В неділю в приміщені БК села Кривополе відбувся літературно-музичний вечір "Митець великого таланту "присвячений до 160-річниці від дня народження Івана Яковича Франка.
29-08-2016

В неділю в приміщені БК села Кривополе відбувся літературно-музичний вечір "Митець великого таланту "присвячений до 160-річниці від дня народження Івана Яковича Франка. 
Вечір підготували та провели,бібліотекар Марія Волошинюк та художній керівник Бк Василь Антемійчук. 
Спочатку пані Марія ознайомила всіх присутніх з біографією славного сина України Івана Франка,розповіла про творчий шлях митця,основну увагу приділила перебуваню письменика на Гуцульщині. 
А далі малоді поети. дикламували відомі вірші Івана Яковича. так зі сцени пролунали вірші "Вічний революціонер" у виконанні Тараса Морощука,"Розвійтеся з вітром листочки зів*ялі" у виконанні Надії Недоляк,"Вітай Чорногоро!"-читала Людмила Пітиляк,також того вичора прозвучав авторський вірш Миколи Бузьканюка-"Наймит". А ще глядач змогли почути пісні на слова Івана Франка-"Ой.ти дівчино з горіха зерня","Чого являєся мені..."та "Червона калина чого в лузі гнеся". 
Ткаж місцевою бібліотекою була підготовлена книжкова виставка видань ттворів Івана Франка,"Син народу,українського" та фотоальбом про творчі здобутки митця. 
Вечір завершився спільним виконанням національного гімну України та пісні "О,Україно " на слова Миколи Вороного.

 

29.08.16
«МольфART»: геометрія шляху

Так називається новий проект верховинського фотохудожника Руслана Трача, котрий уже добре відомий усім автентичними фотографіями та проектами «Инчий світ», «Сім ночей», асоціативними картами «Бакунтові ключі». Автор та учасник багатьох виставок та інших цікавих проектів, суть яких – у збереженні і розвитку карпатської, зокрема, гуцульської культури та її адаптації до сучасності, робить акцент на пошуку внутрішньої гармонії в сучасному динамічному суспільстві. Проект «МольфART: геометрія шляху» – це поєднання фотографії і поезії для створення окремого виду мистецтва з енергетикою Карпат, з розумінням глибин гуцульського світосприйняття.  
 
 
детальніше
29.08.16
На релігійне свято Успіння Пресвятої Богородиці в БК с.Бистрець відбувся тематичний вечір «Мальовнича й Незалежна моя Україна» присвячений 25-річниці Незалежності України.

На релігійне свято Успіння Пресвятої Богородиці в БК с.Бистрець відбувся тематичний вечір «Мальовнича й Незалежна моя Україна» присвячений 25-річниці Незалежності України. Захід підготували колектив БК - директор Іван Потяк, та художні керівники Константин Ванджурак й Василь Стринадюк. Ведучими свята стали Константин Ванджурак та Оксана Хімчак. В цей день глядачі отримали багато музичних привітань, зокрема від Марії Зеленчук та директора Івана Потяка.

детальніше
26.08.16
Відео. Пляжна тусовка на Панському

Цього літа на Верховинщині пройшла дуже оригінальна подія. Перша свого роду пляжна вечірка в яка відбулася в с.Стаїще. Назвали дійство «Пляжна тусовка на Панському» від назви місця проведення, яким стало Панське плесо – місцевий пляж на річці Ільця.  Двоє молодих організаторів Констатин Ванджурак і Іван Томащук вирішили створити таку альтернативу для жителів нашого краю. І на диво при мінімумі в рекламі «тусовка» пройшла досить успішно, поділились організатори. Адже серед літа гаряче сонце і річка, вже достатньо для відпочинку. Та натомість хлопці приправили це хорошою музикою та позитивною атмосферою.

детальніше
26.08.16
В День Незалежності в с.Голошино відкрито дошкільний навчальний заклад

На виконання вимог Міністерства освіти і науки України щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів, враховуючи численні звернення жителів с. Голошино про забезпечення їхнім дітям конституційних прав на дошкільну освіту, 24 серпня 2016 року в с. Голошино відкрито дитячий садок «Дюймовочка» на 20 місць.Дошкільний навчальний заклад відкрито на базі власного приміщення жителя села Федорчука Юрія Юрійовича 

детальніше
26.08.16
23 серпня 2016 року в будинку культури села Красник відбувся літературний вечір присвячений творчості Станіслава Вінценза.

У літературному вечорі узяли участь заступник голови районної ради Іван Маківничук , кандидат фізико- математичних наук, в.о завідувача відділення «Гуцульщина» науково- дослідного інституту українознавства МОН України Іван Зеленчук, та кандидат історичних наук, старший науковий співробіник НДІ українознавства МОН України Ярослав Зеленчук, заслужений журналіст України Василь Нагірняк.

Заступник голови районної ради Іван Маківничук свій виступ почав зі слів, які висловив Тарас Прохасько»:

детальніше
25.08.16
ТОП-15 Найкращих новинок "ВІСТІ РАДІО 101.7FM"Серпень 2016 + Відео

15 ЛЁЛЯ  Ай-Яй-Яй
14 Полюси  Доза
13  Діана Шрамовят  Ой Чиї То Вівці...
12  FAYNA  Alive (Monkey MO Remix Radio) 
11 Василь Попадюк  Brat Yarko 
 
детальніше
25.08.16
Святкування 25-річниці Незалежності України у Верховині. ФОТОЗВІТ

Святкування 25-річниці Незалежності України у Верховині. 
ФОТОЗВІТ 
ФОТО: Іван Зеленчук

детальніше
23.08.16
Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора

Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу. Тож, зі святом, друзі! 

детальніше
23.08.16
PATSYKI Z FRANEKA перемогли у конкурсі “Хіт-конвеєр”,який проводив музичний канал м2.

PATSYKI Z FRANEKA перемогли у конкурсі “Хіт-конвеєр”, 
а сам конкурс у майбутньому може перетворитись на фестиваль. 
До Дня Незалежності України канал М2 та компанія “Таврійські Ігри” влаштували гала-концерт та фінал конкурсу “Хіт-конвеєр” на Співочому полі. За цікавим збігом обставин саме 21 серпня 1992 року з нагоди першої річниці Незалежності відбувся І фестиваль «Таврійські ігри». 
21 серпня канал української музики у прямому ефірі визначив переможця конкурсу україномовної пісні «Хіт-конвеєр». 

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: