А ще багато людей постять цілий рік кожну п’ятницю, або понеділок, чи середу. Нічого не їдять цілий день, зранку аж до наступного ранку. В деяких селах району таке пощення називають – разувати. Горяни менше хворіють, бо жирні страви не постійно їдять. Якраз у весняно-осінній період з’являється найбільше вірусних захворювань. А місцеві жителі в цей час якраз постяться, їдять часникові страви, квашені страви, багато бурячка, цибулі, капусти, бобів,квасолі тобто здорову натуральну їжу. Почищений і порізаний часник ще й клали в різних куточках хати та біля входу щоб не допустити грип до хати.
На пісні дні є дуже багато різноманітних, ще й старовинних страв гуцульської кухні - це грибна юшка з часником, росівниця, киселиця, голубці з квашеної капусти з часником та грибами, кулешя з часниковою, або цибулевою саламахою, книші з квашеною капустою або грибами, біб з часником, картопля з грибами і часником, гриби смажені з часником, товчена картопля з маком і цибулею, барабулєники, пироги з різною начинкою: капустою, повидлом, маком, картоплею, грибами; квасоля з часником, квасоля з сливками, квасоля у соусі; кисла січкована капуста з грибами, капуста тушкована , варені червоні буряки квашені в огірковому росолі, тертинєки пісні книші та багато ще інших страв. У пісні дні на столі постійно був товчений часник з олією та узвар з сливок,груш і яблук (сушених у возници) .
Підходимо до садиби, де нас з радістю на подвір’ї зустрічає господиня. Вона гуцульською говіркою весело вітаючись та приговорюючи файним гостям, запрошує до хати. Грає гуцульська музика, яка буде грати цілий вечір. Інколи, її змінює українська музика та музика народів світу 
Господиня розповідає про страви, які будуть готувати всі присутні, роздає інгредієнти і робота кипить! Всім цікаво, всім весело! Часто, як на вечорницях, і пісні співають, розповідають цікаві історії, жартують, знайомляться глибше з нашими звичаями.
За обідом чи вечерею гості захоплені всім: господинею, стравами, національним духом і любов’ю до свого краю, до своєї землі, людей, природи, всього прекрасного, що є навколо. Словами це все не передати. Тільки побувавши на майстер-клас гуцульської кухні, ви відчуєте весь колорит і багатство душі, національний дух неперевершених, працьовитих людей. .
Серце наповнюється любов’ю, радістю і гордістю за свій Верховинський край, за сині гори та кришталеві потоки, за цілюще повітря, за землю талановитих, працьовитих та волелюбних гуцулів!!!

 

Смачних Вам гуцульських страв! 

Павла Рашковська.

Фото Василя Дячука.

 

25.11.16
Митрополит Шептицький знову «прийшов» до Криворівні

Владика Андрей ще в червні 1900 року відвідав Криворівнянську церкву як єпископ Станіславський. Про це нагадує меморіальна дошка на церкві. 
Тепер вдруге митрополит Андрей «прийшов» до місцевої церкви, де показали міні-виставу про його життя.
З ініціативи ворохтянки Галини Макійчук та на запрошення настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці Івана Рибарука у Криворівню завітали гості з парафії УГКЦ із Ворохти зі священиком Василем Михайлюком. Після спільного Богослужіння для прихожан та учнів Криворівнянської ЗОШ І-ІІІ ст. поставили виставу про митрополита Андрея Шептицького. Демонстрували дійство учні Ворохтянської школи на чолі з учителькою Оксаною Зеленюк. 
детальніше
25.11.16
Василь Зеленчук: «Сонети – це і поезія, і математика»

«Игрецка зґарда», «Божі пацирки», «Дідова порція»... – так називаються цикли сонетів, за створення яких Василь Зеленчук із Криворівні недавно став лауреатом премії імені Ярослава Дорошенка. Деякі з них увійшли до книжки «Карпати на трьох», презентація якої відбулася у Криворівні відразу після Форуму книговидавців у Львові, де ця книжка отримала спеціальну відзнаку секретаря Форуму Богдана Тихолоза і презентації якої збирали чималі аудиторії.
 
детальніше
24.11.16
Районний семінар вчителів географії

Згідно плану роботи  методичного об’єднання  вчителів  географії на базі Красноїлівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів   проводився районний семінар вчителів  географії  в  даній школі  географію викладає вчитель вищої кваліфікаційної категорії  Сапріянчук  Василина  Михайлівна , яка неодноразово підготовлювала та готує переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та маючи в своїй професійній діяльності призера ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії в м. Івано-Франківську.

детальніше
24.11.16
ХАС – Не така як ти (Кліп)

Назар-Хайдар Хассан, або ж просто ХАС, відзняв вже п’ятий за ліком відеокліп відеографії свого сольного проекту, і це не враховуючи попередні ролики у рамках гурту Rizups! Цього разу своє візуальне втілення отримала композиція під назвою «Не така як ти» з дебютного повноформатника під назвою #1, про яку артист говорив, що це єдина пісня про любов у новому альбомі. Над новинкою вже звично для ХАСа працювали спеціалісти студії Zamsha Production, а самі зйомки відбувалися у приміщенні фотостудії в центрі міста Миколаїв

детальніше
23.11.16
В районній дитячій бібліотеці для дітей проведено захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки»

«Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки» - під такою назвою  в районній  дитячій  бібліотеці  для  дітей  проведено  бесіду  з учнями Верховинської  ЗОШ  I –IIIст.    8 – А класу присвячену  дню Гідності та Свободи. На початку заходу було оголошено хвилину мовчання для вшанування  пам’яті  Героїв Небесної  сотні .  Ведучі : Тетяна Філіпчук та Ольга Тупилюк  розповіли про учасників  Революції   гідності,  які віддали  найцінніше – своє життя, заради того, щоб  Україна  та  всі  ми  встали  з колін.  Щоб почали  змінювати  свою  державу ,  а наші  діти  та онуки  дістали  змогу жити  в іншій  країні.

детальніше
23.11.16
«Даруємо дітям любов до читання книг»

З метою вшанування книги, як джерела знань, любов до читання літературних творів 7 листопада 2016 р. на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято по проекту «Даруємо дітям любов до читання книг». На святі були присутні учні, які взяли участь у проекті, організатори проекту, учні Верховинської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів та Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, батьки, вчителі.

Дійство складалося з двох частин:

І-а частина урочиста, де учасників проекту Шкіндюк Іван Юрійович нагородив грамотами та грошовими нагородами.

детальніше
22.11.16
Як то файно, коли люди. які займаються однією справою - діляться своєю любов"ю до Карпат

Як то файно, коли люди. які займаються однією справою - діляться своєю любов"ю до Карпат (хоч і по різному), - можуть разом зібратися, поділитися своїми думкамиі потішитися відкриттю ще одного музею. Сьогодні утворилася така собі Асоціація приватних Музеїв Верховини, до складу якої ввійшли Музей фільму Тіні забутих предків, Хата-стая, Музей Романа Кумлика, Цікава садиба, Музей трембітаря, Садиба Святого Миколая (яка відкриється чрез 2 дні), а тепер ще й Музей-галєрія традицій і обрядів.

детальніше
16.11.16
Двох верховинців розшукують за самовільне залишення військової частини

В умовах сучасної обстановки на сході України більшість військовослужбовців Збройних Сил України залишаються вірними Військовій присязі та конституційному обов’язку по захисту незалежності, територіальної цілісності і недоторканості нашої держави.

   Разом з тим, незважаючи на зниження інтенсивності бойових дій, у військах (силах) продовжують мати місце випадки, коли окремі військовослужбовці, ігноруючи законодавчі вимоги щодо виконання обов’язків військової служби, проявляючи малодушність та прикриваючись впливом можливої небезпеки, моральною, фізичною втомою чи сімейно-побутових проблем стають на шлях ухилення від військової служби шляхом самовільного залишення військової частини та навіть дезертирства.

детальніше
15.11.16
The ВЙО – Нам Пороблено (Кліп)

Мирослав Джонович Кувалдін з гурту «The ВЙО», здається, знайшов відповідь на питання стосовно того, що ж з нами не так і чому в нашій країні постійно трапляються якісь казуси, чому політики постійно змушують народ сміятися крізь сльози та чому українцям часто-густо не таланить. Відповідь проста – нам усім пороблено.
 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: