Про наше радіо

  Ви слухаєте радіо "Гуцульська столиця".

 Назва Верховинського радіо "Гуцульська столиця" говорить сама за себе. Саме така назва найбільш повно відображає смислове наповнення продукту, адже в радіопрограмах ідеться про будні і свята жителів Гуцульщини, звучать мелодії, пісні, поетичне слово гірського краю - тобто голос столиці Гуцульщини. Тим паче, що ще в далекому 1884 році Іван Франко відвідавши вперше Жаб'є мовив: "Ось Жаб'є, гуцульська столиця.
  Початком діяльності радіо "Гуцульська столиця" можна вважати 24 листопада 2008 року, коли було отримано свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.
  В ефірі радіо "Гуцульська столиця" щоденно інформуємо слухачів про головні новини селища, району, велику увагу приділяємо саме українській естраді, як молодим виконавцям, так і визнаним майстрам мікрофону,  ну і звичайно без наших запальних гуцульських мелодій важко уявити наше радіо. Наша слухацька аудиторія від пенсіонера до школяра.
    Радіо "Гуцульська столиця" і надалі буде динамічно наповнювати ефір якісними цікавими передачами, музичними хітами, конкурсами та акціями для задоволення вподобань наших слухачів.
    Сьогодні радіо "Гуцульська столиця" налічує 5 творчих працівники, звукорежисер, без якого важко уявити якісний вихід нашого радіопродукту та бухгалтер. Ось вам і вся команда. Праця на радіо – трудомістка, не залишає й хвилини на передишку. Однак, завдяки позаштатним творчим людям району, таким як протоієрей, настоятель Криворівнянської церкви о.Іван Рибарук, працівникам НПП «Верховинський»,передачі виходять різнопланові і цікаві.
    Наш хоч і невеличкий колектив переслідує єдину ціль – зробити радіо "Гуцульська столиця" унікальним у своєму роді на ринку медіа.

     І зараз ми раді повідомити наших радіослухачів про отримання власної ліцензії на мовлення радіо "Гуцульська столиця" яка набирає дію з 2017 року. Це наше спільне досягнення  і ми дякуємо що ви з нами!

 

Структура власноті