У селищі відбулися урочисті заходи до Дня працівника лісу та Дня підприємця
20-09-2016

18 вересня 2016 року голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, працівники лісової галузі, підприємці району та всі бажаючі взяли участь у святкових заходах до Дня працівника лісу та Дня підприємця.
Іван Юрійович виступив з вітальним словом до працівників лісу та підприємців Верховинщини. Наголосивши, що районна рада поставила собі за мету відродити таке величне і славне в минулому традиційне свято вшанування працівників лісового господарства району, які охороняють, дбають про відтворення лісових ресурсів та збереження карпатського краю. А також, які роблять вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, щоби наш Верховинський край гордо ніс величне ймення славної Гуцульщини.
Керівництво району провело нагородження працівників лісгоспів та підприємців району.
Для присутніх виступили народний артист України, автор і виконавець власних пісень Михайло Кривень, широковідомі та популярні естрадні виконавців Вікторія Ватащук та Василь Михайлович, лауреат всеукраїнських конкурсів і фестивалів, відомий естрадний співак Святослав Край, а також молоді, талановиті співаки музичного гурту "Струни Орфея".
 
                                                                                                                                           Прес-служба Верховинської районної ради

20.09.16
Заступник голови районної ради Іван Маківничук зустрівся з учасниками АТО
Сьогодні заступник голови районної ради Іван Маківничук  зустрівся з учасниками   АТО, де обговорювалися  питання щодо        надання  одноразової матеріальної допомоги для вирішення соціально- побутових умов проживання ( в тому числі на відшкодування житлово-комунальних послуг, на оздоровлення та реабілітацію) сім»ям загиблих  та поранених учасників АТО), забезпечення земельними ділянками та забезпечення лісосировинними ресурсами.
детальніше
20.09.16
Резервісти оперативного командування «Захід» довели, що готові до виконання складних бойових завдань із захисту Батьківщини
15 вересня на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулось підведення підсумків зборів з резервістами оперативного командування «Захід».
Відповідно до визначених завдань, колектив окремої механізованої бригади було доукомплектовано військовослужбовцями оперативного резерву першої черги та забезпечено спроможність підрозділів виконувати бойові завдання. На заключному етапі підготовки тут відбулись бригадно-тактичні навчання з бойовою стрільбою.
З нагоди закінчення підготовки військовослужбовців, які входять до оперативного резерву, в польовому таборі відбулось шикування колективу бригади.
детальніше
20.09.16
З трьохденним робочим візитом на Верховинщині перебувала делегація організації Союзу українців Румунії
Із 16 по 18 вересня, Верховинський район з робочою поїздкою відвідала делегація організації Союзу українців Румунії, яку очолив Микола-Мирослав Петрецький.
Голова районної державної адміністрації Олег Лютий та голова організації Союзу українців Румунії Микола-Мирослав Петрецький задля налагодження тісних взаємовідносин у науково-технічній, гуманітарно-культурній та освітянській сферах між Україною та Румунією зустрілися із головою обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком для укладення обопільної угоди.

 

детальніше
19.09.16
Визначено лауреатів літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка

Шістнадцятого вересня відбулося засідання комісії з присудження Верховинської районної літературно-мистецької премії з розвитку та популяризації Гуцульщини імені Дмитра Ватаманюка.
Голова комісії, голова районної ради Іван Шкіндюк, відкриваючи засідання, сказав, що премія заснована згідно з рішенням районної ради 24 грудня 2015 року на першій сесії ради VІІ демократичного скликання з метою вшанування світлої пам’яті великого патріота і пропагандиста Гуцульщини, голови Всеукраїнського Товариства «Гуцульщина», видавця та упорядника «Гуцульського календаря», члена правління обласної організації Спілки журналістів України, багаторічного редактора районної газети «Верховинські вісті», активного громадського діяча Гуцульського краю Дмитра Михайловича Ватаманюка.
детальніше
19.09.16
Секретарем Верховинської первинної організації НСЖУ обрано Лесю Клим

Відбулися звітно-виборні збори Верховинської первинної організації Національної спілки журналістів України. Новим її секретарем обрано директора районного радіомовлення "Вісті Верховини" Лесю Клим, заступником – редактора газети "Верховинські вісті" Дмитра Кіращука.

До цього понад 20 років очолювала первинну організацію Заслужений журналіст України Калина Ватаманюк.

детальніше
15.09.16
У мирному житті учасникам бойових дій потрібна робота

Кожній дорослій людині працездатного віку, для впевненості у завтрашньому дні, потрібно мати роботу і достойну заробітну плату, якої вистачить, щоби, принаймні, прогодувати себе і родину. Після початку бойових дій на Сході, коли наші патріоти йшли захищати Україну, залишаючи не лише рідних та близьких, а й робочі місця, їм обіцяли, що останнє буде захищене, принаймні – це було закріплено на законодавчому рівні. Звільняти їх за «прогули» роботодавцям заборонили. Проте більшості учасників АТО доводиться бути на передовій не місяць-два, а рік і більше. І добре, якщо колишні воїни повертаються на попередні робочі місця, але багато з них до призову в армію не перебували у трудових відносинах. Та напризволяще, звісно, наших героїв не залишають. Тут на допомогу приходить держава.       

      

детальніше
15.09.16
Діє Центр надання допомоги учасникам АТО
Відбулися перші збори Центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції, який у квітні цього року створено при Верховинській районній державній адміністрації. Згідно з Положенням, яке затвердив голова РДА Олег Лютий, Центр повинен взаємодіяти з органами влади, громадськими об`єднаннями, волонтерами, підприємствами, щоби спільно вирішувати питання лікування, реабілітації, соціального захисту та адаптації учасників АТО.
         Керівник Центру Василь Триндохір, який на зборах був головуючим, повідомив, що у нашому районі 127 учасників АТО, 4 загиблі і 1 помер після повернення з війни.
детальніше
13.09.16
«Тіні забутих предків: стежками фільму «Анничка»

Кіномистецький фестиваль

«Тіні забутих предків: стежками фільму «Анничка»  відбудеться  у столиці Гуцульщини – Верховині  29 – 30 вересня 2016 року

Ґречні гуцули, очільник влади, кінематографісти, славні українські кіноактори та гості чарівного Гуцульського краю!

З предківською гуцульською гостинністю щиро запрошуємо Вас на ІV Гуцульський кіномистецький фестиваль «Тіні забутих предків: стежками фільму Анничка», який відбудеться 29 – 30 вересня 2016 року у серці Гуцульщини – Верховині.

детальніше
12.09.16
«Мусимо домогтися, щоби зважали на наш особливий гірський статус», – запевняє голова районної ради Іван Шкіндюк.

Журналісти «Верховинських вістей» та радіо столиці Гуцульщини «Вісті Верховини» Іван Зеленчук, Людмила Зузяк та Олег Гапчук в черговий раз зустрілися із головою районної ради Іваном Шкіндюком. З часу останньої прес-конференції, яка відбулася в кінці травня, назбиралося чимало запитань, на які громадськість району хотіла би почути відповідь. Отож, пропонуємо вашій увазі нашу розмову.
-Іване Юрійовичу, як ви оцінюєте суспільно-політичну ситуацію у нашому районі? 
– Вважаю, що суспільно-політична ситуація у нашому краї задовільна. Слава Богу, у нас мир у районі. Проблемою для нас є те, що немає повної виплати заробітної плати. Поки що це найбільш відчутно у медицині. Але цю проблему ми будемо відчувати і в освіті та в інших галузях, які фінансуються з місцевого бюджету. 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: