Народжені в ювілей України
05-09-2016

Щасливим видався ювілейний День незалежності України та назавжди запам’ятається він Ірині Остапик з Ворохти та Іванні Спаській з Верхнього Ясенова, які стали матерями, народивши відповідно донечку і синочка у Верховинському роддомі. Пологи приймала лікар-акушер Марія Германюк. 

Молоді матері почуваються добре, як і їхні діточки. Це підтверджує лікар-неонатолог Іван Федорчак (на фото Василя Мануляка) 

05.09.16
Повернення мінералки «Верховинська»

Передбачається, що вже у наступному році в селищі випускатимуть мінерально-лікувальну столову воду «Верховинська».

Основою підземних запасів Верховинщини є мінеральні води, на які так багаті надра району. Тут виявлено більш ніж 100 джерел мінеральних вод, більшість з яких, безумовно, мають унікальні лікувальні властивості. На жаль, досліджена з них тільки десята частина, але це вже дає можливість говорити про цілющі властивості мінеральних джерел. Перший, так званий, купелевий заклад у селі Буркут був відкритий ще в позаминулому столітті, за часів Австро-Угорщини. Дослідники стверджують, що мінеральна вода «Буркут» за своїми властивостями нічим не поступається славнозвісній «Боржомі». Не менш унікальним є джерело природно-столової мінеральної води «Верховинська».

детальніше
30.08.16
Білоберізький вундеркінд

У дитинстві я прочитав дуже багато книжок
– Сподіваюся, ти вже визначився, де будеш навчатися? 
– Ще не зовсім. 
– Тоді розкажи, з яких навчальних закладів ти отримав запрошення після перемоги на Всеукраїнській олімпіаді? Та ще раз нагадай нашим читачам про свої здобутки.  
– Запрошення я отримав з Івано-Франківського ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості та з Українського фізико-математичного ліцею. І найбільш ймовірно, що піду вчитися до Києва. 
Перед тим, як здобути друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з фізики, я зайняв абсолютне перше місце на обласному рівні. Також зайняв абсолютне друге місце з інформатики, з математики – просто друге і з хімії – третє. Тобто, на обласному етапі олімпіади я здобув призові місця з чотирьох предметів. 
 
детальніше
29.08.16
В неділю в приміщені БК села Кривополе відбувся літературно-музичний вечір "Митець великого таланту "присвячений до 160-річниці від дня народження Івана Яковича Франка.

В неділю в приміщені БК села Кривополе відбувся літературно-музичний вечір "Митець великого таланту "присвячений до 160-річниці від дня народження Івана Яковича Франка. 
Вечір підготували та провели,бібліотекар Марія Волошинюк та художній керівник Бк Василь Антемійчук. 
Спочатку пані Марія ознайомила всіх присутніх з біографією славного сина України Івана Франка,розповіла про творчий шлях митця,основну увагу приділила перебуваню письменика на Гуцульщині. А далі малоді поети. дикламували відомі вірші Івана Яковича. так зі сцени пролунали вірші "Вічний революціонер" у виконанні Тараса Морощука,"Розвійтеся з вітром листочки зів*ялі" у виконанні Надії Недоляк,"Вітай Чорногоро!"-читала Людмила Пітиляк,також того вичора прозвучав авторський вірш Миколи Бузьканюка-"Наймит".
детальніше
29.08.16
«МольфART»: геометрія шляху

Так називається новий проект верховинського фотохудожника Руслана Трача, котрий уже добре відомий усім автентичними фотографіями та проектами «Инчий світ», «Сім ночей», асоціативними картами «Бакунтові ключі». Автор та учасник багатьох виставок та інших цікавих проектів, суть яких – у збереженні і розвитку карпатської, зокрема, гуцульської культури та її адаптації до сучасності, робить акцент на пошуку внутрішньої гармонії в сучасному динамічному суспільстві. Проект «МольфART: геометрія шляху» – це поєднання фотографії і поезії для створення окремого виду мистецтва з енергетикою Карпат, з розумінням глибин гуцульського світосприйняття.  
 
 
детальніше
29.08.16
На релігійне свято Успіння Пресвятої Богородиці в БК с.Бистрець відбувся тематичний вечір «Мальовнича й Незалежна моя Україна» присвячений 25-річниці Незалежності України.

На релігійне свято Успіння Пресвятої Богородиці в БК с.Бистрець відбувся тематичний вечір «Мальовнича й Незалежна моя Україна» присвячений 25-річниці Незалежності України. Захід підготували колектив БК - директор Іван Потяк, та художні керівники Константин Ванджурак й Василь Стринадюк. Ведучими свята стали Константин Ванджурак та Оксана Хімчак. В цей день глядачі отримали багато музичних привітань, зокрема від Марії Зеленчук та директора Івана Потяка.

детальніше
26.08.16
Відео. Пляжна тусовка на Панському

Цього літа на Верховинщині пройшла дуже оригінальна подія. Перша свого роду пляжна вечірка в яка відбулася в с.Стаїще. Назвали дійство «Пляжна тусовка на Панському» від назви місця проведення, яким стало Панське плесо – місцевий пляж на річці Ільця.  Двоє молодих організаторів Констатин Ванджурак і Іван Томащук вирішили створити таку альтернативу для жителів нашого краю. І на диво при мінімумі в рекламі «тусовка» пройшла досить успішно, поділились організатори. Адже серед літа гаряче сонце і річка, вже достатньо для відпочинку. Та натомість хлопці приправили це хорошою музикою та позитивною атмосферою.

детальніше
26.08.16
В День Незалежності в с.Голошино відкрито дошкільний навчальний заклад

На виконання вимог Міністерства освіти і науки України щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів, враховуючи численні звернення жителів с. Голошино про забезпечення їхнім дітям конституційних прав на дошкільну освіту, 24 серпня 2016 року в с. Голошино відкрито дитячий садок «Дюймовочка» на 20 місць.Дошкільний навчальний заклад відкрито на базі власного приміщення жителя села Федорчука Юрія Юрійовича 

детальніше
26.08.16
23 серпня 2016 року в будинку культури села Красник відбувся літературний вечір присвячений творчості Станіслава Вінценза.

У літературному вечорі узяли участь заступник голови районної ради Іван Маківничук , кандидат фізико- математичних наук, в.о завідувача відділення «Гуцульщина» науково- дослідного інституту українознавства МОН України Іван Зеленчук, та кандидат історичних наук, старший науковий співробіник НДІ українознавства МОН України Ярослав Зеленчук, заслужений журналіст України Василь Нагірняк.

Заступник голови районної ради Іван Маківничук свій виступ почав зі слів, які висловив Тарас Прохасько»:

детальніше
25.08.16
ТОП-15 Найкращих новинок "ВІСТІ РАДІО 101.7FM"Серпень 2016 + Відео

15 ЛЁЛЯ  Ай-Яй-Яй
14 Полюси  Доза
13  Діана Шрамовят  Ой Чиї То Вівці...
12  FAYNA  Alive (Monkey MO Remix Radio) 
11 Василь Попадюк  Brat Yarko 
 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: