Благодійний концерт у Ільцях
19-08-2015

У Неділю у удинку культури села Ільці пройшов великий благодійний концерт «Листи Захиснику України». Участь в концерті взяли вокалісти з усього району, а саме: Наталья Тимчук (Голови), Олег Маротчак (Перехресне), Ігор Нидоходюк (Черемошна), Олеся Якібюк (Криворівня), Христина Кизик, Ольга Сенчук, Настя Клим (Верховина)Софійка Бойчук, Христина Шуфлетюк (Ільці), Вероніка Зубюк (Кривополе), Людмила Семенюк, Софія Мартищук (Красник).

Ведучими концерту виступили Олег Гапчук (Ільці) та Ольга Маротчак (Голови). Головною метою концерту,який організували працівники Будинку культури села Ільці, було зібрати кошти воїнам АТО із села Ільці. Саме з цього села в нашому районі найбільше призвано людей до лав Збройних сил України.

Концерт розпочався виконанням Національного Гімну та хвилини мовчання за загиблими на Майдані і в зоні АТО українських і не тільки громадян. 

 

Надалі до слова було запрошено священика місцевої церки Святої Троїці отця Дмитра Михавківа, який  під акомпанемент церковного хору провів панахиду за загиблеми в зоні Ато. А далі звучали пісні, котрі були здебільшого присвяченні нашим солдатам, рідному краю, батькам і, звичайно, нашій Україні. Виступили і представники Ільцівської КВК-студії «Comedy Zone», якими було продемонстрована короткометражні комедіні відео-новини та показаний веселий відеостьоб власного виробництва! Також усім присутнім був запропонований відео сюжет, знятий учнями з Кіровограда, який має назву «Лист солдату». Свій авторський вірш «Дума про Ураїну» прочитала молода поетеса і за сумісництвом ведуча концерту Ольга Маротчак. 

 

На концерті були присутні не тільки ільцівчани, а також гості з інших сіл району, зі міст Львіва, Рівне та Вижниця. Завітали на свято і голова райжерадміністраціїх Олег Лютий, перший заступник Роман Жичицький та голова районної ради Іван Маківничук. 

Після закінчення концерту, організатори подякували усім присутнім за благодійні внески, як ведучі оголосили – було зібрано 1585 грн., котрі передали представникам самооборони, щоб ті уже в свою чергу змогли розділити їх та передати безпосередньо Ільцівським захисникам!

Слава Україні! Героям Слава! 

 

 

12.08.15
Чи готові безробітні захищати Україну?

За словами начальника Косівсько-Верховинського об’єднаного військового комісаріату Романа Монастирецького, під час проведення шостої хвилі мобілізації Верховинський район зайняв останнє місце не тільки в області, а і в цілій державі! Мобілізовано тільки троє людей. До завершення шостої хвилі залишилось 5 днів. За ці п’ять дні поповнити лави ЗСУ мають 30 мобілізованих з Верховинщини. Звісно, виконати цей план буде надзвичайно важко. Бо головною причиною для хлопців та чоловіків нашого району є суцільне розчарування, люди довіряють Збройним силам України, волонтерам та добровольцям, але зовсім не довіряють нашим можновладцям і їхній політиці. 

детальніше
09.08.15
Самопідготовка – не гірше репетиторства!

Кривополянка Олеся Вірстюк здала ЗНО з біології на 194 бали. Це друге місце в області та перше – в районі з цього предмету.  
Підготовкою до здачі предметів із зовнішнього оцінювання Олеся зайнялася на початку одинадцятого класу. Профільним предметом для неї стала біологія, оскільки дівчина запланувала пов’язати своє життя із лікарською справою або стати фармацевтом. Навчатися на цих спеціальностях Олесі доведеться, як мінімум, шість років, а на лікарській справі – вісім, разом із інтернатурою. 
детальніше
07.08.15
Відбулися загальні збори громади села Ільці

Відбулися загальні збори громади села Ільці. За участю 15 представників, яким громада села делегувала свої голоси (понад 50% виборців), було одноголосно прийнято статут територіальної громади села Ільці. 
Також на зборах прийнято рішення щодо подачі статуту на сесію сільської ради для затвердження. 
 
детальніше
06.08.15
Топ-15 українських новинок липня Шукайте в інтернеті, або слухайте на радіо «Вісті Верховини» 101,7 FM

Топ-15 українських новинок липня
Шукайте в інтернеті, або слухайте на радіо 
«Вісті Верховини» 101,7 FM
15 Тарас Стадницький та Перша Сільська Збірна КВН «Бик Юрко» (Музична пародія-кавер на Дзідзьо)  
14 Ірина Федишин «Серця Стук»
13 Сенс «49249» (BestSeller Prod.)
12 Інна Тринчій «Моя Любов»
11 Монополія «Береги» (Чи колись ти плакала?..) 
 
детальніше
05.08.15
Галина Держипільська – гендиректор ОДТРК «Карпати»

Днями при значено нового генерального директора ОТДРК «Карпати». Із семи претендентів у конкурсному відборі перемогу здобула Галина Держипільська (Цвітень). 
Народилася у 1973 році у Бердянську. Закінчила Харківський інститут мистецтв ім. І. Котляревського. У 1995-2000 рр. – актриса Івано-Франківського муздрамтеатру ім. І. Франка. З 2000 року – старший редактор облдержтелерадіокомпанії, заступник директора ТВО «Радіо Карпати», секретар первинної організації НСЖУ ОДТРК «Карпати». Щиро Вітаємо Колегу!!!
 
детальніше
05.08.15
Задля поступу Гуцульщини та Поділля

із 15 до 17 липня у Верховині перебувала з дружнім візитом офіційна делегація Тиврівського району Вінницької області, з якою Верховинська районна рада уклала Угоду про партнерську співпрацю в галузі соціально-економічного та культурно-духовного розвитку територій Гуцульщини і Поділля
 
детальніше
05.08.15
Золоті бані Софії Карпатської

Незабаром, а це 23 серпня, на присілку Ліщевата, що над селом Верхній Ясенів, неподалік легендарного Писаного Каменю, відбудеться освячення новозбудованої церкви.
Цю духовну споруду, яка є найвищою над рівнем моря в Україні, вирішило побудувати подружжя із Миколаєва, Олексій та Надія Куцели. Олексій Григорович за фахом біолог та психолог і займається оздоровленням людей за допомогою природи та ресурсів, закладених у самій людині. 
детальніше
03.08.15
ЗАСЛУЖЕНІ Й НАРОДНІ – ЩО З НИМИ РОБИТИ?

Скасування радянської системи відзнак і звань для «культурних працівників» – з числа тих обіцянок, які влада не виконала: це був один із пунктів коаліційної угоди, якою вона, по ідеї, має керуватися. У листопаді 2014-го новини на цю тему звучали так: «Верховна Рада скасує звання "заслужених" і "народних"». У січні 2015-го – вже так: «Влада збереже звання та відзнаки у сфері культури». На даний момент присудження звань артистам практично зупинено, але раніше присуджені скасовувати, схоже, передумали. Як і реформувати цю систему. Тобто ситуація заморожена.

детальніше
31.07.15
ДЕМІЛІТАРИЗАЦІЯ

Спершу вточнимо, що таке димілітаризація:
Демілітаризація - це відведення усіх збройних формувань з демілітаризованої території. Лінія демілітаризації визначається орієнтирами, координатами.
Приклад демілітаризації - півострів Сенай, який належить Єгипту, але Єгипет без дозволу євреїв не має права розмістити там жодного (!) солдата.
Не плутайте демілітаризацію та відведення артилерії й танків.

детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: