Проведено п’яту сесію районної ради VII демократичного скликання
29-09-2016

 27 вересня 2016 року відбулося І пленарне засідання п’ятої сесії Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання. Сесію розпочато із виконання Державного Гімну України, вшанування хвилиною мовчання Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України.

 Голова районної ради  Іван  Шкіндюк  відзначив грамотами за багаторічну сумлінну працю, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня народження депутата районної ради, директора Черемошнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маротчака Василя Юрійовича, а також за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня народження голову Кривопільської сільської ради Стефурака Юрія .
На сесії розглянуто 23 питаннь, порядку денного, зокрема: про звіти депутатів районної ради перед виборцями; про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік; про надання дозволу на функціонування установ і закладів освіти в 2016-2017 навчальному році; про доручення голові районної ради укласти договір оренди; про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  району за І півріччя 2016 року; про інформацію райдержадміністрації про проведену роботу з розвитку туристичної галузі у Верховинському районі та її перспективи; про розвиток музейної справи в районі; про використання  державної символіки в дошкільних і загальноосвітніх закладах Верховинського  району, про створення освітянської ради Верховинського району; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В. Глушка»; про виконання рішення районної ради від 21.04.2016 року «Про депутатський запит В. Сумарука»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит Ю.Федорчука»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В. Маротчака»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит М.Жикаляка»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В.Комана»; про виконання рішення районної ради від 21.04.2016 року «Про депутатський запит В.Комана»; про виконання рішення районної ради від 26.01.2016 року «Про депутатський запит В. Пугальського»; про виконання рішення районної ради від 21.04.2016 року «Про депутатський запит В. Пугальського»; про звернення районної ради щодо необхідності впровадження в Україні Єдиної державної системи моніторингу; про підтримку рішення Тисменицької районної ради від 27.07.2016 року «Про звернення районної ради»; про підтримку рішення Житомирської районної ради «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, депутатам ВРУ від Житомирської області, Кабінету Міністрів України та головам районних рад України»; про списання сценічного гуцульського одягу; про забезпечення дотримання правил експлуатації, утримання доріг і мостів у Верховинському районі.
 Голова районної ради Іван Шкіндюк поінформував депутатів про розгляд основних питань порядку ІІ пленарного засідання п’ятої сесії районної ради VII демократичного скликання: про затвердження Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності Верховинського; про присвоєння почесного звання «Майстер народної творчості Верховинщини»;  про затвердження Статутів загальноосвітніх навчальних закладів; про дозволу на самостійне ведення бухгалтерського обліку комунальними загальноосвітніми закладами Верховинського району.
 
Джерело:http://verhovyna-rada.at.ua

21.09.16
Незабаром в ефірі нашого радіо інтерв’ю. Любов Шикман: «Українська краса і любов врятують світ»

В п'ятницю, 23 вересня поговоримо з талановитою молодою поетесою, розумницею та неймовірною красунею – Любов’ю Шикман! Вона, незважаючи на свій молодий вік, вже багато вспіла досягти. Цікаво? І нам! Не пропустіть рівно об 14:30 на 101,7 FM!
детальніше
20.09.16
У селищі відбулися урочисті заходи до Дня працівника лісу та Дня підприємця
18 вересня 2016 року голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, працівники лісової галузі, підприємці району та всі бажаючі взяли участь у святкових заходах до Дня працівника лісу та Дня підприємця.
детальніше
20.09.16
Заступник голови районної ради Іван Маківничук зустрівся з учасниками АТО
Сьогодні заступник голови районної ради Іван Маківничук  зустрівся з учасниками   АТО, де обговорювалися  питання щодо        надання  одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально- побутових умов проживання ( в тому числі на відшкодування житлово-комунальних послуг, на оздоровлення та реабілітацію) сім»ям загиблих  та поранених учасників АТО), забезпечення земельними ділянками та забезпечення лісосировинними ресурсами.
детальніше
20.09.16
Резервісти оперативного командування «Захід» довели, що готові до виконання складних бойових завдань із захисту Батьківщини
15 вересня на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулось підведення підсумків зборів з резервістами оперативного командування «Захід».
Відповідно до визначених завдань, колектив окремої механізованої бригади було доукомплектовано військовослужбовцями оперативного резерву першої черги та забезпечено спроможність підрозділів виконувати бойові завдання. На заключному етапі підготовки тут відбулись бригадно-тактичні навчання з бойовою стрільбою.
З нагоди закінчення підготовки військовослужбовців, які входять до оперативного резерву, в польовому таборі відбулось шикування колективу бригади.
детальніше
20.09.16
З трьохденним робочим візитом на Верховинщині перебувала делегація організації Союзу українців Румунії
Із 16 по 18 вересня, Верховинський район з робочою поїздкою відвідала делегація організації Союзу українців Румунії, яку очолив Микола-Мирослав Петрецький.
Голова районної державної адміністрації Олег Лютий та голова організації Союзу українців Румунії Микола-Мирослав Петрецький задля налагодження тісних взаємовідносин у науково-технічній, гуманітарно-культурній та освітянській сферах між Україною та Румунією зустрілися із головою обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком для укладення обопільної угоди.

 

детальніше
19.09.16
Визначено лауреатів літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка

Шістнадцятого вересня відбулося засідання комісії з присудження Верховинської районної літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка.
Голова комісії, голова районної ради Іван Шкіндюк, відкриваючи засідання, сказав, що премія заснована згідно з рішенням районної ради 24 грудня 2015 року на першій сесії ради VІІ демократичного скликання з метою вшанування світлої пам’яті великого патріота і пропагандиста Гуцульщини, голови Всеукраїнського Товариства «Гуцульщина», видавця та упорядника «Гуцульського календаря», члена правління обласної організації Спілки журналістів України, багаторічного редактора районної газети «Верховинські вісті», активного громадського діяча Гуцульського краю Дмитра Михайловича Ватаманюка.
детальніше
19.09.16
Секретарем Верховинської первинної організації НСЖУ обрано Лесю Клим

Відбулися звітно-виборні збори Верховинської первинної організації Національної спілки журналістів України. Новим її секретарем обрано директора районного радіомовлення "Вісті Верховини" Лесю Клим, заступником – редактора газети "Верховинські вісті" Дмитра Кіращука.

До цього понад 20 років очолювала первинну організацію Заслужений журналіст України Калина Ватаманюк.

детальніше
15.09.16
У мирному житті учасникам бойових дій потрібна робота

Кожній дорослій людині працездатного віку, для впевненості у завтрашньому дні, потрібно мати роботу і достойну заробітну плату, якої вистачить, щоби, принаймні, прогодувати себе і родину. Після початку бойових дій на Сході, коли наші патріоти йшли захищати Україну, залишаючи не лише рідних та близьких, а й робочі місця, їм обіцяли, що останнє буде захищене, принаймні – це було закріплено на законодавчому рівні. Звільняти їх за «прогули» роботодавцям заборонили. Проте більшості учасників АТО доводиться бути на передовій не місяць-два, а рік і більше. І добре, якщо колишні воїни повертаються на попередні робочі місця, але багато з них до призову в армію не перебували у трудових відносинах. Та напризволяще, звісно, наших героїв не залишають. Тут на допомогу приходить держава.       

      

детальніше
15.09.16
Діє Центр надання допомоги учасникам АТО
Відбулися перші збори Центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції, який у квітні цього року створено при Верховинській районній державній адміністрації. Згідно з Положенням, яке затвердив голова РДА Олег Лютий, Центр повинен взаємодіяти з органами влади, громадськими об`єднаннями, волонтерами, підприємствами, щоби спільно вирішувати питання лікування, реабілітації, соціального захисту та адаптації учасників АТО.
         Керівник Центру Василь Триндохір, який на зборах був головуючим, повідомив, що у нашому районі 127 учасників АТО, 4 загиблі і 1 помер після повернення з війни.
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: