Проведення державної підсумкової атестації у 2015-2016 н.р.
20-04-2016

Державна підсумкова атестація в 2015/2016 році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти.
І ступеня – з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики.
ІІ ступеня - з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу;
 ІІІ ступеня - з трьох предметів обов’язково для всіх випускників: 
- 5 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО); 
- 11 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання – з математики або 13 травня у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у формі ЗНО;
- 20 травня у навчальному закладі – з іноземної мови за завданнями Міністерства освіти і науки України. При цьому результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року. 
На базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів створено пункт тестування, на базі якого буде проведено 5 травня сесію ЗНО з української мови і літератури та 13 травня з історії України. ЗНО з математики випускники навчальних закладів району складатимуть 11 травня в Косові. 
Український центр оцінювання якості освіти надішле  навчальним закладам результати ДПА, проведеної у формі ЗНО  до 30 травня 2016 року. Відповідно до Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, тестові бали переводяться в оцінки за шкалою 1-12 балів.
     Державна підсумкова атестація з іноземних мов проводиться 20 травня за єдиними завданнями. Завдання для державної підсумкової атестації з іноземних мов на 2015/2016 навчального року підготовлені експертною групою та міжнародними організаціями. 
Зразки тестів з іноземних мов надіслані безкоштовно  до кожного навчального закладу. Об’єктами контролю визначаються читання і письмо як види мовленнєвої діяльності, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації через використання мови.
Завідувач РМЦ відділу освіти                                Галина Дмитроняк
 

20.04.16
Послання Блаженнішого Святослава до молоді

Дорога в Христі українська молоде!

Квітна неділя є традиційною нагодою звернутися до вас окремим словом. Проте бажаю відразу вас запевнити, що ви завжди є в моєму серці та молитвах і під особливою опікою нашої Церкви, надто тепер, коли випробування, що їх зазнає наша країна вже понад два роки, вимагають від кожного з нас жертовності, відданості та віри.

детальніше
19.04.16
Олег Гапчук:"То дуже файнецко і неймовірно смачно".

Вчора відвідали  ресторан «Панорама – Верховель». Я , дружина Галинка, син Орест та брат Ярослав! Скажу чесно, саме в таких закладах відчуваєш себе людиною і жителем Європи -  сучасної,активної та прогресивно. Щиро дякую персоналу, за обслуговування!!! Офіціанту Ані , усім працівникам кухні за смачний обід  та Юрію Соломченку за теплий прийом . Особисто рекомендую класичні деруни з мисливським соусом та найсмачнішу піцу «Кальцоне».

детальніше
19.04.16
Роман Клим: Фотозвіт-17 квітня, неділя. Футбол. Чемпіонат області, ІІ ліга. "Черемош" (Верховина) - ФК "Битків" - 0:0, юнаки - 2:2.

Роман Клим: Фотозвіт-17 квітня, неділя. Футбол. Чемпіонат області, ІІ ліга. "Черемош" (Верховина) - ФК "Битків" - 0:0, юнаки - 2:2.

детальніше
19.04.16
При райдержадміністрації утворено допоміжний орган – Центр допомоги учасникам АТО

метою надання допомоги учасникам антитерористичної операції, а також у зв’язку з необхідністю координації дій органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій, які надають допомогу учасникам АТО, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 12.04.2016 року № 110 при районній державній адміністрації утворено допоміжний орган – Центр допомоги учасникам антитерористичної операції.Керівником Центру допомоги учасникам антитерористичної операції призначено Триндохіра Василя Васильовича, фахівця соціальної роботи з учасниками антитерористичної операції районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
 
детальніше
18.04.16
"Молодь нової епохи" виступає за збереження, та відновлення чистої екології на теренах нашого району

Ця стаття містить не тільки амбіційні пропозиції Громадської організації, а і численні прохання жителів Верховинщини!!!
Мова піде про першочергові, та невідкладні наші спільні проблеми!
"Молодь нової епохи" виступає за збереження, та відновлення чистої екології на теренах нашого району, що ми і демонструємо у своїх акціях!!!
Проте, також нас турбує питання культури, через відсутність Будинку Культури, молодь Верховинщини немає куди себе скерувати, починаючи з-концертів, літ.вечорів, 

детальніше
15.04.16
У 2015 році в Карпатах зафіксували майже 2 тисячі незаконних вирубок дерев

Протягом 2015 року на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей було зафіксовано 1983 випадки незаконного вирубування та пошкодження дерев і чагарників загальною масою 7113 куб. м.

Держагентство повідомляє, що незаконні вирубки в Карпатах у 2015 році завдали школи державі на 24378,8 тис. гривень.

детальніше
15.04.16
Нові оклади держслужбовців та голів РДА

Нові умови оплати праці почнуть діяти з 1 травня. - ТСН
Із 1 травня 2016 року державним службовцям підвищать посадові оклади, надбавки за ранг, а також наберуть чинності нові визначення прирівняння посад державної служби до відповідних груп оплати праці. Саме того дня набуде чинності новий закон "Про державну службу", а також відбудеться планове підвищення прожиткового мінімуму, мінімальних зарплат та пенсій.
Підвищення зарплат чиновникам передбачено постановою Кабміну "Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році", яку оприлюднили на урядовому порталі.
детальніше
14.04.16
ТЕНІС: Кубок Федерації. Матч Україна - Аргентина транслюватиметься на двох каналах

Матч плей-офф Другої Світової групи Кубку Федерації з тенісу буде транслюватися в Україні відразу двома телеканалами.
Про це повідомляє офіційний сайт Федерації тенісу України.
Нагадаємо, у цьому поєдинку українки зустрінуться з Аргентиною.
У суботу, 16 квітня (початок об 11:00 за київським часом), й у неділю, 17 квітня (початок о 10:30 за київським часом) на UA:Перший і Спорт 1 будуть трансляції.

детальніше
13.04.16
Завен Саркісян: «Мистецтво Параджанова – це доброта і любов»

Нещодавно у Верховині побував відомий не лише у Вірменії, а далеко за її межами, фотохудожник Завен Саркісян. Гість з Єревану був близьким другом Сергія Параджанова, тому відвідав Музей кінофільму «Тіні забутих предків». Цей чоловік приїхав колись в Україну і забрав Сергія Параджанова, хворого і покинутого на самого себе, до Єревану і, як син, доглядав його і вдень, і вночі, до останнього подиху. 
 
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: