Відео. Пляжна тусовка на Панському
26-08-2016

Цього літа на Верховинщині пройшла дуже оригінальна подія. Перша свого роду пляжна вечірка в яка відбулася в с.Стаїще. Назвали дійство «Пляжна тусовка на Панському» від назви місця проведення, яким стало Панське плесо – місцевий пляж на річці Ільця.  Двоє молодих організаторів Констатин Ванджурак і Іван Томащук вирішили створити таку альтернативу для жителів нашого краю. І на диво при мінімумі в рекламі «тусовка» пройшла досить успішно, поділились організатори. Адже серед літа гаряче сонце і річка, вже достатньо для відпочинку. Та натомість хлопці приправили це хорошою музикою та позитивною атмосферою. А також провели декілька конкурсів серед яких конкурс на кращий стрибок у воду, та конкурс пива. Та це була лише «демо-версія» заявляють організатори. Тож наступного року планують знову провести подібне дійство з більшим розмахом і масштабністю і креативністю. І хештег #PanskeParty набере популярності наступного літа.
І ми пропонуємо вам переглянути змонтований відеоролик з цьогорічної «Пляжної тусовки» від «Стаїщанс кіно». 
 

26.08.16
В День Незалежності в с.Голошино відкрито дошкільний навчальний заклад

На виконання вимог Міністерства освіти і науки України щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів, враховуючи численні звернення жителів с. Голошино про забезпечення їхнім дітям конституційних прав на дошкільну освіту, 24 серпня 2016 року в с. Голошино відкрито дитячий садок «Дюймовочка» на 20 місць.Дошкільний навчальний заклад відкрито на базі власного приміщення жителя села Федорчука Юрія Юрійовича 

детальніше
26.08.16
23 серпня 2016 року в будинку культури села Красник відбувся літературний вечір присвячений творчості Станіслава Вінценза.

У літературному вечорі узяли участь заступник голови районної ради Іван Маківничук , кандидат фізико- математичних наук, в.о завідувача відділення «Гуцульщина» науково- дослідного інституту українознавства МОН України Іван Зеленчук, та кандидат історичних наук, старший науковий співробіник НДІ українознавства МОН України Ярослав Зеленчук, заслужений журналіст України Василь Нагірняк.

Заступник голови районної ради Іван Маківничук свій виступ почав зі слів, які висловив Тарас Прохасько»:

детальніше
25.08.16
ТОП-15 Найкращих новинок "ВІСТІ РАДІО 101.7FM"Серпень 2016 + Відео

15 ЛЁЛЯ  Ай-Яй-Яй
14 Полюси  Доза
13  Діана Шрамовят  Ой Чиї То Вівці...
12  FAYNA  Alive (Monkey MO Remix Radio) 
11 Василь Попадюк  Brat Yarko 
 
детальніше
25.08.16
Святкування 25-річниці Незалежності України у Верховині. ФОТОЗВІТ

Святкування 25-річниці Незалежності України у Верховині. 
ФОТОЗВІТ 
ФОТО: Іван Зеленчук

детальніше
23.08.16
Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора

Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу. Тож, зі святом, друзі! 

детальніше
23.08.16
PATSYKI Z FRANEKA перемогли у конкурсі “Хіт-конвеєр”,який проводив музичний канал м2.

PATSYKI Z FRANEKA перемогли у конкурсі “Хіт-конвеєр”, 
а сам конкурс у майбутньому може перетворитись на фестиваль. 
До Дня Незалежності України канал М2 та компанія “Таврійські Ігри” влаштували гала-концерт та фінал конкурсу “Хіт-конвеєр” на Співочому полі. За цікавим збігом обставин саме 21 серпня 1992 року з нагоди першої річниці Незалежності відбувся І фестиваль «Таврійські ігри». 
21 серпня канал української музики у прямому ефірі визначив переможця конкурсу україномовної пісні «Хіт-конвеєр». 

детальніше
23.08.16
Відбулось засідання круглого столу «Особливості виховання дітей»

Вчора, 22 серпня в приміщенні районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Кітлярук О. Д. , головним спеціалістом відділу освіти Вережак Л. Ю. та провідним спеціалістом відділу соціальної роботи РЦСССДМ проведено засідання круглого столу на тему: «Особливості виховання дітей» з опікунськими і прийомними сім’ями та батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу. 

детальніше
22.08.16
Запрошуємо вас долучитися до урочистих заходів з нагоди відзначення 23 серпня Дня Державного Прапора України та 24 серпня - 25-ї річниці Дня Незалежності України.

 З метою підняття національно-патріотичного духу просимо приходити цілими сім’ями на святкування, одягнувшись у національні українські строї з патріотичною символікою – синьо-жовтими прапорцями та стрічками. 

 

детальніше
19.08.16
Військові комісаріати комплектуватимуться виключно офіцерами з бойовим досвідом

Зважаючи на критичні зауваження щодо діяльності військових комісаріатів у 2014 - 2015 роках, керівництвом Збройних сил України прийнято рішення комплектувати офіцерські посади у цих установах виключно з числа учасників антитерористичної операції.

детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: