Звідки беруться коханки, або погані чоловіки бувають тільки у поганих жінок
05-07-2016

Є така історія про зустріч дружини і коханки одного чоловіка. Почали вони його обговорювати, і дружина каже:

– Він тупий дурень, скупий і негідник. Я взагалі не розумію, що ти в ньому знайшла! На що ти там спокусилась!

– Ти не права, – відповіла коханка, – він і щедрий, і мудрий, і глибокий, і сміливий! Сама поміркуй: кожне свято приносить мені шикарні подарунки – каблучки, прикраси, плаття, машини…

– От неправда! – обурилася дружина. – Він мені навіть однієї квітки на свято не подарує, та й зарплату не віддає! Він скупий, ще й який! До того ж, ще й у тій голові геть нічого немає…

– Так ні ж! – Заперечила коханка. – Він мудрий, з ним завжди так цікаво спілкуватися. Він багато читав, багато знає, на все і про все є своя думка. Я люблю його слухати – стільки нового дізнаюся! Теми для бесід у нас не закінчуються ніколи!

– Скажеш теж! – Посміхнулася дружина – Він вічно несе якусь нісенітницю за нісенітницею! Навіть слухати огидно! А негідник-то який! Ніколи за мене не заступиться, вночі не зустріне, як ремонт робити – так він пропадає, і я все сама!!!

– Ми немов про різних чоловіків говоримо, – посміхнулася коханка. – Три дні тому він за мене навіть побився з хлопцем, який мене обізвав. Ніколи не дає нести нічого, важчого за букет квітів. І навіть вдома у мене всі цвяхи він забив, паркет поклав, плитку … Кажу тобі, він щедрий, мудрий і сміливий, і у нього золоті руки!

… і у цій історії ОБИДВІ ЖІНКИ ПРАВІ. Насправді з однією із них чоловік поводиться так, що виглядає негідником, а з іншою – він справжній ідеал мужчини. Хоча чоловік тут – один і той самий.

Ця історія показує, як сильно жінка впливає на чоловіка. Один і той же чоловік може відрізнятися кардинально, в залежності від того, хто з ним поруч.

Я знаю приклади алкоголіків в першому шлюбі і успішних бізнесменів – у другому. І навпаки – я бачила успішних чоловіків, які залишили свою першу дружину заради молодої дівчинки. Через пару років вони втрачали все і ставали пияками неробами.

Чому так відбувається?

Тому що сила жінки величезна. І вплив її на чоловіка безмежний. Фактично, жінка «робить» чоловіка. Одні якості вона у ньому розкриває, інші нейтралізує. І діє найчастіше вона неусвідомлено, використовуючи родові сценарії і досвід своєї сім’ї. Якщо тато був успішним, то вона несвідомо допоможе досягти своєму чоловікові успіху (у неї саме така картинка перед очима). А якщо тато був невдахою або багато пив – то її неусвідомлена картина буде вести сім’ю до краху. В рідких випадках буває інакше, і тут вже спрацьовує вроджена індивідуальність та мудрість жінки.

Найбільша проблема у взаємовідносинах в тому, що жінки не розуміють своєї сили і не приділяють достатньо уваги своїм думкам і вчинкам.

… чи не усвідомлюють своєї сили і можливостей свого впливу на чоловіка. Якби ми знали, що народилися з чарівною паличкою, навряд чи б ми товкли нею, немов дубиною, комусь по голові, чи відмахуватись нею від набридливих мух чи замовляти з її допомогою всілякі дурниці, правда ж?

Давайте розглянемо, що дружина може зробити з чоловіком, якщо буде нарешті розуміти свій вплив, і як вона може вплинути на його характер і вчинки.

Почнемо, звісно, з поганої новини – з негативного впливу дружини:

Як дружина думає про чоловіка, таким він і стає. Бачить в ньому тільки недоліки і недоробки – вони ростуть і примножуються з кожним днем. І тоді навіть той мужчина, у якого є величезний потенціал бути хорошим чоловіком, стає рядовою рогатою скотиною з сімейства козлячих.

Якщо дружина не поважає свого чоловіка, його ніхто не поважає. Ні рідні, ні друзі, ні колеги. Можна сказати, що дружина на чолі свого чоловіка пише якесь слово, яке його характеризує, і всі це слово бачать, крім нього. І згідно цього напису з ним починають будувати відносини інші люди. Ось так дружина не подумавши напише якусь гидоту перманентним маркером, а потім дивується …

Якщо дружина не довіряє своєму чоловікові і не відкриває йому серце – йому ніхто не довіряє. Навіть якщо він повністю гідний такої довіри, все одно в ньому будуть постійно сумніватися всі навколо. І яке вже тут підвищення або нові перспективи!

Якщо дружина вічно всім незадоволена, то в родині всі стають такими ж незадоволеними. Їм буде і квартира не та, і вечеря не та, і одяг, і відпочинок. І навіть батьки будуть здаватися абсолютно не такими, як треба.

Якщо дружина вважає, що можна було б чоловіка знайти трохи краще, це перший крок до чоловічої зради. Тут мова саме про те, що першою зраджує завжди жінка. І ця зрада не обов’язково є тілесною. Вона це робить тільки подумки (чоловік не той, я гідна кращого), і викрити її в цій зраді складно. А чоловік зраджує фізично вже після того, як дружина дала йому такий «дозвіл» своїми думками про те, що він далеко не кращий.

Якщо дружина скупа серцем, не бажає служити чоловікові, обігрівати його любов’ю і заспокоювати його войовничий дух, він шукає для себе розраду в алкоголі і наркотиках.

Якщо дружина не дозволяє чоловікові займатися чоловічими справами – спілкуванням з друзями, рибалками, гаражами та іншими з жіночого точки зору дурницями, чоловік шукає відпочинку в іншому – в алкоголі, комп’ютерних іграх, курінні та інших не самих радісних речах і залежностях.

Якщо жінка не відкриває чоловікові серце, він стає жадібним. І тоді у нього взимку й снігу не випросиш, не те що квіти на восьме березня. У той момент, коли жінка перекриває чоловікові доступ до свого серця, він закриває для неї доступ до свого гаманця.

Якщо дружина занадто самостійна – все сама і нікого не потрібно, то чоловік стає безвідповідальним. Навіть якщо до цього він цілком добре відповідав не тільки за себе, він немов би втрачає цю навичку, розслабляється і зростається з диваном.

Якщо дружина легко ображається, то чоловік буде гнівливим. Гнів по-різному проявляється в наших тілах.

Якщо дружина подумки невірна своєму чоловікові, то він буде скупий. А навіщо йому витрачатися на жінку, яка не сьогодні, так завтра знайде іншого і піде?

Якщо дружина чоловіка не слухається, постійно сперечається і норовиться, то чоловік перестане бути чоловіком. Він стане безвідповідальним і бездухим, слабким і «ніяким».

Якщо дружина регулярно здійснює насильство над чоловіком – наприклад, «виносить йому мозок» або кричить на нього, ображає і так далі, то чоловікові залишиться два варіанти: або він стає покірливим підкаблучником, з повністю зломленою волею і чоловічим Его; або він теж починає чинити насильство над дружиною – найчастіше в фізичному плані.

Якщо жінка занадто активна у зовнішній діяльності, чоловік стає пасивним придатком до телевізора. Хоча раніше міг бути цілком успішним бізнесменом. 

А тепер найголовніше!
Якщо ви зловживаєте усім вище переліченим (для цього вам потрібна сміливість, аби дозволити помітити це в собі), а ваш чоловік все рівно успішний, справи за які він береться, приносять дохід, його поважають інші, він дружить зі спортом, дбає про своє здоров’я, вигляд, тощо – це означає, що він компенсує усі необхідні для його успіху ресурси “на стороні”.

Але у цієї медалі є й зворотний бік!

Якщо дружина бачить в чоловікові гарні якості і робить на них акцент – вони починають рости і примножуватись. Навіть якщо для цього немає ніяких підстав. Навіть якщо він не повинен був бути відповідальним – він таким стає. Чи не повинен бути начальником – а раптом, несподівано для всіх, стає. І так далі.

Якщо дружина поважає свого чоловіка, його починають чомусь поважати друзі і колеги. Вони підтримують його і допомагають в складних ситуаціях.

Якщо дружина довіряє чоловікові – йому довіряють інші люди.

Якщо дружина не приховує від чоловіка нічого, не обманює, відкриває своє серце – то чоловік не зможе обдурити дружину і зрадити їй. Якщо зрада присутня, для чоловіка це перший сигнал того, що жінка з ним не відверта. Ось тільки, чоловіки, не потрібно це використовувати, як самовиправдання.

Якщо дружина відкриває чоловікові серце, він стає щедрим. Він починає сам шукати нагоди потішити її і зробити її ще щасливішою.

Якщо дружина щиро служить своєму чоловікові – він з величезним задоволенням візьме її під свій захист. Буде про неї піклуватися і оберігати від усього.

Якщо дружина буде з розумінням ставитися до темпераменту чоловіка і намагатися його задовольнити – то чоловік заради неї зверне гори. Для цього потрібно навчитися бачити якості свого чоловіка, а не міряти його своїми стереотипами.

Якщо дружина хоче зберегти сім’ю, і щиро з любов’ю прикладає для цього свої жіночі зусилля, в серці чоловіка народжується таке ж бажання, і він починає допомагати в цій справі своїй дружині.

Це найголовніше, що я хочу до вас донести.
Якщо ваш чоловік чимось вас не влаштовує – знайдіть причину цього в собі.

І ось на цю роботу варто потратити свої сили і час.
Якою була б я, якщо була б чоловіком? – Ви впевнені, що хочете це знати? – Тоді подивіться на свого чоловіка. Ось таким й були б. Йому не вистачає чоловічих якостей точно так само, як вам не вистачає жіночих.

Наприклад, чоловік п’є пиво. Тоді ваша головна робота – це прийняття. Прийняття того, що він має право руйнувати своє здоров’я, якщо хоче. А ще це, швидше за все, говорить про вашу емоційну сухість в стосунках з ним. Можливо, йому не вистачає підтримки і заохочення.

Або чоловік не хоче працювати. Тоді, напевно, ви занадто багато працюєте і абсолютно його не слухаєтесь. І який сенс тоді штовхати його і записувати на співбесіди? Навіть якщо він туди піде, з таким настроєм успіх цьому міроприємству не світить. Тому міняти потрібно себе.

Чому чоловік лежить на дивані? Тому що туди його вдавлює жінка, яка перебуває в стресі. Вона носиться поруч як метеор, змітаючи все на своєму шляху, і щоб залишитися в живих, він маскується під накидку на диван.

Якщо ваш чоловік не допомагає вам з дітьми – подумайте, а чи вважаєте ви його хорошим батьком, гідним того, щоб діти любили його нарівні з вами? І чи не відвернули ви його від допомоги, вказуючи, що попу малюкові він помив погано, а пляшку знову не прокип`ятив?

Бог нам дає рівно стільки, скільки ми заслужили. Наші батьки, наші діти, наші брати і сестри – їх ми не можемо вибрати. Тому доводиться вчитися приймати. Але з чоловіками все по-іншому. Є ілюзія вибору. Є відчуття, що міг бути інший, трохи кращий.

Але це тільки видимість вибору. Подружніх партнерів також дає нам Бог. Інакше як би ми зустрілися і полюбили один одного? Як би ми знайшли один одного в натовпі і притягнулися?

І раз Бог дав вам такого чоловіка, значить, саме такого ви й заслужили. А ось навіщо і чому – про це вже варто подумати самостійно. І що з цим робити далі – це вже ваш вибір і ваш простір для творчості.
Бережіть один одного!

Можна вічно нарікати один на одного і шукати смітинку в оці чоловіка. А можна набратися сміливості і заглянути в власні очі з їх колодами.

І коли ви помітите і роздивитесь свої колоди, ви зможете побачити, нарешті, що поруч з вами Людина. Більш того, ця людина – Чоловік. І в ньому дуже багато хорошого. А також помітите, скільки він усього від вас терпить. Адже жінка набагато сильніша в питаннях відносин. З неї енергія відносин б’є фонтаном! І затопити чоловіка бурхливими хвилями дуже просто. А він до того, що повинен втриматись на плаву сам у хвилях, які створюєте Ви, повинен ще й сімейний корабель змайструвати з трісок, які пропливають повз! Тому, саме в ваших інтересах, щоб ці хвилі були спокійними.

Бережіть один одного! Стільки сил йде на безглузді бої всередині сімей, але ж ці сили можна було вкласти в творчість або виховання дітей. Енергетичні втрати від кожної сварки колосальні. Не витрачайте сили даремно. Вчіться любити.
Замість сварки сили можна було б витратити на:

підтримання здоров’я свого і чоловіка – наприклад, можна було почати бігати вранці, робити зарядку або ходити в спортзал. Однією сварки вистачило б на місяць таких корисних занять. А чим більше в чоловікові сил та здоров’я, тим більше бажань в ньому виникає до дій.
обдумування і пошуку подарунка для близьких. А ще краще один для одного. Причому купити не щось, що нам здається йому б сподобалося, а те, що він дійсно хоче і чому буде радий (зазвичай це різні речі).
прогулянку разом або з дітьми. Зміцнення взаємин за допомогою пішої прогулянки – дуже працюючий метод.
перегляд сімейного альбому, спогади про те, якими ви були скількись років назад і як розвивалися ваші стосунки.
те, щоб дійти до терміналу оплати і покласти хоча б 20 гривень на рахунок хворої дитини, яка згодом виросте вдячною, вірячи в добрих людей і Бога, вибере хорошу професію і допоможе сотням інших людей. Чи на рахунок обездолених тварин, яких від вашого маленького вчинку, повірте, стане менше, і життя всього живого на Землі стане кращим. Навіть такою однією маленькою дією ви могли б змінити весь світ на краще – але ви витратили сили на лайку.

Спершу це складно. Але ж і квітка якийсь час сидить під землею, в темряві і вогкості. Потім їй потрібно затратити багато сил, щоб пробити грунт, вийти за рамки темряви. Потім потрібно довго-довго тягнутись до сонця. І тільки потім вона може розкритися і показати всім свою красу.

Так само і люди. Дуже багато сил потрібно на те, щоб навчитися Любити. Потрібно дати собі час. І в якийсь момент набратися сміливості, щоб вийти за рамки зони комфорту. А ще дозволити собі вбирати Любов, яку безкорисливо дарує нам Бог разом з сонячним світлом. І коли ви вже наповнитесь цією любов’ю – потрібно просто відкрити своє серце.

Своє прекрасне, як найдивовижніша Квітка, Серце. Серце, повне Любові.
Любіть чоловіків. Їм дуже потрібна ваша Любов. Навіть якщо вони в цьому ніколи не зізнаються.

За кожним великим чоловіком завжди є жінка, яка в нього вірила. І любила по-справжньому. Є така кумедна історія про Барака Обаму і його дружину, ви її знаєте, але послухайте ще раз…

Одного вечора президент Обама і його дружина Мішель вирішили піти на незаплановану вечерю в ресторан, який був не дуже розкішним. Коли вони вже сіли, власник ресторану запитав у охоронця Обами, чи може він, звернутися до першої леді в приватному порядку. Президент дозволив, і у Мішель з цим чоловіком відбулася розмова. Після чого Барак Обама запитав свою дружину: «Чому він був так зацікавлений в спілкуванні з тобою?». А вона відповіла, що в її підліткові роки, він був шалено закоханий в неї.

Президент засміявся: «О! То якщо б ти вийшла за нього заміж, ти б зараз могла бути власницею цього прекрасного ресторану?», а Мішель засміялась, і впевнено відповіла: «Ні. Якби я вийшла за нього заміж, то саме він би зараз був президентом. »

Ми бажаємо Вам, щоб день, коли ваше серце переповниться справжньою Любов’ю, аби ви могли сміливо відкрити його, настав якомога швидше!

Миру та злагоди вашим сім’ям! 

Джерело : http://provse.te.ua/2016/02/zvidky-berutsya-kohanky-abo-pohani-choloviky-buvayut-tilky-u-pohanyh-zhinok/?_utl_t=fb

30.06.16
Наш захисник Віталій Готич: «Зможемо захистити Україну!»

Понад сотню верховинців було мобілізовано, котрі з честю боронять  цілісність та суверенність України від російського окупанта, найманців-бойовиків і сепаратистів
Командир відділення та БТРу, старшина Віталій Васильович Готич (Жигун) із Криворівні вже рік і два місяці служить у Збройних Силах України в «11-у батальйоні «Київська Русь», дев’ять із них провів безпосередньо на першій лінії оборони в зоні АТО, захищаючи Україну.
 
детальніше
30.06.16
"Мудре слово Франкове - дзвін незламної криці"

Сьогодні в літературно - меморіальному музеї І.Я.Франка ( Криворівня) відбулись такі заходи : - Франкові читання "Мудре слово Франкове - дзвін незламної криці" ( сценарій до 160- річного ювілею від дня народження Івана Франка підготувала зав. методичним відділом Ольга Мартищук) за участю районних бібліотечних працівників та молоді району ; - зустріч із МАРІЄЮ ЕДУАРДІВНОЮ ВАЙНО – поетесою, прозаїком, кінодраматургом.

детальніше
29.06.16
У Верховині урочисто відзначили 20-ту річницю Конституції України + Фотозвіт

Вчора, з нагоди відзначення 20-ї річниці з дня прийняття Конституції України на Співочому полі міста Верховина відбулися урочисті заходи за участю керівництва районної державної адміністрації та районної ради, колективів установ та організацій, громадськості району. Свято розпочалося виконанням Державного Гімну України та покладанням квітів до пам’ятника Української Державності. До вашої уваги фотозвіт зі свята, а також  ,як нагороджували молодих і успішних людей Верховинщини. з нагоди Дня Молоді.

детальніше
29.06.16
Фотомиті:"Полонинське Літо 2016"

  Минулої неділі в мальовничому урочищі Запідок, що на території села Верхній Ясенів відбулося масове свято під назвою "Полинське літо-2016". Воно зібрало найкращих танцюристів та музикантів регіону. Учасники представили найдавніші традиції краю. Головною метою свята було нагадати про автентичні традиції Гуцульщини та народні забави, які існують в регіоні. До вашої уваги найкращі фотомиті свята. Фото Роман Клим , Іванна Петрусеняк та Богдан Зуб*юк.

детальніше
23.06.16
ТОП-15 Найкращих новинок "ВІСТІ РАДІО 101.7FM" Червень 2016

15  Анна Франчук  Моя Maма
14  Navi   Ти Любиш Музику  
13  Артем Лоік feat. Наталія Шевченко Мене Не Буде Там
12  Даша Зеброва Мы Bзлетим (Remix) 
11   Тіна Кароль та Інна Іщенко  Ой Ходить Сон Біля Вікон
10   Уляна Маляр   Лети
 
детальніше
23.06.16
Із Каліфорнії – у Криворівню

Серед гуцулів два роки буде жити і працювати волонтер Корпусу Миру Хесус Сеґов’я
Його гостинно зустріли в Українських Атенах минулого тижня. Криворівнянська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Грушевського уклала угоду із Корпусом Миру США в Україні про співпрацю у рамках проекту «Молодіжний розвиток». Перед приїздом до Криворівні Хесус та ще 73 волонтери проектів «Розвиток громад», «Молодіжний розвиток» і «Викладання англійської мови як іноземної» Корпусу Миру США в Україні урочисто, одягнувшись у вишиванки, прийняли у Києві присягу. Посол США Джеффрі Пайєт, звертаючись до них, сказав: «Ви приїхали в Україну в дуже важливий час… тоді, коли українці дізнаються, як це створити Україну після революції. Тому мені дуже приємно, що уряд США всіляко допомагає Україні». 
За його словами, в Україні тепер перебуває, разом з тими, що прийняли присягу, 150 волонтерів, а ще 100 приїдуть у вересні. 
 
детальніше
23.06.16
Щодня треба робити хоч одну маленьку добру справу

Ольга Соломійчук – багатогранна особистість, але головна царина її діяльності – це соціальна сфера. Вже тривалий час Ольга Василівна є директором Верховинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Окрім того, десять років очолює Івано-Франківську обласну громадську організацію «Християнська асоціація молоді та сім’ї» (YMCA). Входить у громадську організацію «Патріоти Гуцульщини». Займається зеленим туризмом, останнім часом робить особливий акцент на реабілітації воїнів АТО у рамках проекту «Творча Криївка». Ольга Василівна приймала у себе два заїзди із двадцяти одного, що відбулись у нашому районі. Їй, мамі чотирьох доньок і бабусі двох онуків, не байдуже, якою буде Україна, як житиметься тут, на Гуцульщині, у серці Карпат, нашим нащадкам. Тому і погодилась очолити районну організацію політичної партії «ВОЛЯ», яка має у районній раді чотири депутати, серед яких всі жінки, котрі прагнуть якісних змін у житті Верховинщини. 
 
детальніше
22.06.16
Реакція 10-місячної дівчинки на появу улюбленої кішки підкорила мережу (відео)

Цей зворушливий і смішний ролик під назвою "Малятко любить кішку" став рекордсменом і за 5 днів набрав більше 1 млн переглядів. 

Наші домашні улюбленці дивним чином відчувають і передають всю гаму почуттів, характерних для господарів. Спілкування кішок і собак з маленькими дітьми - взагалі супер-мімімішна тема. Тільки подивіться на реакцію малятка на появу її улюблениці - кішки! Це відео підкорило користувачів Youtube, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

детальніше
21.06.16
Прийшла до нас "Зелена Трійця"

Як і кожного року в селі Ільці на Зелені свята, завжди гамірно весело і по-справжньому радісно. Храмове свято,яке вважається найбільшим і наймасовішим в районі і цього року нагадало про себе минулої неділі. Гостям і землякам було запропоновано багато різноманітних заходів.Це і спортивні змагання і веселі конкурси. працівниками місцевого будинку культури була підготовлена концертна програма "Прийшла до нас Зелена Трійця". Саме тут виступали молоді талановиті вокалісти Анастасія Тинкалюк,Уляна Лихкун,свої вірші читали воїни АТО,а знанний дитячий танцювальний колектив "Гуцулята"порадував усіх присутніх  справжніми гуцульськими танцями "Решето"."Гуцулка"та "Аркан"

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: