Україна не отримає американські ПЗРК, а у Конгресі США полк "Азов" назвали "неонацистським"
12-06-2015

 

Полк "Азов" не будуть тренувати за гроші США, а Україна не отримає американські ПЗРК. У Конгресі ухвалено відповідні поправки до законопроекту H.R. 2685, "Про видатки на оборону у 2015-му році" ( “Department of Defense Appropriations Act of 2015”) за ініціативи конгресмена-демократа Джона Кон'єрса та конгресмена-республіканця Теда Його. Про це повідомляє сайт конгресмена-демократа Кон'єрса (John Conyers).

При цьому сайт конгресмена також називає полк "Азов" неонацистським.

"Я вдячний, що Палата представників учора одноголосно ухвалила запропоновані мною зміни покликані гарантувати, що наші військові не готуватимуть членів огидного (repulsive - прим.) неонацистського батальйону "Азов" і що небезпечні ПЗРК не потраплять до України та Іраку”, - наводить слова Кон'єрса його сайт.
... наші військові не готуватимуть членів огидного неонацистського батальйону "Азов"

“Якщо і можна зробити простий висновок із участі США у закордонних конфліктах, то він полягає у наступному: треба уникати небажаних наслідків. Як це добре проілюструвала участь США у Афганському конфлікті під час радянського вторгнення, надто активна військова підтримка та перенасичення конфлікту зброєю може призвести до дестабілізації і зрештою зашкодити нашим власним національним інтересам", - також відзначив Кон'єрс.

12.06.15
Пишайся, Україно!

Красуня.
Спортсменка.
Харків'янка.
Еліна Світоліна.
Перша ракетка України, і 17-а (поки що) у своїй професії у Світі.
Гордість нації.
Завдяки їй, незліченні кількість разів у році піднімається Прапор України.

детальніше
11.06.15
За даними ООН, майже вся Україна живе за межею бідності

Організація Об'єднаних Націй дослідила рівень життя українців. За їх висновками майже вся країна живе за межею бідності.
У ООН називають цифру 80% - саме стільки українців ледь-ледь можуть дозволити собі їсти.
Згідно зі стандартами ООН за поріг бідності відносять тих людей, які в день витрачають до 5 доларів або 105 гривень. Експерти організації підрахували, що прожитковий мінімум в Україні становить 33 гривні 50 копійок на день, або ж 1 долар 50 центів.

детальніше
11.06.15
На Івано-Франківщині комісари з повістками ловлять чоловіків у церквах і на городах

Заступник обласного військового комісара Олег Мороз повідомив, що місце вручення мобілізаційних повісток не має значення, якщо працівники військкоматів вручають їх особисто.

детальніше
11.06.15
Політика Обласна рада відклала план формування територій громад

Минулої п’ятниці, 5 червня, облрада спеціально зібралась на позачергову сесію. У порядку денному єдине питання – як же ж будуть об’єднуватися села, селища і міста Прикарпаття? Якраз напередодні відбулася зустріч з сільськими головами, на якій емоції аж зашкалювали. Градус не спав і до сесії, правда, між собою депутати були практично одностайними, а винуватцем усіх непорозумінь призначили київську владу.

детальніше
07.06.15
«Залізні коні» для військових

Днями до зони АТО відправлено чергову гуманітарну допомогу, яку здали жителі сіл району: одяг, взуття, речі першої необхідності, домашні консерви. Організаторами збору і відправлення її стали ГО «Народна самооборона», волонтери, підприємці. Цього разу вантаж має понад чотири тони продукції, бронежилет і два автомобілі, котрі

доставлять військовим Іван Юряк, Петро Текинюк, Мирослав Джурак, Іван Сав’юк і Василь Боснюк.

детальніше
02.06.15
Я прийду з війни і гляну в очі Тому, хто каже, що жити не хоче.

Я прийду з війни і гляну в очі
Тому, хто каже, що жити не хоче.
Кому набридла робота, нудне телебачення,
Розповім трішки, що бачив я...
Кому надто зимно вночі, сильна спека днем,
Чекали задовго таксі, змокли під дощем,
Як ми боялись заснути, навіть на мить,
Від пострілів "градів", ще й гроза гримить.
Та ми звикли спати під шум мінометів,
Чергували, щоб інші "дрімнули"... не в наметі...

детальніше
02.06.15
Олег Маротчак на "Франківському Фонтані 2015"

Cенсацію шукали на франківському фонтані останнього дня весни у місті і ... літо зустріли в Калиновій Слободі. Так сталося що Франківський фонтан два дні поспіль своїми концертами місцевих співаків дарував городянам хороший настрій.Неперевершені Дзюньо і Ксеня мужньо долали всі перешкоди і таки знайшли сенсацію. Правда, дещо неочікувану. Та все таки знайшли. І ніщо цьому не змогло завадити. Ні спека, ні травнева злива, ні несподівана, чи то слабість, чи то капризування, Ксені. Сенсацію знайшли! І ця незвичайна новина таки у простому людяному щасті: у сім"ї, у дітях, у любові. Про що й співали у своїх одкровеннях талановиті артисти. І Оксана Пилипів, Наталя Шевчук, Юліана Мартинець, Тетяна Феденько, Мар'яна Фесюк, Соломія Мигалюк, Марія Лужна, Маряна Баскевич, Ірина Лущак, Віта Васько, Оксана Воробець, Ольга Дудар, Діана Бігун І наш Олег Маротчак з села Перехресне. 

детальніше
27.05.15
Міні-фотозвіт з Всерайоного музичного -фестивалю української пісні "Музика весни-4" . Фотокор Василь Мануляк

Міні-фотозвіт з Всерайоного музичного -фестивалю української пісні "Музика весни-4" . Фотокор Василь Мануляк.

детальніше
26.05.15
Топ -15 Українських новинок ТРАВНЯ від радіо "Вісті Верховини" 101.7FM

15  Перкалаба  Свято Грибів І Форелів
 14  Sunguns   Вікторія
13  Павло Табаков   ROCK&LOVE
12  Роман Скорпіон    Так Сильно 
11   PROCRUST   Україна Понад Усе  
10   CHEEKY CATS   Магнолія
09   Вероніка Зубюк   Краю Мій Верховино
детальніше
Обласні новини

вологість:

тиск:

вітер: