Конкурс дитячого читання: «Найкращий читач України-2016».
13-04-2016

 

Вже  стало  доброю  традицією  щорічно   проводити  конкурс  дитячого  читання  «Найкращий  читач  Верховинщини-2016».  
Цього  року  підсумки  конкурсу   проведено  в  районній   бібліотеці,  де  зустрілися  переможці   1  етапу  конкурсу,  це  найактивніші  читачі  6-7  класів   Верховинщини та  їх  улюблені  герої.  Конкурс  проводився  з  метою  заохочення  дітей  до  читання,  виявлення  читацьких  уподобань,  популяризації  найкращої  української  та  світової  літератури.  Це  свято  книги, і  тих  хто  любить  це  нетлінне  і  вічне  творіння  людства.  Читаючи,  ми  уявляємо  себе  чарівниками,  здатними  розуміти  мову  речей,  рослин  і  тварин.  Скільки  дивовижних  таємниць   відкривається  завдяки  книгам,  скільки  безцінних  скарбів  трапляється  на  шляху  читачів!    
12  квітня,  під  час  проведення  2-го  етапу   Всеукраїнського  конкурсу  «Найкращий  читач  України-2016»  в   читальній   залі  районної  бібліотеки  між  собою  змагалися   кращі  з  кращих.  Свято  розпочалося  з  привітання  та  ознайомлення  з  умовами  проведення  конкурсу  Галини  Максим’юк - заступника  директора  по  роботі  з  дітьми   районної  дитячої  бібліотеки,  голови  журі.  Свято  пройшло  в  теплій  дружній  атмосфері,  де  крім  конкурсантів,  в  залі  були  присутні  також  бібліотекарі  сільських  книгозбірень.  Діти  захищали   читацькі  щоденники,    представляли    себе,  свої  уподобання,  свою  улюблену  книгу,  відповідали  на  запитання  вікторин,  які  їм  задавала   ведуча  конкурсу - Людмила  Дроняк – ст. бібліограф ЦБС.   
Усі  вікторини  на  тему  літературознавства  та  краєзнавства  показали  загальний  рівень  ерудованості  конкурсантів.  Практично  на  всі  запитання  вони   готові  були  правильно  відповісти.  Творчий  конкурс  розкрив  дитячі  таланти,  які  представили   свої  роботи з  бісероплетіння,  вишивання,  свої  малюнки  а  також  розказували свої  власні  вірші  та  співали  пісні.   
  
Члени  журі  оцінювали  конкурс.  Переможці  конкурсу     нагороджені   грамотами  та  книгами  в  подарунок,  а  решта    отримали  подяки   за  участь  у  конкурсі.   Переможцями  конкурсу  стали: Людмила Кікінчук - учениця  7  класу  Верховинської  ЗОШ,  та  Христина  Гостюк - учениця  6  класу  Красницької   ЗОШ,  які  тепер  продовжать   боротьбу  в  обласному  конкурсі  в  м. Івано-Франківську.   Переможці  обласного  конкурсу  будуть  мати  можливість  поїхати  в  місто  Львів  на  красивий  фестиваль    дитячого  читання,  де  на  дітей  чекає  захоплююча  культурна  програма  з  іграми,  конкурсами,  та  зустрічами  з  цікавими  людьми.
 Приз  глядацьких  симпатій  отримала  учениця  Черемошнянської  ЗОШ  –Віталіна  Плитчук.                                  
 
Ольга  Мартищук- заступник  голови  журі,  
зав. методичним  відділом  Верховинської  ЦБС     
 

13.04.16
Валерію – нових успіхів і перемог!

Ми уже повідомляли вам,про вундеркінда із Білоберізки Валерія Петриняка, котрий минулого року став призером ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із трьох предметів: фізики (1 місце), математики (2 місце), хімії (3 місце). Цього року Валерій знову представляв Івано-Франківщину на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з фізики. На цей раз серед 48 учасників – учнів 9-х класів – з різних областей України нашому школяреві вдалося зайняти почесне друге місце!
 
детальніше
12.04.16
Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради, підняв на "вуха всю країну.

Радикальна партія ініціює збір підписів за створення спеціальної ТСК у парламенті по розслідуванню фактів корупції і зловживань в діях Президента Порошенка і у випадку їх підтвердження вимагатимемо розпочати процедуру імпічменту згідно ст.111 Конституції України.

«Весь світ стоїть на вухах після оприлюднення інформації про офшорні схеми високопосадовців, і тільки в нашій країні не бачать нічого протизаконного у створенні фірм по ухиленню від сплати податків першими особами держави», - обурився головний радикал.
За словами Ляшка, Президент Порошенко ховає свій бізнес у закордонних офшорах, бо не вірить в Україну та її майбутнє.

детальніше
12.04.16
Ай ем нот Раша

- Where are you from?
- A"m from Ukraine.
- Oh-h, understand.... Russia...
- Ukraine is not Russia....
- Russia.., Russia...
(Закордонний діалог з недалекого минулого)

Від початку дев"яностих, коли я активно заповзявся відкривати для себе довколишній світ, діалог подібний до винесеного в епіграф, відбувався ледь не в кожній країні світу де я побував. Англія, Франція, Бельгія, Голландія, Китай і Тайланд, Малайзія, Сполучені Штати Америки, Мексика, Гаїті і далекий тропічний острів Реюньон, — всіх не перелічити. Про Україну і про те що це "нот Раша" були обізнані хіба що найближчі сусіди — Польща, Туреччина, певною мірою, Угорщина, Болгарія та Румунія

детальніше
12.04.16
«На захист Батьківщини!

І знову Верховинщина провела до лав Збройних Сил України молоде поповнення. В кінці березня вклали контракт та стали захисниками Неньки України: ШКРІБЛЯК Тарас 1991 р.н. з села Замагора, Лазорчук Назарій 1997 р.н. з с. Хороцево та ХАРУК Ігор 1997 р.н. з с. Криворівня.
Вони зробили свій вибір та вирішили стати на допомогу своїй Державі.
Щира вдячність батькам за виховання синів України.
 
детальніше
08.04.16
В Україні введуть електронний облік деревини

Державне агентство лісових ресурсів має намір з 1 липня впровадити єдину систему електронного обліку деревини для постійних лісокористувачів з метою зниження ризику підробки документів при реалізації лісозаготівельної продукції. Про це на прес-конференції повідомила перший заступник глави Держлісагентства Христина Юшкевич, передає УНІАН.

детальніше
08.04.16
Відділ Культури нарешті отримав нового Голову

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий офіційно представив начальника відділу культури і мистецтв районної державної адміністрації Василя Кімейчука, який призначений відповідно до розпорядження від 07.04.2016 року № 89 «Про призначення В.Кімейчука».

Під час представлення Олег Валерійович висловив сподівання та тісну та плідну співпрацю, яка буде спрямована на розвиток культури, збереження та популяризацію традицій і звичаїв на Верховинщині та поза її межами. «Без розвитку культури немає розвитку району», - додав голова райдержадміністрації Олег Лютий.

Василь Кімейчук, подякувавши за висловлену довіру, зазначив, що готовий працювати задля розвитку району. Він наголосив на тому, що ця робота для нього – не нова, адже свого часу здобув музичну освіту, тому галузь культури йому близька і це допоможе швидше і ефективніше вирішувати проблемні питання.

До вітальних слів долучилися також перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук та голова райкому профспілки працівників культури Ганна Паньків.

детальніше
06.04.16
Унікальний майстер інструментів

Пан Михайло – фантастичний гуцул. Йому 77 років, він зустрічає на порозі з усмішкою. Каже, що має багато ще роботи на сьогодні, але запрошує до хати. Його будинок – крайній у селі Буківець Верховинського району. В селі треба питати “Як проїхати до музиканта”, тоді вони одразу ж розуміють – це чергові гості до Тафійчуків.

детальніше
05.04.16
Пам’ять про високий обов’язок Дружини державників: Ольга Петлюра і Домініка Огієнко

Як воно, бути дружиною очільника держави, харизматичного лідера, авторитетної людини? Попри спільне, що їх об’єднувало, кожна з них є індивідуальністю, з притаманними їй особистими рисами характеру, вболіваннями, пристрастями й захопленнями. Спробуємо знайти й акцентувати увагу на спільному, домінуючому в їхніх характерах і долях.

детальніше
05.04.16
ФУТБОЛ: Кварцяний і Бабич похвалили Монзуль за суддівство у дебютному матчі

Катерина Монзуль відсудила нормально перший для себе матч в якості головного арбітра в українській Прем'єр-лізі.

Про це заявив головний тренер Волині Віталій Кварцяний, якого цитує офіційний сайт луцького клубу.

"Арбітр відсудила дуже серйозно, гру не зіпсувала. Груба гра змусила її показати червону картку", - сказав він.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: