Скільки всього ми не помічаємо в цьому світі ?
24-11-2014

  

 

Чоловік зупинився на станції метро у Вашингтоні і почав грати на скрипці, це було холодним січневим ранком. Він зіграв шість п'єс Баха приблизно за 45 хвилин. За цей час, так як це був час пік, ми підрахували, що 1100 осіб пройшли через станцію, більшість з них по дорозі на роботу.

 

Три хвилини пройшло, і чоловік середніх літ помітив музиканта. Він уповільнив свій крок зупинився на кілька секунд, а потім поспішив у своїх справах.

 

За хвилину скрипаль отримав свій перший долар: жінка кинула гроші в кейс і не зупиняючись пішла.

 

Через кілька хвилин, хтось притулився до стіни, щоб послухати його, але подивившись на годинник втік. Швидше за все, що він запізнювався на роботу.

 

Той, хто звернув найбільше уваги - був 3 -річний хлопчик. Але його мати потягла його за собою, так само себе повели і кілька інших дітей. Але всі батьки, без винятку, змушували їх рухатися далі.

 

За 45 хвилин поки музикант грав, тільки 6 осіб зупинилися і залишилися на деякий час. Близько 20 дали йому грошей, він зібрав 32 долара, але продовжував грати.

Коли музикант закінчив свою гру, ніхто цього не помітив. Ніхто не аплодував, не було ніякого визнання.

 

Ніхто не знав цього, але скрипалем був Джошуа Белл, один із найталановитіших музикантів у світі. Він щойно зіграв одну з найскладніших частин з коли-небудь написаних, на скрипці вартістю 3,5 мільйона доларів.

 

За два дні до гри Джошуа Белла в метро всі квитки на його концерти були розпродані в театрі Бостона, де вартість одного місця складало в середньому $ 100.

 

Проект «Джошуа Белл грає інкогніто в метро» був організований газетою Washington Post, як частина соціального експерименту, про сприйняття, смак і пріоритети людей.

Завдання експерименту була в наступному:

У звичайному середовищі, в час метушні чи можемо ми сприймати красу?

Як ми реагуємо, і що робимо щоб зрозуміти це? Визнаємо ми талант у несподіваній обстановці?

 

Один з можливих висновків з цього досвіду може бути:

 

Якщо ми не знаходимо одну хвилину, щоб зупинитися і послухати одного з кращих музикантів у світі, який грає кращу музику з будь-коли написаних, як багато важливого в цьому житті ми здатні не помітити?

#рiзне_ПТ

20.11.14
Зараз по всій Україні вийшов в прокат і став досить модним, і популярним фільм Олеся Саніна " ПОВОДИР". Радимо перед походом в кінотеатр прочитати істориичну хроніку того періоду. Можливо, для когось це буде відкриттям.

Розстріляний з’їзд кобзарів.

► На початку грудня 1934-35 року в Харківському оперному театрі відбувся З’їзд народних співців Радянської України. Основним завданням З’їзду було питання активного залучення народних співців до соціалістичного будівництва, відходу від виконавських традицій і визначення нових ідеологічних приорітетів. Ухваливши відповідні резолюції, незрячих співців під приводом поїздки на З’їзд народних співців народів Союзу Радянських Соціалістичних Республік, що мав відбутися у Москві, повантажили до ешелону і підвезли до околиць ст. Козача Лопань.

детальніше
20.11.14
ПОВСТАНСЬКИЙ ВЕДМІДЬ

Унікальна історія про ведмедя у лавах УПА, яка засвідчує, що бездержавна армія УПА, навіть у нелюдських умовах тотальної блокади жила повноцінним життям, радіючи прекрасному, і її влояки зберегли найкращі людські риси.

детальніше
20.11.14
Повстанська Слава!

 ФОТОФАКТ НА РОКИ!

детальніше
20.11.14
У Верховині зводять оглядову "вишку"

Цими днями в місті Верховина розпочалися роботи зі зведення оглядової "вишки". Монтують її на "шкільній гірці", звідки відкриваються неповторні мальовничі краєвиди центральної частини гірського райцентру та його околиць.

детальніше
19.11.14
Громадське об’єднання Самооборона Верховинського району активно допомагає і допомагатиме солдатам, які перебувають в зоні АТО

     Громадське об’єднання  Самооборона Верховинського району активно допомагає і допомагатиме солдатам, які перебувають в зоні АТО, та їх родинам. Не давно на Схід поїхав наш земляк Василь Вепрук «Білогруд», він перебував кілька днів у відпустці. Учні Верховинського ліцею напекли солодощів для бійців, а учні Бистрецької школи крім домашньої випічки, ще вив’язали  декілька пар теплих шкарпеток (капців), ГО « Самооборона»  допомогла продуктами харчування, що принесли люди для армії. 

детальніше
18.11.14
Громадське об’єднання Самооборона Верховинського району продовжує активно допомагати збирати необхідні речі бійцям на Схід.

Минулого тижня, ми за зібрані кошти закупили: берци, бушлати, теплі штани, термобілизну на суму 3200 гривень, для двох сміливих бійців нашого району, які зголосилися стати на  захист країни у лавах Національної Гвардії  - Атаманюк Любомир Дмитрович та Процюк Іван Миколайович. Всі ці речі ми передали рідним бійців, а вони Новою поштою відправили цю амуніцію в гарячу точку.

детальніше
18.11.14
Легендарний український гурт «Тартак» відзначає своє 18-річчя

11 грудня в Київському клубі «Алтас» відбудеться сольний концерт гурту «Тартак», який давно не вимагає представлення публіці, бо на їх піснях виросло вже не одне покоління поціновувачів української музики.

детальніше
17.11.14
У минулу неділю в Ільцях відбувся концерт «Любіте брати мої, Украйну, любіте і за неї, дорогіє, Господа моліте», присвячений 200-ій річниці дня народження Тараса Шевченка.

Одночасно концерт поєднав у собі творчий звіт працівників місцевого Будинку культури. Концерт розпочали ведучі – бібліотекар Наталія Ванджурак та художній керівник Олег Гапчук. Головні меседжі концерту – це пророчі слова Кобзаря, Шевченко і сьогодення та одвічна боротьба українського народу із загарбниками та українофобами. На початку був презентований п’ятихвилинний відеоролик «Заповіт» молодого талановитого майстра із спецефектів киянина Івана Нишпора, який зумів дати нове життя найвідомішим полотнам Кобзаря, так би мовити оживив їх. Іван ще зовсім недавно, а саме рік назад, побував у Ільцях, відпочивав у приватній садибі. Далі на сцену почергово виходили: жіночий вокальний ансамбль «Світоч», які виконали пісню «По діброві вітер віє»,

детальніше
17.11.14
Мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей надано матеріальну допомогу

З метою надання матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії по розподілу коштів цільового фонду для здійснення фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи, цивільного захисту населення та заходів з територіальної оборони району, в ході якої було розглянуто ряд питань.

детальніше
Обласні новини
17.08
Другий Спас - Яблучний

 19 серпня Преображення Господнє 

15.08
День археолога

14.08
Перший Спас — Маковея

вологість:

тиск:

вітер: