Меморіальну дошку герою АТО відкрили у Ільцівській школі
01-10-2016

На фасаді Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили меморіальну дошку герою АТО Миколі Ткачуку.
В урочистостях із нагоди відкриття меморіальної дошки бійцю АТО взяли участь голова Верховинської РДА Олег Лютий, Ільцівський сільський голова Василь Джоголюк, парох села Дмитро Михавків, друзі, односельчани, вчителі та учні школи.  
Додамо, що боєць загинув 27 вересня 2015 року в Старобільському районі Луганської області за загадкових обставин.
Після відкриття, методист відділу освіти, Іван Ватуйчак відкрив районні змагання з пішохідного туризму (закритих приміщень), присвячені загиблому воїну АТО М. Ткачуку.
 
У змаганнях взяли участь 10 команд загальноосвітніх шкіл району та філії ОДЦКУМ серед дівчат та юнаків. Перемогу у даних змаганнях виборола команда Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце здобула команда філії ОДЦКУМ, а третє місце посіла команда Верховинської школи-інтернат. Команда переможець нагороджена перехідним кубком імені М. Ткачука, а також команди переможці нагороджені цінними призами, медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації.
 
 

 

 

30.09.16
Бібліотекарі Верховинщини відзначили професійне свято

29 вересня 2016 року працівники бібліотек Верховинського району відзначили професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.Свято книги — це не тільки свято бібліотекарів. Це свято всіх, хто любить і шанує книгу. Кожна мисляча нація читає. А ми — нація мисляча. Нація мудра. І ми не повинні втратити те, що надбало людство впродовж багатьох століть. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

 

детальніше
30.09.16
Збережемо природу - дім нашого народу

Учениця 8 класу Ільцівської ЗОШ Христина Атаманюк під керівництвом учителя біології Ганни Шуфлетюк представляє вашій увазі екологічний проект  "Збережемо природу - дім нашого народу." 

детальніше
29.09.16
Проведено п’яту сесію районної ради VII демократичного скликання
  27 вересня 2016 року відбулося І пленарне засідання п’ятої сесії Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання. Сесію розпочато із виконання Державного Гімну України, вшанування хвилиною мовчання Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.
  Голова районної ради  Іван  Шкіндюк  відзначив грамотами за багаторічну сумлінну працю, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня народження депутата районної ради, директора Черемошнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маротчака Василя Юрійовича, а також за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня народження голову Кривопільської сільської ради Стефурака Юрія Юрійовича.
 
детальніше
21.09.16
Незабаром в ефірі нашого радіо інтерв’ю. Любов Шикман: «Українська краса і любов врятують світ»

В п'ятницю, 23 вересня поговоримо з талановитою молодою поетесою, розумницею та неймовірною красунею – Любов’ю Шикман! Вона, незважаючи на свій молодий вік, вже багато вспіла досягти. Цікаво? І нам! Не пропустіть рівно об 14:30 на 101,7 FM!
детальніше
20.09.16
У селищі відбулися урочисті заходи до Дня працівника лісу та Дня підприємця
18 вересня 2016 року голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, працівники лісової галузі, підприємці району та всі бажаючі взяли участь у святкових заходах до Дня працівника лісу та Дня підприємця.
детальніше
20.09.16
Заступник голови районної ради Іван Маківничук зустрівся з учасниками АТО
Сьогодні заступник голови районної ради Іван Маківничук  зустрівся з учасниками   АТО, де обговорювалися  питання щодо        надання  одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально- побутових умов проживання ( в тому числі на відшкодування житлово-комунальних послуг, на оздоровлення та реабілітацію) сім»ям загиблих  та поранених учасників АТО), забезпечення земельними ділянками та забезпечення лісосировинними ресурсами.
детальніше
20.09.16
Резервісти оперативного командування «Захід» довели, що готові до виконання складних бойових завдань із захисту Батьківщини
15 вересня на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулось підведення підсумків зборів з резервістами оперативного командування «Захід».
Відповідно до визначених завдань, колектив окремої механізованої бригади було доукомплектовано військовослужбовцями оперативного резерву першої черги та забезпечено спроможність підрозділів виконувати бойові завдання. На заключному етапі підготовки тут відбулись бригадно-тактичні навчання з бойовою стрільбою.
З нагоди закінчення підготовки військовослужбовців, які входять до оперативного резерву, в польовому таборі відбулось шикування колективу бригади.
детальніше
20.09.16
З трьохденним робочим візитом на Верховинщині перебувала делегація організації Союзу українців Румунії
Із 16 по 18 вересня, Верховинський район з робочою поїздкою відвідала делегація організації Союзу українців Румунії, яку очолив Микола-Мирослав Петрецький.
Голова районної державної адміністрації Олег Лютий та голова організації Союзу українців Румунії Микола-Мирослав Петрецький задля налагодження тісних взаємовідносин у науково-технічній, гуманітарно-культурній та освітянській сферах між Україною та Румунією зустрілися із головою обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком для укладення обопільної угоди.

 

детальніше
19.09.16
Визначено лауреатів літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка

Шістнадцятого вересня відбулося засідання комісії з присудження Верховинської районної літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка.
Голова комісії, голова районної ради Іван Шкіндюк, відкриваючи засідання, сказав, що премія заснована згідно з рішенням районної ради 24 грудня 2015 року на першій сесії ради VІІ демократичного скликання з метою вшанування світлої пам’яті великого патріота і пропагандиста Гуцульщини, голови Всеукраїнського Товариства «Гуцульщина», видавця та упорядника «Гуцульського календаря», члена правління обласної організації Спілки журналістів України, багаторічного редактора районної газети «Верховинські вісті», активного громадського діяча Гуцульського краю Дмитра Михайловича Ватаманюка.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: