Про наше радіо

  Ви слухаєте радіо столиці Гуцульщини.

 Назва Радіо столиці Гуцульщини «Вісті Верховини» говорить сама за себе, це єдине державне місцеве радіо в регіоні
 Ефірне радіо, без перебільшення, зробило у Карпатах цілу революцію в оперативному оповіщенні людей про головні події району, краю.
  Початком діяльності радіо «Вісті Верховини» можна вважати 24 листопада 2008 року, коли було отримано свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи.
  В ефірі радіо столиці Гуцульщини щоденно інформуємо слухачів про головні новини селища, району, велику увагу приділяємо саме українській естраді, як молодим виконавцям, так і визнаним майстрам мікрофону,  ну і звичайно без наших запальних гуцульських мелодій важко уявити наше радіо. Наша слухацька аудиторія від пенсіонера до школяра.
    Радіо столиці Гуцульщини «Вісті Верховини» і надалі буде динамічно наповнювати ефір якісними цікавими передачами, музичними хітами, конкурсами та акціями для задоволення вподобань наших слухачів.
    Сьогодні радіо столиці Гуцульщини «Вісті Верховини» налічує 3 творчих працівники, звукорежисер, без якого важко уявити якісний вихід нашого радіопродукту та бухгалтер. Ось вам і вся команда. Праця на радіо – трудомістка, не залишає й хвилини на передишку. Однак, завдяки позаштатним творчим людям району, таким як протоієрей, настоятель криворівнянської церкви о.Іван Рибарук, працівникам НПП «Верховинський»,передачі виходять різнопланові і цікаві.
    Наш хоч і невеличкий колектив переслідує єдину ціль – зробити радіо Гуцульської столиці унікальним у своєму роді на ринку медіа.

     І зараз ми раді повідомити наших радіослухачів про отримання власної ліцензії на мовлення радіо "Гуцульська Столиця" яка набирає дію з 2017 року. Це наше спільне досягнення  і ми дякуємо що ви з нами!

 

Структура власноті