Друзі допоможимо маленькій Діанці!
12-02-2016

 

Друзі допоможимо маленькій Діанці!!! 
Село Криворівня!! 
ДОБРОГО ДНЯ. МЕНЕ ЗВАТИ ГАЛИНА, Я МАМА ЧУДОВОЇ ДІВЧИНКИ ДІАНКИ. МИ ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ ЧУЙНИХ, НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ ІЗ ПРОХАННЯМ ПРО ДОПОМОГУ У ЗБОРІ КОШТІВ. НАШІЙ ДОНЕЧЦІ ПОТРІБНА ПЕРЕСАДКА НИРКИ І ПЕЧІНКИ. ХВОРІТИ ДІАНКА ПОЧАЛА З САМОГО ДИТИНСТВА.ЗРАЗУ ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ, ЧЕРЕЗ ПОСТІЙНУ ТРИВОГУ, БОЛІ ТА СЛАБКІСТЬ ДИТИНИ, МИ ЗВЕРНУЛИСЬ В "ОДКЛ". ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ДІАНКУ ПОВНІСТЮ ОБСТЕЖИЛИ, ПРОЗВУЧАВ ДІАГНОЗ (ЯК ВИРОК): ПОЛІКІСТОЗ НИРОК І ПЕЧІНКИ, ХРОНІЧНА НИРКОВА НЕДОСТАТНІСЬ. АНЕМІЯ. ЗБІЛЬШЕНА СЕЛЕЗІНКА. ДВІ ГОМЕНГІОМИ ШИЇ ТА ПРАВОГО БЕДРА, ДВІ ГРИЖИ.... НА ТОЙ ЧАС НАМ ЛІКАРІ ПРОГНОЗУВАЛИ НАЙГІРШЕ, ЩО МОЖЕ ПОЧУТИ МАМА (ДИТИНА ВАЖКА, ВСЕ В БОЖИХ РУКАХ). ПІСЛЯ ДВОХ МІСЯЦІВ ЛІКУВАННЯ НАС НАПРАВИЛИ ДО КИЄВА В ІНСТИТУТ НЕФРОЛОГІЇ НА ДОЦІЛЬНЕ ОБСТЕЖЕННЯ, НУ І ТАМ ЧЕКАВ НА НАС УДАР В СПИНУ (цитую): "ТАКІ ДІТИ ЖИВУТЬ НАЙБІЛЬШЕ ЧОТИРЬОХ МІСЯЦІВ..." ЗДАВАЛОСЬ, ЩО ЗЕМЛЯ З ПІД НІГ ПІШЛА, АЛЕ ДІАНКА З УСІЄЇ СИЛИ СВОЇМИ РУЧЕНЯТАМИ ТРИМАЛАСЬ І БОРОЛАСЬ ЗА ЖИТТЯ І МИ ТЕЖ НЕ МАЛИ ПРАВА ОПУСКАТИ РУКИ, МОЛИЛИСЬ, ВІРИЛИ І НАДІЯЛИСЬ НА ТЕ, ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ: "МИ ВСЕ ПОДОЛАЄМО!" ПІД ПОСТІЙНИМ КОНТРОЛЕМ ЛІКАРІВ І ПОСТІЙНОМУ ЛІКУВАННЮ (ПРАКТИЧНО ЖИЛИ В ЛІКАРНІ), ПОСТІЙНІ АНАЛІЗИ, УКОЛИ, ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ - ВСЕ ДЛЯ МАЛЕНЬКОЇ КРОХОТКИ СТАЛО НАЛЕЖНИМ. В ПЕРШИЙ РІК ЖИТТЯ ДІАНЦІ ПРООПЕРУВАЛИ ГОМЕНГІОМУ ШИЇ. ЩЕ ЧЕРЕЗ ДВА РОКИ ДОНЕЧКА ПЕРЕНЕСЛА СКЛАДНУ ОПЕРАЦІЮ "ПЕРЕТОНІТ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ", ПІСЛЯ ЧОГО ПРОБУЛА СІМ ДНІВ В РЕАНІМАЦІЇ. КОЛИ ПЕРЕВЕЛИ ДІАНКУ В ПАЛАТУ, ВОНА ПОЧАЛА ТРОШКИ ВІДЖИВАТИ. МИ МОЛИЛИСЬ І РАДІЛИ, ЩО ВСЕ ПОЗАДУ, АЛЕ НІІІІ... ЩЕ ЧЕРЕЗ ПІВ РОКУ ЇЇ ПРООПЕРУВАЛИ В МОСКВІ В КЛІНІЦІ ім.ФІЛАТОВА З ПРИВОДУ ПОРТАЛЬНОЇ ГІПЕРТЕНЗІЇ. МИ ПОСТІЙНО ЗНАХОДИМОСЬ НА СТАЦІОНАРНОМУ ЛІКУВАННІ ТА НЕЩОДАВНО АНАЛІЗИ РІЗКО СТАЛИ ПОГІРШУВАТИСЬ (КРЕАТЕНИН ПІДСКОЧИВ З 140 ДО 242, БІЛОК ПІДСКОЧИВ, ТИСК ВИСОКИЙ, АНЕМІЯ). МИ ВИРІШИЛИ ПОЇХАТИ В МІНСК НА КОНСУЛЬТАЦІЮ. НАС ДЕТАЛЬНО ОБСТЕЖИЛИ І СКАЗАЛИ, ЩО ПОТРІБНА ПЕРЕСАДКА НИРКИ І ПЕЧІНКИ. ВИСТАВИЛИ НАМ РАХУНОК 60 000 ДОЛАРІВ. ВРАХОВУЮЧИ ЦЕРОЗ ПЕЧІНКИ, СКОРІШЕ ЗА ВСЕ ПОСТАНЕ ПИТАННЯ ПРО ПЕРЕСАДКУ І НИРКИ, І ПЕЧІНКИ (СУМА ЯКОЇ СКЛАДАЄ В УЗ"9-яКГБ" г.МІНСЬКА 170 000 ДОЛАРІВ). ПИТАННЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ СИМУЛЬНОЇ ПЕРЕСАДКУ БУДЕ ВИРІШУТИСЬ ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ КОНСИЛІУМОМ ЛІКАРІВ В УЗ"9-я ГЛБ"г.МІНСКА... ДІАНКА ДУЖЕ АКТИВНА, РОЗУМНА, ВЕСЕЛА ДИТИНА. ЗА РОКИ ПРОВЕДЕНИХ В ЛІКАРНІ, ВОНА, ЙДУЧИ НА ПРОЦЕДУРИ БЕЗ СЛІЗ І СТРАХУ (ВЖЕ ЗВИКЛА), ТІЛЬКИ ЗАПИТУЄ, КОЛИ ВСЕ СКІНЧИТЬСЯ, КОЛИ ЗМОЖЕ СПОКІЙНО ПІТИ ДО ШКОЛИ І, БЕЗ ОСТРАХУ ЗА ВЛАСНЕ ЗДОРОВ'Я, ПОГРАТИСЬ У ДВОРІ З ДРУЗЯМИ... ПРОТЯГОМ ВОСЬМИ РОКІВ ЛІКУВАННЯ, МИ НЕ ЗВЕРТАЛИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ, ВСЕ ВИРІШУВАЛИ СВОЇМИ СИЛАМИ, АЛЕ ТАКИХ ВЕЛИКИХ ГРОШЕ У НАС НЕМАЄ. ТОМУ ЩИРО ПРОШУ ВАШОХЇ ДОПОМОГИ! ДОПОМОЖІТЬ, ДОБРІ ЛЮДИ, ВРЯТУВАТИ НАШУ ДОНЕЧКУ!!НЕ ПРОЙДІТЬ МИМО!!! ЗА ДОБРІ СПРАВИ БОГ ВІДДАСТЬ ВАМ БІЛЬШЕ!! ХАЙ ВАС БОГ БЕРЕЖЕ! 

НАШІ РЕКВІЗИТИ ДОПОМОГИ: 
ПриватБанк: 
РАХУНОК В ГРИВНЯХ: 5168755627265339 
-------------------------------------------------— 
РАХУНОК В ДОЛАРАХ США: 5168757295321618 
-------------------------------------------------— 
РАХУНОК В ЄВРО: 5168757284835289 
------------------------------------------------— 
QIWI-КОШЕЛЬОК: +380976921884 

ОТРИМУВАЧ: 
СТЕФУРАК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА. 

НАШІ КОНТАКТИ: 
СТЕФУРАК ГАЛИНА (мама Діани): 
+380976921884 (КС); +380959447231 МТС +380343253649(СТАЦІАНАРНИЙ). 

11.02.16
Верховинський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом і до резерву Збройних Сил України.

Верховинський районний 
військовий комісаріат 
проводить набір 
громадян України 
віком від 18 до 60 років 
на військову службу 
за контрактом і до резерву 
Збройних Сил України, 
до навчальних військових частин Сухопутних військ, 
Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади 
рядового, сержантського 
та старшинського складу.
 
детальніше
11.02.16
Гордість Ільців!

Вітаємо сноубордиста Михайла Харука (ДЮСШ Буковель) з ІІ місцем, на першому міжнародному FIS старті.
Змагання проходять в Чехії, курорт Dolní Morava.  06.02.2016 учасники змагалися в дисципліні слалом гігант, де з 40 учасників в напруженій боротьбі Михайло виборов друге місце
детальніше
10.02.16
Вшануймо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО

З метою обговорення заходів з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих військовослужбовців з району у керівника апарату районної державної адміністрації Василя Бровчука відбулася нарада. Участь у нараді взяли керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, а також представники громадськості – член громадської організації «Товариство бойових побратимів Гуцульщини» Василь Кирильчук, член відокремленого підрозділу громадської організації «Народна Самооборона Івано-Франківської області» у Верховинському районі Микола Данилюк, волонтер, член Народної ради Валентина Іванійчук.

детальніше
10.02.16
Для шанувальників віртуозної музики Романа Кумлика та поціновувачів автентичного гуцульського мелосу організатори підготували насичену програму

В районній державній адміністрації відбулося засідання оргкомітету з питань організації презентації книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика, участь в якому взяли голова районної державної адміністрації Олег Лютий та голова районної ради Іван Шкіндюк, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, а також керівники установ і організацій, представники громадськості – члени оргкомітету.

детальніше
10.02.16
На грип вже захворіли на 46% більше людей, ніж минулого року

Від початку епідемії від грипу померли 246 людей, з них 3 дітей віком до 17 років.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. 

"З початку епідемічного сезону за оперативними даними зареєстровано 246 лабораторно підтверджених летальних випадки від грипу", - сказано у повідомленні.

Найбільша кількість летальних випадків в Одеській області – 40 випадків, м.Києві – 29, Харківській – 15, Черкаській, Рівненській областях по 14.

детальніше
09.02.16
Теорія одного життя

Я невіруюча людина. Виною тому, напевно, моє захоплення фізикою та математикою, яке не відпускає мене навіть через 7 років після закінчення інституту, та й батьки ніколи не нав'язували мені своїх поглядів. А ще мені подобається думати, що у мене є тільки одне життя — як у мильної бульбашки є тільки одна спроба не луснути через 5 секунд і прожити 10. Я не хочу чекати кращого загробного світу — раю або пекла, в якому мене покарають або винагородять. Я не хочу жити 10 мільйонів життів, щоб досягти якогось просвітлення.

детальніше
09.02.16
Люди твої - гордість, Верховино: гуцульська берегиня - Галина Кутащук з Криворівні

Мисткиня Галина Кутащук народилася в мальовничому селі Криворівня Верховинського району на Івано-Франківщині. Закінчила філологічний факультет Прикарпатського інституту ім. В. Стефаника. 

   За покликанням – науковий співробітник Верховинського історико-краєзнавчого музею "Гуцульщина".

   За обдаруванням – майстер народної творчості з вишивки та бісероплетіння. 
Лауреат ХІХ Міжнародного гуцульського фестивалю в конкурсній номінації "Гуцульське декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво" (художня вишивка, бісероплетіння та витинанки), м.Косів та ХХІ Міжнародного Гуцульського фестивалю у м.Путила. Дипломант ІІ Всеукраїнської виставки "Бісер : Вчора. Сьогодні. Завтра". м.Київ. 

детальніше
08.02.16
В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Лютого відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Верховинській райдержадміністрації.

На порядок денний засідання були винесені питання:

1. Про припинення повноважень піклувальника та призначення піклувальником над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування.

2. Про призначення днів побачень батька з малолітньою дитиною.

детальніше
08.02.16
Вірші нашої Любові!

  Шановні читачі пропонуємо Вашій увазі вірші нашої надзвичайно талановитої  поєтеси   з  с. Перехресне Любові Шикман! Чекайте на інтервю  на хвилях нашого радіо, уже в      лютому цього року! 

 Любов Шикман:"Любі друзі! У ці лютневі дні, наближається одне з найкращих  свят,"День Святого  Валентина".Ось і в цей час вийшла ще одна книжка, до дня  всіх Закоханих, "Магія кохання",у якій були     надруковані,  одні з моїх віршів.

 Кохання- знайоме , нам усім, почуття, і кожен з вас знаходить себе у моїх        віршах.Мені дуже приємно ,  що ви  читаєте, ставите лайки, біля моїх творів, що підтримуєте мене.За що вам дуже  вдячна! 
  Також дякую , видавництву книг"Лілія" і вже моїй подрузі Лілії Стасюк!
  У ці святкові дні, дозвольте привітати вас, із Днем Святого Валентина, побажати:   щасття, здоров'я і    взаємного  кохання!"

детальніше
Обласні новини
25.06
25 червня 2017 року, о 11-00 год., на спорт-арені «Черемош» та на Співочому полі селища Верховина, відбудуться спортивні змагання та молодіжна розважальна програма з нагоди відзначення Дня Молоді, Олімпійського Дня та Дня Конституції України.

Програма свята

25.06
День митної служби України

23.06
На Прикарпатті знаходиться неймовірне озеро з абсолютно прозорою водою (фото)

 

вологість:

тиск:

вітер:

Музична Вишиванка?
Всього проголосували - 5