Відбулися загальні збори громади села Ільці
07-08-2015

 

Відбулися загальні збори громади села Ільці. За участю 15 представників, яким громада села делегувала свої голоси (понад 50% виборців), було одноголосно прийнято статут територіальної громади села Ільці. 
Також на зборах прийнято рішення щодо подачі статуту на сесію сільської ради для затвердження. 
Це вже друге село у нашому районі, громада якого прийняла свою Малу конституцію і стала власником усіх ресурсів, які є на території села. Першим було Кривополе. 
 

06.08.15
Топ-15 українських новинок липня Шукайте в інтернеті, або слухайте на радіо «Вісті Верховини» 101,7 FM

Топ-15 українських новинок липня
Шукайте в інтернеті, або слухайте на радіо 
«Вісті Верховини» 101,7 FM
15 Тарас Стадницький та Перша Сільська Збірна КВН «Бик Юрко» (Музична пародія-кавер на Дзідзьо)  
14 Ірина Федишин «Серця Стук»
13 Сенс «49249» (BestSeller Prod.)
12 Інна Тринчій «Моя Любов»
11 Монополія «Береги» (Чи колись ти плакала?..) 
 
детальніше
05.08.15
Галина Держипільська – гендиректор ОДТРК «Карпати»

Днями при значено нового генерального директора ОТДРК «Карпати». Із семи претендентів у конкурсному відборі перемогу здобула Галина Держипільська (Цвітень). 
Народилася у 1973 році у Бердянську. Закінчила Харківський інститут мистецтв ім. І. Котляревського. У 1995-2000 рр. – актриса Івано-Франківського муздрамтеатру ім. І. Франка. З 2000 року – старший редактор облдержтелерадіокомпанії, заступник директора ТВО «Радіо Карпати», секретар первинної організації НСЖУ ОДТРК «Карпати». Щиро Вітаємо Колегу!!!
 
детальніше
05.08.15
Задля поступу Гуцульщини та Поділля

із 15 до 17 липня у Верховині перебувала з дружнім візитом офіційна делегація Тиврівського району Вінницької області, з якою Верховинська районна рада уклала Угоду про партнерську співпрацю в галузі соціально-економічного та культурно-духовного розвитку територій Гуцульщини і Поділля
 
детальніше
05.08.15
Золоті бані Софії Карпатської

Незабаром, а це 23 серпня, на присілку Ліщевата, що над селом Верхній Ясенів, неподалік легендарного Писаного Каменю, відбудеться освячення новозбудованої церкви.
Цю духовну споруду, яка є найвищою над рівнем моря в Україні, вирішило побудувати подружжя із Миколаєва, Олексій та Надія Куцели. Олексій Григорович за фахом біолог та психолог і займається оздоровленням людей за допомогою природи та ресурсів, закладених у самій людині. 
детальніше
03.08.15
ЗАСЛУЖЕНІ Й НАРОДНІ – ЩО З НИМИ РОБИТИ?

Скасування радянської системи відзнак і звань для «культурних працівників» – з числа тих обіцянок, які влада не виконала: це був один із пунктів коаліційної угоди, якою вона, по ідеї, має керуватися. У листопаді 2014-го новини на цю тему звучали так: «Верховна Рада скасує звання "заслужених" і "народних"». У січні 2015-го – вже так: «Влада збереже звання та відзнаки у сфері культури». На даний момент присудження звань артистам практично зупинено, але раніше присуджені скасовувати, схоже, передумали. Як і реформувати цю систему. Тобто ситуація заморожена.

детальніше
31.07.15
ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЯ

Спершу вточнимо, що таке димілітаризація:
Демілітаризація - це відведення усіх збройних формувань з демілітаризованої території. Лінія демілітаризації визначається орієнтирами, координатами.
Приклад демілітаризації - півострів Сенай, який належить Єгипту, але Єгипет без дозволу євреїв не має права розмістити там жодного (!) солдата.
Не плутайте демілітаризацію та відведення артилерії й танків.

детальніше
31.07.15
Сьогодні синові нашого кореспондента Олега Гапчука, Орестику виповнюється рочок.Вітаємо!!!!!

Виповнився рік дитині
Радість всій нашій родині
З цим прийшли ми привітати
Й Орестикові побажати:
Здоров’ячка міцненького,
Сонечка ясненького!

детальніше
30.07.15
Мінкульт включив Джареда Лето та Арнольда Шварценеггера до "білого списку" діячів культури

Міністерство культури України запровадило "білий список" діячів культури, які висловлювались на підтримку України та проти російської агресії. Перша редакція списку з'явилась сьогодні, 30 липня, на сайті міністерства. До нього поки входять 34 відомих діячі, та він буде доповнюватись та коригуватись, зазначає Мінкульт. Окрім вдячності та поваги діячам зі списку пропонують всіляку допомогу на території України. А українців просять сприяти наповненню списку.

детальніше
29.07.15
Проведено нараду, присвячену Плану заходів з відзначення 50-річчя прем`єри художнього фільму «Тіні забутих предків»

Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко провів нараду, присвячену Плану заходів з відзначення 50-річчя прем`єри художнього фільму «Тіні забутих предків». Ювілейна дата відзначається цього року офіційно.
 Зокрема, вирішено розпочати урочистості 28-30 серпня у Верховинському районі Івано-Франківської області, де відбувались зйомки фільму. 4 вересня планується провести урочистий вечір до ювілею фільму із демонстрацією відреставрованої версії в кінотеатрі «Україна» (м. Київ), де 50 років тому власне і відбулась прем`єра. 
детальніше
Обласні новини
13.10
Хай щастить

10.10
Всесвітній день психічного здоров'я

09.10
День Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова

вологість:

тиск:

вітер: